Top

Iesterica de la TV

Am dat-o pe radio. Acum o vedeti si aici, via paginademedia.ro

NTV si-au luat amenda 5000ron din cauza ei. Sincer nu as rezista psihic sa fac asa ceva. Ganditi-va ca ea e platita sa faca istericalele astea la tv! Incredibil! Macar in Germania sunt unele care stau topless la tv dupa miezul noptii, la noi vezi doar cretinele astea care suna :(

Finalul e genial, cum se linisteste ea, parca devine dintr-o data adorabila asa ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • king 8 January 2009, 19:15

    cika e pe alkaline:)))…sau bea prigat =))=)) genial :))) ce crizata:)):)):)) RED BULL iti da CRIZEEEEE=))=))

  • leonid 8 January 2009, 19:31

    Bănuiesc că sunt destui care sună acolo şi pierd bani. Oamenii sunt datori să încerce. Într-adevăr, e greu ce face ea, însă merge pe principiul că pentru bani buni (bănuiesc că are ceva salariu) se poate face ceva timp de râs în faţa tv-ului.

  • Handrian 8 January 2009, 18:35

    multumesc :)

  • Radu 8 January 2009, 18:36

    cat de idioata poate sa fie…. Goooddd!!! istericao!!!!!! opreste-te k s-au spart difuzoarele, mi-a crapat monitorul de cat ai tipat!!!!!!!! spitalu 9!! du-te si cauta-te la mansarda frateeee….

  • Handrian 8 January 2009, 18:37

    e pe steroizi saraca :<

  • O@N@ 8 January 2009, 18:45

    in iasi este un spital ffff bun pt asa cv se numeste SOCOLA …….eu ma ofer sa o ajut si sa o internez acolo …….:)):)):))

  • natalia 8 January 2009, 18:51

    Poate ca s-a saturat CNA-ul de istericele de la tv sau poate in sfarsit rugamintile carcotasilor si-au facut efectul.

  • Radu 8 January 2009, 18:53

    vorba lui Adi Despot: cine a angajat-o p-asa ??? :))

  • KornNT 8 January 2009, 18:53

    Numai emisiuni proaste. Cum de nu scoate CNA-ul din grila lor de programe aceste emisiuni care sunt niste porcarii;), iar doamna chiar ca trebuie dusa la Socola.

  • carmen 8 January 2009, 19:01

    Isterica asta a fost concurenta si la nora pentru mama 1 si 2 si tot asa facea ….. e o dusa :>*

  • Ady 8 January 2009, 19:03

    ie pe Alkaline … =)))))))))))))))))

  • Andublog.com 8 January 2009, 19:07

    Bea Prigat de dimineaţă..

  • Ioana 8 January 2009, 19:09

    E un caz cronic,nici Socola nu o primeste!! Tulbura linistea persoanelor care mai au o sansa de vindecare!!

  • Radu 8 January 2009, 19:12
  • Radu 8 January 2009, 19:13

    cred k e din Bucuresti faza asta :D

  • VizZzY 8 January 2009, 19:37

    UITE CEVA ASEMANATOR , SPER SA IL VEZI
    http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA&feature=related
    ORICUM prea tare..:))

  • simonika 8 January 2009, 20:01

    omg , vreau sa sune telefonul =)) saraca, e dusa

  • al3x 8 January 2009, 20:09

    saraka [>.<] e misto si mel de pe fundal :))

  • Mihai 8 January 2009, 20:29

    la ce ora era difuzata emisiunea?
    ziceai de topless olix.. uita-te la ea.. imediat .. face si asta pentru bani..
    eu nu as putea sa tip asa aiurea… :|
    ce ii mai urat ca mai peste tot sunt asemenea emisiune aiurea…
    in final… care era cuvantul , daca nu mama atunci…??:))

  • Tzontzyca 8 January 2009, 20:50

    Dupa cum am scris si la Sorin :daca se uita un copil la ea se sperie …

  • Liviu 8 January 2009, 20:54

    Pe nebuna asta n-as f**e-o nici macar cu p**a altuia…

  • Raluca 8 January 2009, 20:56

    mey da’ fetele astea sunt culese de la spitalele de nebuni?ca toate prezentatoarele de la emisiuni de genu asta par putin cam duse….si inca ceva…oare exista oameni care urmaresc emisiunile astea de 2 lei?

  • fLn 8 January 2009, 22:34

    unii oameni mai sufera :| la fel ca aceasta invida! Eu sunt curios oare asa face si acasa daca nu-i se ofera ceva ? :-??

  • lav 8 January 2009, 22:03

    Dude.. asta-i ceva ce depaseste orice imaginatie.. e buna de internat de-a dreptul.. Stiam ca uneori devin insistente, chiar pe o nota amenintatoare.. le-am mai surprins in timp ce butonam canalele dar nu mi-am putut imagina asa ceva.. si sincer nu imi vad vreun individ normal la cap care ar suna dupa o asemenea demonstratie…

  • lav 8 January 2009, 22:04

    By the way.. cuvantul era obvioulsy tata… :p

  • Rainy 8 January 2009, 22:10

    Bai, nu e de ras. Aduceti un doctor. She’s scary.

  • Abi 8 January 2009, 23:23

    girl you need 2 get laid :))
    by the way cum sa mai sune telefonul dupa cat l-a trantit :)) …la sfarsit isi mai pune si receptorul la ureche,…eu cred ca oamenii nu au mai sunat pt ca sh ca nu merge telefonul :))….
    intr-un cuv LAME…

  • cosmina 9 January 2009, 01:28

    sigur foloseste Duracell fata, ca o tine mai mult :))

  • nashu_mare 9 January 2009, 08:49

    Bai, de ce le-a dat amenda CNA-ul, atata timp cat le permite laptopului cu om si lui Mircea Badea sa faca la fel?

  • Ramona 9 January 2009, 15:19

    Mai…dar fata aceasta si-a ratat cariera…!Mai fata…isterica,dupa cum te-a numit mai toata lumea,vezi ca exista atatea facultati,universitati,si cea mai la moda e Hyperion,univ.de arte…acolo poti sa te apuci de actorie:))numai ca i-ai speria pe toti prof.:)ar fugi toti,cine ti-ar mai preda tie?De fapt,stai…tu deja esti o actrita innascuta:)) Hahaha…”vreau sa sune telefonul”vreau sa spun: alo,spitalul de nebuni?Va rog,am nevoie de tratament!!! hihihi.Aaaaa…sa nu uit…daca mai sarea,se mai agita muuuuulllt, fata asta,risca sa-i iasa din bluza…plamanii:))

  • Ramona 9 January 2009, 15:31

    deci…nu pot sa cred!!!!Zilele trecute am lasat la Fintescu un comm,si am fost a 31 a pers care a comentat,acum la OLIX pe blog,primul comm de mai sus,tot a31 a pers am fost… wowww ce m-am potrivit,din nou,fara sa vreau,evident…de ce ma mir??? Pt ca 31 Ianuarie e data zilei mele de nastere!!!! Si nu stiu…mi s-a parut mie o coincidenta… misto,haioasa!:)

  • sorin 9 January 2009, 15:40

    Eu de frica si nu sunam la isterica asta:))…oricum nu sunt la tepele lor

  • andrusca 9 January 2009, 21:15

    :-o si primeste si bani pt.asa ceva :-o

  • Guzganul 9 January 2009, 22:04

    Este o isterica,o nebuna,o mahalagioaica si o prost-crescuta.

    Are cineva numarul ei?I think I’m in love.

  • HQ2 10 January 2009, 00:12

    CNA-ul e ocupat cu Badea pentru ca “instiga la violenta” … toate dejectiile astea de emisiuni nu le vede.

  • Dj Crissu 10 January 2009, 13:00

    ce nebuna =)) … vaide kpu ei …

    Nr. 9 scrie p ea :))

  • Alexa 11 January 2009, 00:42

    penibil. si penibili sunt si cei care o platesc pentru asta. Sa nu ne mai miram atunci ca adevaratele valori care ar trebui promovate raman undeva in umbra…

  • PeRuZzI 11 January 2009, 01:56

    isterica e din ploiesti , e o vecina de-a mea =)) .. doamneee .. cum o fi ajuns asa =))

  • Mircea Popescu 11 January 2009, 15:59

    Ea saraca se crede actrita.

  • Florin (sv) 11 January 2009, 20:19

    Si dak vrei sa sune telefonu c? nu teo invatat nimeni k nhu faci telefonu sa sune dak il trantesti d toti peretii? =))=))=)) ci oameni…n-ai vazut…asta ii nebuna rau…condoleante familiei…crek so crucit cu picioru drept cand o vazut-o c o facut =)))=))=))=))…n-ash putea =))

  • Florin (sv) 11 January 2009, 20:22

    Daca nu este mama ce este??????cum …ce este? solutia este thu! =)) alooooooooo :))

  • Florin (sv) 11 January 2009, 20:26

    Ati observat careva ca se uita in jos? sau melodia de fundal? parca era intr-un fel de rampage sau ceva…mare atentie….15…milioane de lei….nici 150 d milioane spaga la Spicu crek nhui ajung ei sa se duca sa se vindece…totusi….cine are cunostinta unde sta…mergeti acasa la ea si oferiti-i o consultatie MOCA…are mare nevoie…gata cu comentariile :))

  • lacrima:P 12 January 2009, 09:30

    am vazut-o si la tv si cred ca am ras incontinu……am crezut ca vin dupa ea cu camasa aia de la nebuni…….ce lume……da de la un mare”dracusor” s-a calmat domnisoara si a devenit ” un ingeras cu coarne” =))=))=))

  • portocala 14 January 2009, 12:42

    Evident si pe mine m-a amuzat filmuletul intr-o prima faza. Si apoi m-am ingrozit… Iar apoi am fost usor dezamagita de cat de usor poate sa comenteze lumea un anumit eveniment fara sa-l puna macar o data in contextul din care este luat.
    Problema cu televiziunile noastre este ca au preluat un format, care evident aduce extrem de multi bani pentru ca altfel nu-mi explic de ce ar fi prezent si in alte tari, si l-au adaptat prost.
    In Olanda exista si in timpul zilei emisiuni de genul asta (nu numai cele nocturne de care spunea Olix) pe vreo 2-3 posturi, numai ca sunt presarate printre emisiuni si teleshopping. Drept care nu pui un om in situatia de a vorbi 2 ore singur, prezentand niste jocuri cretine si incercand sa convinga lumea sa dea un telefon.
    Eu personal n-as fi in stare sa fac o asemenea emisiune si nu stiu cata lume ar rezista psihic.
    Prezentatoarea insa nu trebuie doar sa rezite psihic. Ea trebuie sa convinga oamenii sa sune si sa se uite la emisiunea ei, si nu la celelalte doua emisiuni de pe posturile concurente (care sunt difuzate si in acelasi timp).
    Asa ajungem la astfel de manifestari.
    Rezultatul n-a fost pana la urma asa prost pentru ca lumea acum macar o diferentiaza de celelalte, si din cand in cand, oameni care nu se uitau la emisiune, mai arunca acum un ochi sa vada ce mai face “nebuna”.
    Eu m-as mira ca directorii de programe de la televiziuni sa priveasca incidentul ca o mustrare si sa schimbe formatul in bine (sau cel putin sa ofere conditii mai umane de lucru prezentatoarelor). Mai degraba ma gandesc ca multi or sa adopte si ei atitudini din astea extreme.

Post a comment