Top

Pentru prima data la patinoar

Da, azi ma duc pentru prima data la patinoar! Tin minte ca am mai fost o data acum muuulti ani, in Timisoara, cand eram mic, dar aia nu se pune:))

Tineti-mi pumnii sa nu cad prea des si sa nu-mi fac prea multe vanatai!

after patinoar edit:

A fost fun si dupa o ora de patinat nu am cazut nici macar o data:)) In schimb nu prea am resit sa patinez, ci mai mult am mers pe gheatza:)) thanks Liu! Aveti video mai departe:

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • stefizz 27 December 2008, 15:49

    ok succes:X

  • KornNT 27 December 2008, 15:49

    Bafta la cazaturi :)) Ai grija sa nu vii acasa cu fundul invinetit :P

  • natalia 27 December 2008, 15:57

    Sa ne povestesti cum a fosa! Succes!

  • Tzontzyca 27 December 2008, 16:18

    baftaa!!Si eu ma duc maine la patinuaar :P

  • yry_madrid 27 December 2008, 16:20

    OLIX nu uita ca deseara avem SEDINTA la Partyd si te vrem intreg….:)))….glumesc..
    Eu unul cand merg,in afara de cazaturi si buseli ma obosesc mult dar nu stiu cum se face ca dupa ce plec de acolo am bateriile incarcate la maxim.Dupa atata stres de a sta pe picioare…:))) off….in fine.
    Pana la urma totul este okk…..yry

  • sorin 27 December 2008, 16:24

    Daca deseara te vad cu vanatai sa inteleg ca este de la patinat:))…bun asa

  • serban 27 December 2008, 17:46

    =))

  • Tweety 27 December 2008, 18:17

    aigrijasanucazi:))

  • roxana 27 December 2008, 18:57

    “patinuar”/:)….come on, ppl:))). .. e de la emotii, i guess:P. anyway, have fun la patinoar:)

  • miriam 27 December 2008, 20:22

    @roxana…s-a marcat…si de altii. Sigur ca de emotii…iti dai seama…la 25 de ani te sui pe patine…Sunt curioasa ce a iesit din experienta asta.

  • anku 27 December 2008, 21:20

    eu cred k te-ai distrat de minune..
    sa ne pov cum a fost :))

  • Liu 27 December 2008, 21:25

    s-a descurcat foarte bine :))
    a reusit sa nu ia nici o cazatura :)
    felicitaaaaaaaaari >:D<

  • anku 27 December 2008, 22:00

    iaaaa..bv ma
    felicitarile mele :P
    esti tare ;)))

  • Costin 27 December 2008, 23:20

    shi pana la urma :> “ti-ai rupt gatu”? ;)):>… totushi e la inceput :> …. tr sa cazi :D

  • natalia 27 December 2008, 23:24

    Felicitari si din partea mea!

  • serban 28 December 2008, 17:27

    foarte tare fratee… :)))

  • Oliviu 29 December 2008, 09:33

    Dau lecti cine vrea sa trimiteti un mail:)

  • wassup 29 December 2008, 12:46

    hahaha… precum un pinguin tzopaiai =)) Asta e portia de ras de dimineata =))

    ps: vad ca in spatele tau era scris mare zu, promovezi concurenta? :))

  • Bobe (xZibitBMN) 29 December 2008, 23:48

    hahaha abia astept sa revin in bucuresti
    te bagi la runda a -2a?? :))
    te-ai descurcat f bine pt un incepator
    deci jos palaria ;))

  • sorin 30 December 2008, 02:27

    Olix ma inveti si pe mine? Eu nu stiu deloc:D

  • AdDa 30 December 2008, 13:25

    Deci da :)) Ce patinoar 8-> Eu mi-am facut un obicei din a ma duce la patinoarul din Ploiesti si chiar am inceput sa ma prind cum e cu chestia asta :)) Deci du-te mai des si inveti mai repede… sfatul meu :) :*

  • O@N@ 30 December 2008, 13:27

    maine dimineata vin si eu in Bucuresti…abia astept….joi o sa mergem la patinoar in Drumul Taberei :P…..sper sa nu iau prea multe cazaturi…..o sa fie pt prima data cand merg la patinoar….:X:X:X……oricum FELICITARI!!!!te-ai descurcat excelent ;)

  • gabriela 30 December 2008, 17:54

    se pare ca ai fost la mine in zona la patinuar,oricum felicitari

  • korinnaMS 31 December 2008, 16:34

    Mda, te descurci. cred ca nu ai patinat cum trebuie pentru ca era aglomerat, nu-i asa ? :D

  • DJ_PsyHOtiK 4 January 2009, 18:15

    ba` astia ia sa nu radeti d olix:))

    k io`s k el:)).. merg p gheatsa nu patinez.. si daca patinez e din greseala:)) si sigur cad in fund:)))

  • andreea 10 February 2009, 12:44

    te`ash sfatui sa vii in iashi….nu`i asha de aglomerat;)

  • Ddoarnoiamandoi 5 January 2012, 13:16

    Astazi ma duc si eu pentru prima oara la patinoar:))

Post a comment