Top

Nu suport reclama mascata

Nu suport reclama mascata si cred ca nici voi n-o suportati, iar asta este unul dintre motivele pentru care nu aprob pe acest blog comentariile in care oamenii respectivi in loc de nume se semneaza cu adresa blogului lor sau cu numele blogului lor. Acele comentarii sunt facute strict in scopul de a-si promova blogul si, cel putin in cazul meu, pentru ei, exista doar butonul de spam.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Reghi 6 January 2009, 14:58

    Hmmm… Nu zici rau….

  • Mihai 6 January 2009, 15:02

    bine zis ;) ,
    dar mie imi este indiferent daca cineva isi scrie la nume , adresa blogului in loc de numele sau… pana la urma tot reclama mascata este si modul cum scriu eu, linkul blogului fiind ascuns de numele meu .

  • natalia 6 January 2009, 15:55

    E ca si cum persoana respectiva si-ar dori cu orice pret ca tu sa-i vizitezi blogul.

  • Aceeasi EU 6 January 2009, 17:09

    Olix, polemicile se ridica uite-asa! :)
    Pe de-o parte cei care ar vrea totusi o reclama sa-si faca prin al lor blog, dar nu stiu cum, pe de alta cei care n-au nimic de spus, dar urla sus si tare: “intra si la mine, intra si la mine!”…
    Pun un “depinde”… ca e lor de multe interpretari!
    O zi buna sa ai!
    :)

  • Valy 6 January 2009, 16:23

    ce te-ai suparat asa bre? :D

  • Computerică 6 January 2009, 16:55

    Daca numele coincide cu blogul..

  • iOAN 6 January 2009, 18:05

    poate daca pui toata adresa e reclama si deja nu pot spune ca e mascata, e pe fata…

    OLix: nu iti merg butoanele de reply

  • A.I. 6 January 2009, 17:11

    vizitati blogul meu care este. ma intitulez stratulat de la rascaieti si scriu despre muzica de cacalitate – adica manele underground, tutoriale de securitate personala – sa moara dujmanii mei si consiliere financiar-bancara de criza – am bani, am cash, sunt cel mai tare din oras.
    nici mie nu-mi place reclama mascata, de aceea am scris direct in post ce si cum se intampla lucrurile pe lumea asta.
    ah…nu am dat link catre blog:
    http://stratulat.rascaieti.gov si puteti sa imi scrieti pe adresa de mail stratulat.rascaieti@(acoadademaimuta)stratulat.rascaieti.gov

  • Copila blonda 6 January 2009, 17:35

    sa stii ca si eu semnam cu numele blogului :p pana am citit undeva un post asemanator cu asta. Si atunci m-am stresat putin, pentru ca nu asta era prima intentie. Adica, nu spamam, comentam la subiect, dar nu semnam cu pseudonim, ci cu blog.
    Bobby a zis ca nu e spam, dar mai bine asa cum fac acuma..

  • Tzontzyca 6 January 2009, 18:45

    ei na …si cu tine acuma :)) fiecare isi face reclama cum poate …daca nu au si ei vizitatori ..scriu asa degeaba? :p
    Glumeam … tarani :)

  • LittleDot 6 January 2009, 19:36

    eu ma semnez tot timpul cu LittleDot, nu consider ca e spam, avand in vedere ca nu imi pun url in loc de nume. Cum tie iti zice OliX, asa mie imi zice LittleDot, un fel de porecla. daca numele blogului coincide n-ai ce face.

  • BabyRacy 6 January 2009, 21:04

    mama ce te-ai suparat. Relax! stii tu cu selectia naturala:)

  • Bancheru 6 January 2009, 22:16

    Unii din asta traiesc, din spam si astfel de reclame mascate ;) N-ai cu cine domnule, niste tarani, vorba lui Huidu ;) apropo sa dam o fuga si pe la huidu pe blog sa vedem el ce a mai scris :))

  • Alexa 6 January 2009, 21:44

    si crezi ca asta conteaza chiar asa de mult?Pana la urma,asa cum ai scris chiar tu..’statisticile lu’ peste’ …cine te citeste,te citeste daca are timp,chef si..daca vrea :)

  • Abi 6 January 2009, 22:30

    :)) pai daca lasi comm pe bloguri iti faci reclama, nu? adik eu am accesari de pe mai multe blog-uri la care las comm, desi nu ma intereseaza cati vizitatoti am…sau cate comm am.

    pentru mine blogul e o forma de exprimare si asa scap de intrebarile cunoscutilor “…si … ce mai faci?” “cum o mai duci?” …inteleg ei dupa modul in care scriu ce fac :D

  • aerosoul 6 January 2009, 23:00

    Gata fratilor, n-am vrut sa va supar.. postez cu aerosoul de acu..

    PS Drept sa va zic, n-am stiut. E bine ca am de unde invata.

  • Andublog.com 7 January 2009, 00:12

    Ceva de genul?
    Lumea încearcă să îşi atragă publicul de calitate de pe blogul tău, deci ar trebui să te simţi bine. Lasă-i în lumea lor, mai devreme sau mai târziu îşi vor reveni.

  • sorin 7 January 2009, 00:56

    Stiu la ce se refera Olix si cred ca si el a fost invadat cu comenturi de la un tip care-si pune blogul de blogspot la nume. Eu i-am modificat numele in SPAM…si l-am aprobat

  • bek00letz 7 January 2009, 01:15

    Lasa mai Olix…noi sa fim sanatosi. Pana la urma, nu cred ca vrei sa-ti incepi anul nervos. ;)

    Pe de alta parte…eu nu ma confrunt cu problema asta asa ca…mai bine taceam :D

  • Valy 7 January 2009, 03:01

    cineva tot te-a deranjat …ca nu scriai chiar fara motiv :> ..cred :D

  • artistu 7 January 2009, 08:58

    Pai si daca e careva SPAMMER, de ce nu-l dai frate in gat? Uite acum vreo luna era unu Andrey91 care dupa ce a primit dupa cateva bloguri REJECT si cate un articol “de bine” si-a sters blogul. Asa ca nu te sfii! Mai “ajutam” si noi un pic “selectia naturala”! :D

  • andreea reme 7 January 2009, 20:06

    nebunule!m-ai dat gata cu post-ul asta!zici ca ai fi andreea marin :)) revino-ti!

  • alina_tiri 8 January 2009, 13:41

    Cine nu se enerveaza la reclamele mascate?! Ai vazut in unle filme cum se intampla sa se bata aia exact langa un tonomat de pepsi sau cum trec cu masina prin o pancarda cu md?reclama mascata

  • +Dya 8 January 2009, 16:31

    Toata lumea vrea reclama :))!

    Dar ceva tot te-a deranjat :P! Si pe mine au inceput sa ma enerveze reclamele mascate, dar nu numai la comentarii… reclama mascata e cam peste tot in ziua de azi…

  • Smarsoft 16 April 2009, 13:08

    Eu cred ca reclamele mascate in cele multe cazuri sunt mai ok decat reclamele nemascate (mai ales cele nereusite)

Post a comment