Top

Partydul de Revelion !

In noaptea asta petrecem in direct la radio! Partydul KissFM face o editie speciala de revelion cu DJ Zet, astazi de la 9 seara.

Daca n-ai nimic programat, deschide radioul pe KissFM si stai cu noi. Promitem un revelion pe cinste!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • natalia 31 December 2008, 08:47

    Abia astept! Sunt sigura ca va fi o emisiune foarte frumoasa! Asa ca Party on!

  • Kittutza 31 December 2008, 09:24

    Have fun! Poate dau si eu pe kiss dupa ce stau un pic cu mosnegii mei :)

  • king 31 December 2008, 10:43

    o sa va ascult….Party oN’ si LMA!!!!

  • Tzontzyca 31 December 2008, 10:39

    distractie placuta si … la multi ani !!

  • ionut 31 December 2008, 12:39

    cu siguranta o sa fiu prezent…

  • dorin 31 December 2008, 12:58

    Multa bafta! La multi ani 2009! La multi ani Olix! La multi ani KissFM! :)

  • cosmin 31 December 2008, 13:59

    Ar fi super sa deschideti niste webcamuri si un id de mess.

  • Mihai 31 December 2008, 15:00

    Super tare..dabea astept..LA MULTI ANI!! :D/

  • Mihai 31 December 2008, 15:13

    Cred k toti ne’am saturat de manelele alora de la tv…asa ca oricand o asemenea emisiune de revelion va fi bine venita..;)

  • al3x 31 December 2008, 15:22

    have fun_n_happy new year :)

  • Yanrri 31 December 2008, 16:54

    abia astept.o sa fie super tare!\m/

  • iliana 31 December 2008, 18:22

    Distractie placuta si UN AN NOU FERICIT! :)

  • bianca@ 31 December 2008, 18:23

    abia astept:D:D:D….party on , people……:D…da’ ce mult mai e pana atunci……:(….tic-tac…..come onnnn……:)…ce sa facem …asteptam….THE BIG PARTY…..yeahhhh…….La Multi Ani !!!!!:d

  • miriam 31 December 2008, 19:29

    HAVE FUN TOATA LUMEA! Tie, Olix, mult succes si …aaaaaaa…..sa spun ceva original: “tine-o tot asa!”. Ei, nu mi-a iesit. Dar ce conteaza? Sper sa reusesc sa te ascult, dar oricum vei pune pe net…LUV UUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!

  • bilu 31 December 2008, 19:24

    Poate rezolvi problema cu Radio Live pe net … ca nu mai merge ascultat pe player , decat pe pagina … La multi ani !

  • axl29 31 December 2008, 22:44

    sal si la multi ani voua si distractie placuta pina la 007dimineata eu urmeaza sa ma duc la chief sut bogdan din satu-mare

  • Mihai 31 December 2008, 21:44

    va ascult!!! ;)

  • axl29 31 December 2008, 22:45

    sal olix si la dj zet si la multi ani

  • Andreea 31 December 2008, 22:53

    Eu am program dar iti ca 2009 sa fie inceputul celor mai frumosi ani. LMA!!!

  • Andreea 31 December 2008, 22:58

    *iti urez

  • Radu 31 December 2008, 22:25

    LA MULTI ANI tuturor !!!! Un An Nou 2009 cat mai bun !!!!!!

  • natalia 31 December 2008, 23:36

    Aho, aho copii si frati,
    Stati putin si nu manati,
    Partydul il ascultati,
    Somnul sa ni-l alungati,
    Olix si cu invitatii,
    De se zguduie peretii.
    La multi ani cu sanatate,
    Fericire si de toate,
    Bucurie, impliniri,
    Mii si mii de-ascultatori.
    Noul an sa mai aduca,
    Muzici noi si voie buna!
    Ia mai manati mai!
    Haai, hai!
    Versurile astea le-am compus special pentru Partyd, sper sa-ti placa.

  • natalia 1 January 2009, 00:12

    LA MULTI ANI OLIX pe 2009!

  • Mihai 1 January 2009, 02:41

    olix… la multi ani! da aud ca te petreci bine la kiss fm… ;))

  • gazelele 1 January 2009, 04:04

    cel mai original revelion pe care l-am avut vre-odata .ne invidiaza toti prietenii cu care am vb la tel si care au fost nevoiti sa asculte manele :)) pe unde au petrecut.n-am putut sa stam o clipa …am dansat toata noaptea.dj zet a fost fenomenal :* partidul este fenomenal,voi sunteti fenomenali :*:*:*:*

  • DJ ZET 1 January 2009, 05:43

    Ma bucur ca totul a fost bine ! LA MULTI ANI PRIETENI SI TOT CE VA DORITI ! CU PERMISIUNEA LUI OLIX AM SA LAS UN LINK PENTRU CEI INTERESATI DE MIXURI PROMOTIONALE ! http://www.radioprob.ro/index.php?option=com_weblinks&catid=2&Itemid=88 MULTUMESC !

  • tibi 1 January 2009, 14:59

    La multi ani Olix si numai bine pentru anul 2009!

Post a comment