Top

Bolt

L-am vazut in sfarsit! Un film de desene animate de nota 10! Aproape 10! Dar mi-a placut foarte mult pentru ca se vede ca e facut de Disney! Chiar daca mai sunt impuscaturi, foc, chestii, nu moare nimeni, nu e nimic scarbos, e un adevarat desen animat, exact asa cum eram obisnuit in copilarie.

O poveste frumoasa pentru copii si sincer cred ca parintii, ar trebui inca o data, sa isi suprevegheze copiii atunci cand se uita la desene animate! Bolt e un exempul de ASA DA, in schimb pe canalele cu desene animate de la televizor sunt o gramada de exemple de ASA NU.

Frumos a fost Bolt si recunosc ca inca la 25 de ani imi plac astfel de desene animate! Recomand !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • king 10 January 2009, 16:44

    ti am zsi yo olix ca e frumos filmu are de toate actiune ,emotie,fericire,tristete,comedie :)) mai ales hamsteru :))

  • natalia 10 January 2009, 16:37

    Si eu l-am vazut ieri, e intrader foarte frumos si cu toate ca am 29 ani m-am simtit un copil. Cat in ceea ce priveste desenele animate di ziua de azi, ai mare dreptate.

  • FLL 10 January 2009, 16:46

    toata viata pastram in noi un suflet de copil,asa ca nu te mira ca ti-a placut..e normal. Pt cei care spun ca nu le plac astfel de filme si desene e anormal ;) si cu siguranta au o probleme de ordin interior. :)

  • alina_tiri 10 January 2009, 16:47

    Tot Tom si Jerry sunt in frunte,parerea mea :)

  • lav 10 January 2009, 17:16

    Si mie imi plac desenele.. Si intr-o lume e stres acut, probleme financiare, activitate intensa si problematici spinoase… atunci cand fug de lume si ma retrag doar eu cu mine… adeseori regasesc cartile adolescentei.. vechile carti de povesti :) si chiar basmele Disney… E un fel de get in touch cu acele coordonate imuabile ale sufletului care ne definesc…

  • Tzontzyca 10 January 2009, 18:29

    deci trebuie sa il vad si eu neaparat!

  • bianca@ 10 January 2009, 22:18

    o saptamana intreaga m-am rugat de prieteni sa mergem la cinema sa-l vedem….si ziceau k is copil mic….si tot felul de chestii dintr-astea….dar pana la urma am mers si le-a placut…..copilul din noi nu moare niciodata….indiferent de persoana si varsta….ar trebui sa ne Dematurizam pt cateva momente…..face bine la sanatate:D..:))

  • Coral 10 January 2009, 23:43

    Iti recomand si “Beverly Hills Chihuahua” :D

  • Buburuza 11 January 2009, 00:10

    L-ai vazut dublat? :D

  • deejay 11 January 2009, 13:42

    aseara l-am vazut , chiar foarte fain filmul , recomand tuturor

  • eXe.Adrian 11 January 2009, 21:53

    dap … amuzant filmul … mai ales ca , cainele este foarte naiv la inceput … asta da o atmosfera destul de frumoasa filmului … si … desigur … totul e bine knd se termina cu bine … bunicel … de familie … de vazut cu copii sau cu pretena / pretenu :P

  • sorin 12 January 2009, 03:13

    Si eu l-am privit. Chiar mi-a placut si chiar e funny. Uneori cainii sunt atat de devotati stapanilor incat merg pana-n panzele albe sa-i apere. Asta e BOLT:D

  • Cristian Teichner 12 January 2009, 16:44

    L-am vazut aseara, 3D si dublat in romana. Totodata a fost si primul meu film 3D si am ramas foarte placut impresionat. Mi-a fost putin frica de faptul ca e dublat, parca ma asteptam sa o aud pe Maria Nistor (asa o chema?). Parca am recunoscut putin Virgil Iantu si Mihaela Radulescu .. nu? :)

Post a comment