Top

Ce ma fac cu el?

Am un comentariu si stau de cateva ore sa ma gandesc daca sa-l aprob sau nu..

A new comment on the post #1584 “Dictionar mot-a-mot” is waiting for your approval

Dictionar mot-a-mot

Author : Bibi (IP: ***))
E-mail : tanardemic@*****.com
URL : http://fara
Comment:
Sal, sunt bibi si imi plac pantofii de lac si mazarea cu sifon, va dorec o zi importanta

Asta ca tot vorbea eCostin de comentatori ciudatzi.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • king 18 December 2008, 13:40

    e tare :)) dar e off topic :-?? u decizi cheia e la tine:>

  • al3x 18 December 2008, 13:18

    :))) foarte tare comu :)))
    eu zis sa’l aprobi… ce ai de pierdut?:D

  • lav 18 December 2008, 13:21

    :))) nu pare un comentariu deplasat desi e asa traznit ca nu inteleg bine umorul ideeii :P..

  • Costin 18 December 2008, 13:27

    ce petarda… :-)

  • natalia 18 December 2008, 13:39

    Tare comentariul! Nu te obliga nimeni sa-l aprobi.

  • Ciupercutza 18 December 2008, 13:40

    Poante d’astea se fac la scoala generala.
    Baga-l la spam. Daca ulterior o sa vrea sa spuna ceva inteligent, mai gaseste el o adresa de email si-un IP cu care sa se exprime ;)

    Ah, ce soacra sunt :D

  • Ani 18 December 2008, 13:43

    Wow… eram curioasa cum o sa raspunda lumea la post-ul asta … eu una ma gandeam sa iti mai dau un raspuns pentru comentariu …
    Sal bibi … eu sunt Snow… si imi plac plimbarile pe luna si inghetata fierbinte…
    ;;)

  • sorin 18 December 2008, 13:43

    Si eu primesc destea cu zecile…si de mult ori sunt si eu in dilema. “sterg, aprob?” Am unele din Rusia si pe unele le aprob pe unele le sterg….nu prea sta lumea sa traduca:). Eu zic sa-l stergi. Nu e la subiect si probabil e si cineva care face glume proaste:)

  • Octav 18 December 2008, 13:54

    Emailul lui sigur nu e tanardemic@gmail.com.

  • Maya 18 December 2008, 15:13

    :))..poate nu vedem noi profunzimea mesajului si era la subiect :-s

  • Tzontzyca 18 December 2008, 16:03

    Eh … nu are ce face

  • KornNT 18 December 2008, 17:29

    e tare omul ;) pacat ca nu e off topic sa zic asa

  • redandblue 18 December 2008, 17:53

    asta nici nu stie ce acela un comentariu , sigur a intrat prima data pe un site :D

  • alina_tiri 18 December 2008, 20:26

    Am si eu un amic -tot cu texte din astea ciudate umbla,e un pic dus.De exemplu la status la mes are chestii gen coafez o rama,plimb un vierme sau tund o vaca.Nu m-as mira sa fi trimis chiar el :)) Oricum nu e deranjant comentariul,parerea mea e sa-l publici!

  • anku 19 December 2008, 00:22

    chiar sunt curioasa…cum draq e mazarea cu sifon ?=))
    trist ca n-a zis si culoarea pantofilor!..
    oameni care n-au ce face :D..si se cred amuzanti ;))

  • serban 19 December 2008, 14:49

    E aiurea… nu-l aproba …=)))

Post a comment