Top

Vedete-n figuri

In seara asta incepe emisiunea mult trambitzata – “Vedete-n figuri!”, la PrimaTV de la 20:30!

Prezinta Dan Fintescu si Bebelusa Oana, iar capitanii echipelor sunt Mihai Bendeac si Mirela Zeta de la Mondenii!

Nu ratati emisiunea in aceasta seara si aruncati cu pareri. Un mic preview din emisiunea care va fi difuzata in aceasta seara aveti mai jos, in caz ca nu-l stiti deja. Enjoy!

Intrebare de baraj: era sau nu sa-si rupa Bendeac gatul aici? :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • alina 16 January 2009, 12:48

    pare distractiva …sunt curioasa ce vedete vor accepta

  • natalia 16 January 2009, 13:01

    Abea astept sa vad emisiunea, Dan e mandru de ceea ce a iesit. Cat despre patania lui Bendeac, se putea intampla sa-si rupa gatul, dar pana la urma totul a fost bine.

  • Tzontzyca 16 January 2009, 13:23

    si eu abia astept sa vad toata emisiunea!

  • sorin 16 January 2009, 13:29

    Cam era. Naspa situatia….dar e baiat mare si rezista:D

  • DoRuDaSilva 16 January 2009, 13:30

    ce tare:) nu era nimic daca isi rupea gatul….stie sa imite si pe unul cu gatul rupt:))….sau e mai greu?

  • S3rt3 16 January 2009, 18:39

    Mda este Exact Modelul unei emisiuni din China :) au avut mare rating intr`adevar dar cam toate emisiunile din Romania sunt luate dupa modele din Exterior :| si asta nu ma incanta deloc… oricum buna ideea insa se putea si altceva mai bune :| ! Peace ^^

  • wassup 16 January 2009, 19:26

    @S3rt3: e asemanatoare emisiunii Grand Prix concurs al televiziunii TVE1 din Spania-Madrid.

  • iliana 16 January 2009, 22:16

    imi place emisiunea ;)
    Bendeac a riscat si a scapat cu bine ;))

  • natalia 16 January 2009, 22:23

    Mi-a placut foarte mult! Am ras intruna! :)) Geniala!

  • JwP 17 January 2009, 12:35

    e chiar tare emisiunea :)

    Iar bendeac nu era sa isi rupa gatu ci doar sa isi scoata cativa dinti

  • Bigiu Razvan 17 January 2009, 19:23

    Emisiunea e placuta si distractiva, si tocmai din cauza asta pare EXTREM de scurta, abia daca dureaza o ora. Dar presupun ca daca ar fi mai multe probe, in cele din urma vedetele ar sucomba de extenuare… si vanatai. :-))

  • redandblue 17 January 2009, 21:01

    e distractiva emisiunea , dar va deveni plictisitoare sa tot vezi vedete incercand sa treaca prin acele figuri , trebuiau diversificate probele , de exemplu , ca tot au o piscina , trecerea pe busteni , trecerea pe o banda rulanta , diferite probe , asa sigur te plictisesti repede de emisiune