Top

Inca una si ma duc

Da, stiu :)) deja devin enervant cu insemnarile in care va scriu cum am tot petrecut eu in ultima vreme!

Vorbeam cu colega Pussycat de la radio si am relizat ca saptamana asta a fost formata din Luni, Vineri, Vineri, Vineri, Vineri, Sambata si Duminica. E din nou 5 dimineatza si ma intorc de la o alta petrecere. Haios e faptul ca nimic nu a fost programat, ci totul a fost instant. Am iesit in oras initial la un suc, apoi ne-am adunat mai multi si .. am iesit in The Gate. Concert Dj Rhino si Sylvia, ziua Sylviei + mare nebunie cu Nick Kamarera si Vibe Arena de la Deepside Deejays + o gramada de oameni proaspat cunoscuti!

E deja sambata si .. se stieeee! Urmeaza o noapte lunga la KissFM, cu Partydul si cu Dj Jungle invitat! Party ON people! Profitati de ultimele 5 zile din 2008!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • VVladescu 27 December 2008, 07:49

    jeez , man! parca era vorba de sex cu 5 min inainte sa te apuci sa type postul asta :)

    http://twitter.com/OLiXbOLiX/status/1080256468 :))

  • sorin 27 December 2008, 08:05

    Nu ne enervezi, doar ne faci pofta de distractie:). Cat despre postul de pe twitter ***+somn ai fost fenomenal:)…Apropo party on

  • FunInTheSun 27 December 2008, 10:47

    diseara, la partyd sa ne dai si noua putin din starea si dispozitia asta a ta ;)) vad ca e de bine! :))

  • natalia 27 December 2008, 12:43

    Nu devii enervant Deloc. Imi place sa citesc insemnar despre felul cum te distrezi. Eu nu pot iesi in cluburi din cauza prbemelor de vedere, asa ca tot ce-mi ramane de facut este sa ma bucur enorm cand vad cum iti traiest viata. Si ei ma distrez cum stiu si cum pot mai bine. Nu vreau sa te intristez cu problema mea si mai spun doar atat, abia astept Partydul, asta este clubul meu. Asa ca Party on!

  • natalia 27 December 2008, 12:51

    :)) si eu fac typos, nu numai tu!

  • ionut 27 December 2008, 12:57

    Nici eu nu am cum sa ma duc prin cluburi ca nu am cu cine…va vine a crede???
    Trist…foarte trist…sa ma duc singur nu ma tine…nici in oras nu prea ies…mai am si scoala dar…totusi cum e acum…vacanta…

  • king 27 December 2008, 14:01

    ohooo o sa vina jungle iar :D/ :)) ce tare a fost ultima oara cand si a zis numaru de telefon 0740 JUNGLE:)) :)):)) tot il tin minte ca nu mi a dat si mie piesa aia cu hau hau :((:((:(( va trimit mesaj diseara sa puna piesa aia e geniala sper ca o mai are :-s…traiasca PARTYDU:D/

  • redandblue 27 December 2008, 13:05

    distractie la maxim pana la anul sa ai ca asa e frumos :D

  • bogdan 28 December 2008, 18:09

    a fost aseara ceva melodie cu voce de femeie care zicea incontinuu `la la la la la la ` …dak stiti imi ziceti pls cum se numeste !!!

  • natalia 28 December 2008, 18:35

    @ bogdan pe blogul Partydului gasesti playlistul mixului de aseara si cu siguranta este si piesa pe care o cauti tu.

Post a comment