Top

Transporter 3

Transporter 3 – l-am vazut aseara si chiar daca lu’ Bendeac nu i-a placut prea mult, eu pot spune ca m-am distrat vazandu-l. Bataie la greu, curse “infernale” cu masini misto, chestii sf si, din nou, bataie la greu. A! Mai e si o tipa pistruiata dragutza.

Daca sunteti fani ai genului sau ai actorului principal (fetele stiu), atunci vi-l recomand! Ca actiune e misto si fun de vazut!

AA!! Era sa uit, the bad guy, este T-Bag din Prison Break! Genial rol!!

wall3_normal

Multumesc frumos Florin & Bimus petru invitatie!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • al3x 27 January 2009, 02:32

    si eu am vazut filmu si e genial :)
    toate partile k Transporter imi plk :)

  • Tzontzyca 27 January 2009, 08:05

    si mie mi-a placut …dar nu mai mult decat 1 si 2 :) …acceptabil

  • Ani 27 January 2009, 08:28

    e ok filmul… dar unele faze sunt chiar “prea SF” daca se poate spune asa… ;;)

  • edd 27 January 2009, 11:23

    fiind fan Jason Statham nu avea cum sa nu imi placa filmul…totusi primele parti parca au fost mai bune

  • Radu 27 January 2009, 11:25

    Am vazut si eu filmul. Actorul principal e Jason Stathan, prea tare. Acum astept cu nerabdare Crank 2 sa vedeti prima parte, foarte tare :)) Actiune+sf+comedie, SUPER ! Merita vazut

  • deci Radu2 :) Nu stiam ca mai este inca un Radu aici ;)) Am postat pe numele lui, scuze :)

  • DoRuDaSilva 27 January 2009, 11:50

    e prea tare filmul..faza aia cand trece cu AUDI printre cele 2 tiruri e penala rau si in tren cu masina…..e facut misto filmul….a fost prea tare si Jason Statham e unul dintre actorii mei favoriti.IMI PLACE DE EL CA ACTOR, am scris cu litere mari ca in Romania totul se interpreteaza:)

  • DoRuDaSilva 27 January 2009, 12:23

    edd de acord cu tine

  • bogdan 27 January 2009, 12:54

    clar..actorul e mare…dar acest film…nici nu stiu daca am vazut un film mai prost si mai exagerat ca acesta….in afara de efecte si masini….tre’ sa fi fisat rau sa te tina in fata ecranului pana la sfarsit……….dezamagitor

  • fLn 27 January 2009, 15:16

    Transporter 3 mie se pare cel mai tare din colectia Transporter …. poate pe viitor apare si 4…. :)

  • leasu daniel 27 January 2009, 15:48

    Inca nu l-am vazut dar o s-o fac in curand l-am vazut pe primul si mi-a placut mult este unul din preferatele mele chiar daca nu sunt un mare fan al filmelor cu batai.

  • A.I. 27 January 2009, 16:12

    @Radu: daca o sa apara crank 2, in mod sigur nu o sa fie cu statham. din cate imi amintesc, a picat din elicopter la sfarsitul filmului. :)))

  • X-mas 27 January 2009, 19:30

    l-am vazut anul trecut , mi-a placut este foarte bun dar unele faze sunt exagerate zic eu :D in rest e palpitant filmul:)

  • Florin 27 January 2009, 19:04

    si eu l-am vazut … mi-a placut … insa imaginea lor despre romania e jalnica

  • redandblue 27 January 2009, 19:17

    si mie mi’a placut , merita vazut ;)

  • @A.I.: Da a picat din elicopter pe spate pe o masina, cauta pe youtube Crank2 Trailer ca sa nu fac eu reclama, sa nu se supere domnu’ Olix :D si scuzati de offtopic :)

  • Reghi 28 January 2009, 13:12

    Vroiam sa-l vad si eu! Mi-au placut si 1 si 2. Care rol e genial? Acuma sau T-Bag? Amandoua?

  • alina_tiri 28 January 2009, 13:15

    Tipul e extrem de sexi,asa ca merita vazut numai pentru chestia asta,fetele stiu de ce :P

  • KorinnaMS 28 January 2009, 19:54

    cred ca doar pentru T-Bag as vedea filmul asta. esti printre putinii carora le-a placut filmul. Am vazut doar 1. sa sar direct la 3, sau sa le sar pe toate? :D

  • niala 28 January 2009, 20:03

    :-O mai sunt persoane care cred ca personajul din Crank nu a murit? eu am pus si pariu :P oricum e interesant de urmarit si in seria Transporter dar si in Italian Job, Mean Machine si filmul meu favorit Snatch, fetele stiu de ce ;)

  • Emil Trifa 28 January 2009, 20:13

    …vazut in 2008, inainte de Craciun… Atunci m-am uitat la toate 3, unul dupa celalalt. Foarte reusite filmele. Daca va palce tipu`, il puteti admira si in Death Race, un alt filmn bestial.

  • Radu2 din Vaslui :) 29 January 2009, 09:06

    @niala: Sper sa nu se supere Olix. Uite trailerul: http://www.youtube.com/watch?v=8aeL_Iw7wdQ&feature=related

  • Radu2 din Vaslui :) 29 January 2009, 12:32

    Da si Death Race e super :)

  • DoRuDaSilva 29 January 2009, 13:31

    prea tare crank2 in traileru` ala….abia astept sa`l vad…e actorul meu preferat…JASON STATHAM

  • Mihai 29 January 2009, 15:29

    l-am vazut si eu azi dupa masa.. e super ;) ! mersi olix

  • raluka 29 January 2009, 16:07

    tare rău filmul.. face reclamă la nemțoaice..
    nemțoaice = mașini germane(cele mai bune)!

  • Adrian O. 29 January 2009, 16:17

    Transporter 1 mi-a plăcut, 2 a fost Ok, dar 3 nu mi-a plăcut aproape deloc. Statham devine un fel de Bruce Willis, îi salvează pe toţi, nu moare…
    Apoi: scena urmăririi din românia. Oare unde avem noi un drum atât de lung în linie dreaptă care să nu fie aproape deloc circulat, să nu vezi un câine/o căruţă/un biciclist/o babă pe drum? Greu de crezut :)

  • KornNT 29 January 2009, 16:22

    Din pacate eu nu am reusit a vad filmul dar sper sa-l vad cat mai curand.

  • Kikaider Ikari 29 January 2009, 17:49

    Ok.Păi eu nu am văzut filmul,dar promit solemn că o să pun mîna să îl văd,cred că e un film de genul ”i most to see”.

  • Sergiu 29 January 2009, 19:52

    Nu stiu cat de atent ai fost la film, dar sper ca ai remarcat ca e filmat in Romania :))

    Cand tipa “dragutza si pistruiata” isi face nevoile in magazinul din Peco, imediat dupa ce muta camera din nou pe “erou” vezi ca pe pompa de benzina scrie “Fara plumb 95” :))

  • A.I. 30 January 2009, 13:33

    ati facut polologhia filmelor cu statham…vedeti ca joaca si in “ghetarul in flacari” si “nu ma musca de c_r ca tip” – sesonul 2 :))

  • MaTzA 2 February 2009, 23:33

    nu am vazut filmu…dar dupa cate commuri am vazut aici suna tentant…cred k o sa`l iau si eu si o sa`l vad:P

Post a comment