Top

Petrecerea noastra de Revelion

Cand le spuneam prietenilor, cunoscutilor si colegilor ca voi face revelionul in direct la radio parca ma compatimeau putin, dar ei nu stiau defapt ce inseamna o petrecere marca Partydul KissFM!

Am fost azi noapte in studioul KissFM vreo 30 de persoane – prieteni si amici, persoane publice, dj. Pentru mine, cel putin asa am simtit-o acolo in studio, a fost probabil cea mai tare petrecere de revelion de pana acum (pe locul 2, la mica distanta se afla revelionul de anul trecut de la Sensation)!

S-a baut, s-a mancat, s-a dansat si, cel mai important, lumea care a fost in studio s-a distrat de minune! Feedbackul pozitiv primit de la ascultatori ne-a facut sa ne dormim sa nu mai plecam acasa. Am ineput emisiunea de revelion undeva dupa ora 9 seara si am incheiat-o la 5 fix dimineatza.

A fost unul dintre evenimentele din viata mea pe care cu siguranta nu o sa-l uit prea usor. La Multi Ani 2009 !

revin in curand cu poze, filmulete si linkuri

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • MaTzA 1 January 2009, 16:12

    intr`adevar a fost ceva pe cinste…la mai multe partyduri de genu` asta:X

  • palconi 1 January 2009, 16:19

    La multi ani :)

  • Victor Aka Veek D 1 January 2009, 16:32

    Simplu si la obiect ONE PARTY VERY HOT !

  • Tzontzyca 1 January 2009, 16:33

    La multi ani!!!

  • myicky 1 January 2009, 16:42

    Daca si tata a dansat pe muzica voastra, chiar a fost un party special ! Eu una am dansat de la 9 si pana la 5 pe muzica voastra, si acum ma dor picioarele crunt, da’ nu conteaza, unul este olix si una e emisiunea lui ! PARTY ON :)

  • Mihai 1 January 2009, 17:02

    da! foarte tare partyul ;) ! tineti-o tot asa kiss fm si tu olix ;)

  • ionut 1 January 2009, 17:03

    am avut un revelion de cacao…am apucat totusi sa ascult putin muzica de pa kiss…La multi ani!!!

  • yry_madrid 1 January 2009, 17:20

    LA MULTI ANI!!!***2009***

    LA MULTI ANI!!!***PARTYDUL***KISSFM

    LA MULTI ANI!!!***MIE***ESTE ZIUA MEA

    DE NASTERE,VA INVIT LA PARTY…..KISSSSS

  • miriam 1 January 2009, 18:40

    din e am vazut doar si totul E SUPERRRRRRRRRR!!!!!!!!

    Chiar se distreaza lumea pe acolo si au venit INNA, MONTUGA SI MORRIS, care au fost acolo pentru distractie si pentru tine, OLIX.

    E mare lucru sa fi in stare sa aduni in jurul tau oameni profesionisti pe care, altii ca sa ii asculte live, dau bani bunicei.

    Sper sa ascult inregistrarea acum si sa mai vad poze si filmulete.

  • sorin 1 January 2009, 17:56

    Mersi Olix ca ai fost o gazda buna si ne-ai suportat pana la 5.

  • Computerică 1 January 2009, 17:59

    Tare omule!
    La multi ani!

  • king 1 January 2009, 19:33

    super tare v am ascultat LA MULTI ANI 2oo9!!!!:D/ party oN’

  • Kittutza 1 January 2009, 18:42

    Maaaarfa! Astept si poze, multe poze ;;)

  • Aceeasi EU 1 January 2009, 20:06

    Wow, Olix, ce Revelion pe cinste! Al tau a fost mai tare decat al meu… datorita locului tres magnifique!!!!!! :)) Ca muzicaaaaa… aceeasi!
    ;)
    Numai bine in Noul An, sa ai!

  • Alex 1 January 2009, 20:50

    la multi ani !!!!

  • natalia 1 January 2009, 22:08

    A fost primul revelion la care m-am distrat cu adevarat. Am dansat, am cantat, intr-un cuvant m-am simtit excelent. Te felicit pentru emisiune si la cat mai multe petreceri ca cea de azi noapte. Ce mai, ascultandu-va am avut o noapte minunata. FELICITARI tuturor invitatilor!

  • Ionut Bunescu 2 January 2009, 15:13

    aaah, tare tare, dar am fost ocupat la club, veneam si eu :| aia e :) LA multi aaaaaaaaaaani kiss femeeeeeeeeeeeeei! :)

  • sorin 3 January 2009, 04:19

    salut ionut si pentru toti doritorii daca vreti fotografii gasiti la mine pe blog:D

  • SadaK 3 January 2009, 13:41

    Vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia din primul video, cel de 1.18 minute. Multumesc

  • +Dya 3 January 2009, 13:46

    Tare!!! Vreau si eu, un revelion plin de vedete :(! Super party :d/! Bv may :D

  • Pyuric 3 January 2009, 17:06

    Foaaaarte tare! :D Imi pare rau ca n-am fost si noi prezenti….. Compensam cu faptul ca te-am ascultat incontinuu cat timp am fost plecati la munte :P Numa’ pe tine te-am prins pe Kiss de fiecare data cand deschideam radioul…lol. Las ca povestim noi cand ne vedem.

  • Alex 4 January 2009, 20:45

    Imi dai si mie accept please

  • Alex 4 January 2009, 20:46

    dc nu mai dat accept?
    ca eu team bus in lista mea???

  • MIhA 4 January 2009, 23:46

    SuperRevelion! Abia astept sa ne reintalnim toti la PARTYdul KissFM si sa ne mai distram! :D/

  • Roxy 5 January 2009, 00:11

    La Multi Ani OLIX si La Mai Multe Emisiuni In KISS!!! >:D<

  • sorin 5 January 2009, 03:52

    Revelionul nostru a facut senzatie:), Olix.

Post a comment