Top

Sexul si efortul fizic

Ma uitam mai devreme la Brainiac pe Discovery si, dupa experimente serioase, baietii au decis ca daca faci sex inaintea, de exemplu, unui meci de fotbal, vei juca mult mai bine decat daca ai sta degeaba.

hmmm ;) Dar daca faci sex inaite de … sex .. cum e?:))

p.s. scuzati-mi ideile perverse in ajun de craciun :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • king 24 December 2008, 13:44

    :)):)) stiu episodu e super tare :>

  • mister1ous 24 December 2008, 13:49

    :)) Eiii… credeam ca numai eu ma gandesc la asa ceva inainte de Craciun.

  • sorin 24 December 2008, 14:18

    Si totusi de ce nu fac fotbalisti sex? Pai sex inainte de sex am facut eu…este epuizant….obositor….prea obositor

  • Alinush 24 December 2008, 14:18

    ador posturile sexuale din post

  • errmy 24 December 2008, 15:58

    oare Mos Craciun face sex inainte sa imparta cadourile???=))

  • octav 24 December 2008, 15:06

    sa stii ca e adevarat …eu practic culturismul si dupa ma duceam la sala si imi mergea antrenamentul super :X …:D

  • redandblue 24 December 2008, 15:55

    am vazut mai demult acest episod , sunt super acesti oameni , defapt sunt dusi…

  • DJ_PsyHOtiK 24 December 2008, 16:04

    stai linistit OLiX.. nu esti singuru` kre se gandeste la d`astea.
    a, eu ascult Cradle Of Filth in Ajun de Craciun.. face mama: baga colinde
    eu: metal metal

    ceva de genu:
    mama: popa popa
    eu: batman batman

    =))

  • SHadowman 24 December 2008, 16:23

    ai ca`i tare olix …. nu ce sa faci … incearca si u si ai sa vezi daca e adevarat ce se spune :)) .. si porma ne anunti si pe noi :)))

  • Abi 24 December 2008, 16:51

    practice makes perffect …sau cum spune romanul’ “exercitiul e mama invataturii” :))…eu stiu ca activitatea cerebrala e mai intensa dupa sex datorita endorfinelor …daca vreti sa invatati mai usor stiti ce aveti de facut :D , mai ales ca acum vine sesiunea :))

  • Vlad 24 December 2008, 18:07

    Si eu zic , ca e buna o incalzire, inaintea de incalzirea finala, dupa care……ioi, tulai…si da-i si lupta-i…

  • tudor 24 December 2008, 19:03

    nu e adevarat ce zic aia de la Brainiac, emisiunea aia e doar pentru audienta.
    Cine a facut sport de performanta stie care-i treaba. De exemplu boxerii nu au voie sa faca sex o luna inaintea meciului.

  • niala 24 December 2008, 20:23

    :)) sexul dupa sexul e cel mai bun :P femeile adora astfel de “perversitati” :)) doar barbatii trebuie sa faca experimente ca sa dovedeasca …. ei si cercetatorii britanici =))

  • adi 24 December 2008, 20:49

    sexu e obositor doar daca esti tu prost la pat…

  • Maya 24 December 2008, 21:59

    consideram ca nu ne oprim dupa prima data ,eu zic ca e mai bine. :D
    joking..te anuntz daca aflu

  • Vladutz 25 December 2008, 04:55

    Pai daca faci sex inainte de sex ….dubla placere..CLAR :)) …bine dupa s-ar putea sa apara efecte secundare dar merita ;)) oricum…s-ar putea sa-ti placa asa de tare cat sa te “dai” si a 3-a oara ;)) :))

    ;)

  • serban 25 December 2008, 15:12

    =))) stiu episodul … e de prin vreo 2005-2006 k aia tot dau reluari la Brainiac (n-am pierdut nicio emisiune) si pot spune k.. Da! E adevarat ce tot zic nenii` aia p`acolo … =)))) :>

  • cipoc 27 December 2008, 09:12

    se iarta, se iarta:D

  • Dianna 29 December 2008, 00:18

    Nu pot si nici nu vreau sa comentez prea mult pe aceasta tema, incerc sa fiu concisa, desi nu imi sta in caracter. Cert e ca SEX after and before sex Is PERFECT! :D..tu ce zici?

  • ion 1 January 2009, 15:31

    Este foarte obositor,habar nu am ce trebuie sa faci ca sa rezisti,se leaga una cu alta ,dar e groaznic de obositor,trebuie sa ai o conditie fizica perfecta ca sa rezisti,astfel esti un om mort,prin repetari indelungate poti sa rezisti.

Post a comment