Top

Oana Zavoranu si aritmetica

In aceasta seara, la PrimaTV, al doilea episod “Vedete-n figuri” de la 20:30! Oana Zavoranu si Pepe in echipe adverse + Marlanu’ de la Trasniti din Nato si altii ;)

Astazi de la 19:30, la KissFM, vorbesc in direct cu Oana (bebelusa) si cu Dan Fintescu care ne vor mai da cateva detalii picante legate de emisiunea din seara asta!

Si in caz ca n-ati vazut inca, iata ce probleme cu matematica are Oana Zavoranu :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • DoRuDaSilva 23 January 2009, 15:38

    oana zavoranu=prostie
    oana zavoranu si matematica= 1 si cu 1 fac intodeauna…..sex NU 2
    hai fi serios ca e dusa, din prima vezi ca se termina cu 5…da`o draq de treaba

  • natalia 23 January 2009, 15:48

    :)) Va fi inca o emisiune la care voi rade intruna. Imaginile le-am mai vazut, dar de fiecare data cand ma uit la ele nu ma pot abtine sa nu rad. :))

  • Tzontzyca 23 January 2009, 16:26

    Sper sa reusesc sa ajung acasa pana la ora aia!

  • Danz3l 23 January 2009, 16:49

    DoruDaSilva shut the fuck up.
    Tu intelegi ce inseamna divertisment?
    Ahhh…sa nu mai adaug ca obiectivul principal al articolului e sa te uiti la emisiune nu s-o musti de fund pe Zavoranca.
    D’oh

  • sorin 23 January 2009, 19:40

    Buna la mate….CUm de n-a fost la olimpiada:))

  • leasu daniel 23 January 2009, 21:46

    Oana si matematica baba si mitraliera!!:))

  • gavroche 23 January 2009, 22:18

    ehehe.. a zis ca poate are bafta si nimereste avea 50% sanse… Penibil !

  • Ani 24 January 2009, 00:14

    Prima emisiune nu am prins-o… dar la asta m-am prapadit de ras… da sa sti ca n-au fost tocmai “omogene” echipele ;;)

  • redandblue 24 January 2009, 18:05

    ori ce prost trebuia sa isi dea seama care e raspunsul corect fara sa mai calculeze , insa zavoranca nu stie asta

  • portocala 26 January 2009, 13:22

    Nu stiu altii cum sunt, dar eu personal cand sunt in masina sau pe bicicleta, confund mereu stanga cu dreapta. Cred ca asta e usor mai penibil decat faptul ca Oana Zavoranu nu a stiut sa gaseasca in 30 de secunde rezultatul unei operatii artimetice. Si cred ca despre mine se pot spune multe lucruri, dar nu ca as fi proasta.
    Nu vreau sa spun ca ea ar fi cine stie ce geniu, pentru ca nu este. Dar nici situatia in care a fost pusa, nu era chiar foarte relevanta pentru a judeca desteptaciunea ei.

    E de admirat faptul ca a putut sa aibe o reactie. Multi oameni se blocheaza pur si simplu cand vad ceva venind spre ei. Mai vezi prin filme cum se blocheaza cineva in mijlocul strazii si stau acolo si se uita ca “prostii” cum se apropie masina si vine sa-i calce. Chestia asta chiar e reala.

    De acasa din fotoliu e usor sa zici ca nici nu trebuia sa calculeze. Dar stai tu acolo cu un bloc venind spre tine si cu niste calcule de facut, si vezi cat de perspicace esti. Eu una cel putin recunosc ca desi cu niste ani facuti la facultatea de matematica, cand vad prima data o operatie, primul impuls este sa o calculez.

Post a comment