Top

Bucurestiul impodobit de Craciun

N-am mai ajuns de mult timp pe la Universitate (zona Universitate), dar in seara asta am ramas uimit de ce am vazut ;) De fapt pot spune ca am ramas foarte placut impresionat de cum a impodobit primaria (sau cine s-a ocupat) de impodobitul centrului Bucurestiului! Va las sa admirati.

bucurestiul-de-sarbatori-02

bucurestiul-de-sarbatori-01

bucurestiul-de-sarbatori-03

bucurestiul-de-sarbatori-04

Frumos, nu? P.S. Am vazut si in Timisoara niste decoratiuni foarte faine :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 22 December 2008, 16:09

    Frumos, dar se putea si mai bine. Tin minte ca acum 2-3 ani in urma altfel arata Bucurestiul, colorat cu ceva gust…

  • al3x 22 December 2008, 16:12

    Foarte frumos ..in fikre an imi fake plkere s trek pe la univ doar k s vd decoratiunile de craciun :X si s primesk aglomeratia k bratzele deschise :))

  • natalia 22 December 2008, 16:24

    Foarte frumos! Pana acum un am si centrul Focsaniului arata destul de bine, dar de cand Piata Unirii e in renovare, nu mai are acelasi farmec.

  • Maya 22 December 2008, 18:21

    fain :).pana acum cel mai fain impodobit oras din tara

  • HQ2 22 December 2008, 19:34

    ” foarte placut impresionat de cum a impodobit primaria (sau cine s-a ocupat) de impodobitul centrului Bucurestiului! ”

    De cum s-a ocupat poate :D. Oricum, frumos intr-adevar Bucurestiul impodobit :)

  • redandblue 22 December 2008, 20:12

    si piatra neamt e impodobit frumos , poate e pe locul 2 in acest top :D

  • FunInTheSun 22 December 2008, 21:11

    Azi am fost in Bucuresti si am stat vreo 2 ore in zona asta, in care ai facut poze. Dar nu am vazut pe nimeni mic, care facea poze si care raspundea la numele de OLIX, (cu n) :))

  • anku 22 December 2008, 21:34

    ce frumooos :X !

  • Guzganul 22 December 2008, 21:55

    F frumos very vunderful I laik it.

  • serban 22 December 2008, 23:50

    cool
    doar e Metropola … :P

  • serban 22 December 2008, 23:50

    superb

  • R.R 23 December 2008, 04:59

    Bre, tu ai prelucrat pozele astea sau cum … ca arata bine rau … in realitate, serios luminile astea sunt chicioase rau!

  • R.R 23 December 2008, 12:59

    Asa da, aparatul Dianei face minuni, stim!

  • Florin , Sv 23 December 2008, 13:05

    Bineintles ca fiecare incepe sa-si lAude orasul , da sincer, fiecAre dintre orase este fain impodobit in felul lui, poate in Bucuresti s-a pus accent pe ceva, in alt oras pe altceva…fiecare orash e fain in felu’ lui. Doar deschideti ochii si o sa vedeti ;) si da, arata fain Bucurestiul impodobit :D

  • kaboom1 23 December 2008, 13:40

    beeeton !

  • Bobe (xZibitBMN) 23 December 2008, 19:03

    sunt de parere ca se putea mai bine, sorin zice bine ca acum 2-3 ani a fost ceva mai bine deoarece era cu gust, acum maghieru arata ca o sorcova

  • Oana 26 December 2008, 04:13

    Eu am venit in Bucuresti de vreo 3 zile, abia azi am ajuns in centru si pot spune ca nu imi place deloc: putine decoratii si luminite, la Unirii aproape ca e intuneric (stiu ca anul trecut bradul era un “cadou” de la o banca, dar chiar cred ca primaria putea gasi anul asta o solutie), iar pe unde am mai vazut beculete se repetau aceleasi culori ca si anul trecut. Se pare ca nu exista cuvantul “inovatie” la noi.

    Nu am ajuns inca la Universitate (maine trec pe acolo abia), dar din ce vad in poza e cam lipsita de bun-gust toata treaba…

  • OutLawZ 27 December 2008, 02:41

    Hai bha inapoi pe Negoiu ca in buCUResti numa` cocalari shi “indieni” gaseshti if u know what I mean :D un fost vecin bre :D U know who and if u don`t…well nvm :D LMA Olivere =))

Post a comment