Top

Dincolo de nori

Zilele trecute cand m-am intors de la Timisoara, am reusit in sfarsit sa prin o vreme destul de buna, in avion si pot spune ca am avut o senzatie suuper misto cand am ajuns cu avionul deasupra norilor. Este ceva unic!

dincolo-de-nori-01

dincolo-de-nori-02

dincolo-de-nori-03

Calitatea pozelor nu este extraordinara din cauza geamului gros de la avion si a zgarieturilor de pe el.

p.s. o sa radeti, dar am reusit sa filmez decolarea si aterizarea, din avion desigur ;) si o sa revin cu un post cu filmarea respectiva :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • George Maicovschi 18 December 2008, 16:41

    Yup, e o senzatie misto. Pacat ca nu ai prins un cer cu norii foarte densi dar cu soare puternic. Cand esti deasupra lor si soarele de vara arde puternic iti vine sa-i mananci. Eu intotdeauna ii asemana cu vata de zahar. :-)

  • natalia 18 December 2008, 16:43

    Superbe pozele oricum!

  • mihaila florentina 18 December 2008, 16:48

    super pozele senzatia de a zbura deasupra norilor e fantastica am trait-o si eu

  • al3x 18 December 2008, 16:59

    un apus lipseste din poze…dar orkm sunt reusite :)

  • Dani 18 December 2008, 17:07

    Faine pozele,,se vad bine din avion

  • redandblue 18 December 2008, 17:36

    super pozele , ultima e senzationala…

  • alina_tiri 18 December 2008, 20:23

    Cum ar fi oare sa zbori?Sunt frumoase pozele,mai frumoas e ca mai exista oameni suficient de atenti la detalii:peisaje,natura,etc. La cat de ocupati suntem,nu mai avem chef nici sa ridicam ochii si sa privim cerul…

  • stefizz 18 December 2008, 20:49

    ar fi prea tare daca am putea zbura:X
    sunt prea smechere pozele olix:>

  • lav 18 December 2008, 21:37

    ..Bine ai fost acasa Olix :P… Data viitoare sper ca o sa apuci sa bei o bere in Irish cu noi.. Lav, Lus si Lau.. Salutari de la Timisoara…

  • Razvan 19 December 2008, 02:29

    Super pozele, dar am o intrebare … ai avut voie sa folosesti aparatul foto in avion? Spun asta pt ca am zburat si eu si cand a fost facut instructajul inainte de decolare… am fost anuntati printre altele ca nu avem voie sa folosim camerele foto sau video …aceeasi regula ca la telefoane mobile. Regula asta o fi in functie de fiecare companie de zbor?

    Cu stima, Razvan ;)

  • nashu_mare 20 December 2008, 13:13

    Bai, data viitoare alege si tu o linie aeriana cu piloti mai putin zgarciti care permit albanezilor sa le stearga geamurile la semafor ca sa poti sa faci si tu niste poze mai ca lumea. Se uita ei la 5 mii de lei acolo?

  • DJ_PsyHOtiK 20 December 2008, 23:51

    OLiX pozele sunt facute cu iPhoneu`? Era pe functia Airplane Mode?

Post a comment