Top

Noroc ca avem televizor la radio

Sa nu cumva sa ratam in noaptea de revelion manelele de pe Antena sau cele de la Pro!

NOT !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Aceeasi EU 30 December 2008, 01:05

    :)) da’ cum sa nu?
    Eu si-asa sunt in recesiune, de ceva timp “hasta la vista” cablu TV! Mi-ajunge netu’. Cat despre manelo-revelionu’, ce vrea poporu’, da televizoru’!
    :)

  • Radu 30 December 2008, 00:44

    :)) asta-i buna :))

  • Radu 30 December 2008, 00:45

    mai bine va uitati pe Discovery de Rvelion ;)

  • KornNT 30 December 2008, 00:51

    buna, buna asta :))) ce sa le faci olix daca numai manele asculta astia

  • al3x 30 December 2008, 00:54

    da radu discovery sau animal planet :) ehh olix cu ce vrei sashi faca astia audientza de revelion :)) fi si u mai intelegator :))

  • ionut 30 December 2008, 01:09

    din pacate aproape 70% din populatia Romaniei asculta deseu…aaa…manele…si…na…tre sa faca si ei rating nu?

  • bianca 30 December 2008, 01:32

    al naibii dak nu le ratez……am sa ma uit la Partyd….ala de la Kiss….aoleuuu…..stati k ala e la radiooo…nui pe KISSTV…e pe KISSFM……da’ las’ k ii dau pe aia de la antena sau protv sau alte posturi(k nu-s singurii) pe MUTE……si dau la MAXIM radioul….PARTYDUL SA TRAIASCAAAAAAAAAAAA:d:d:d:d:d…party on, people….

  • sorin 30 December 2008, 02:24

    Eu am zis de mult ca Trustul Intact este plin de manelisti. La PRO ma mai abtin, astia doar de revelion mai baga o lalaiala

  • serban 30 December 2008, 02:44

    Cum?? Avetzi televizor la radio sau radio la televizor?? :)) Incorporate nu-i asa?? :)) Hai k mi-a placut asta!! ;)) Siii.. mai bine sa nu ne luom de PRO… bine?? :P

  • natalia 30 December 2008, 09:30

    Fara manele in noaptea de Revelion. Eu ascult Partydul Kissfm.

  • Costin 30 December 2008, 09:49

    tv=>>turn off , pc =>>turn on and listen >:D<>>>Partydul<<<>:D< asultam Partydul shi ne facem praff ;)):D:D

  • Emil Trifa 30 December 2008, 10:14

    Fara numar domnu` OLiX! Las` ca o sa il vezi pe Dan Negru ca taciunele, cu cel mai senzational tembelion din ultimii Z ani!

    O se fie misto vere, mai ales la PRO, unde starele muzicii romanesti se va distra halaturi de gunoaiele de manelagii cu sau fara mustata.

    Haules baules bachtalo, mancatzash! ;)

  • Tzontzyca 30 December 2008, 10:51

    oh da….
    pai nah …sa dea lumea din burice :)) sa ne simtem bine :-&

  • lacrima:P 30 December 2008, 10:57

    da norocum meu e ca am colegi manelisti si ginionul e ca trebuie sa stau cu ei in noaptea de revelion…….sa-mi explice cineva ce vad ei in manele

  • king 30 December 2008, 12:18

    yo ma uit pe cartoon network e cel mai tare revelion cu tom si jerry si scooby do o sa fie tare:X:X:))

  • Andreea 30 December 2008, 12:53

    oh da

    din fericire de rev` petrec si nu trebuie sa ma uit la tv asa ca nu o sa ma enervez :D:D:D:D

  • miriam 30 December 2008, 14:38

    uite constatare in dimineata asta: cautam pe BitLotd (pssssssss nu spuneti la nimeni) Armin Van Buuren si era si download si upload la greu….dar astia nu prea cred ca erau din Ro. Pe manele nu am dat search ca nu stiam nici una dupa titlu si cantareti (adica lalaitori) nu am vreunul preferat.

  • ambrozie... 30 December 2008, 16:55

    Bai oameni buni, cine bube va pune sa va uitati la porcariile astea de televiziuni: nu vedeti ce otrava si porcarii transmit!? Nu V-ATI SATURAT!??? Daca vreti un Revel pe cinste inchideti darcului tembelizorul, puneti muzica ce va place nu porcomanelele incultilor si distrati-va! In rest, vin sa fie ca de sampanie nu ducem lipsa! LA MULTI ANI!

  • iliana 30 December 2008, 17:30

    bleac :-& sa nu auda urechile mele manele ca nu vreau sa ajung in spital :|, cat despre programele TV de revelion :-j neinteresant …ca no-i sta sa ma uit la tv :-j
    <:-P PARTY ;)
    va urez si voua Distractie placuta !

  • Mihai 31 December 2008, 21:48

    ca bine zici! pacat de restul artistilor invitati!… rusine! mai bine nu ascult nimic… noroc ca sunteti voi!!

  • Mariusica 2 January 2009, 06:37

    :)) =)) eu nici nu am iesit din casa … ca sa ma pot uita la ei :)). iti dai seama.

Post a comment