Top

Premiera eOk.ro – videoclip Parazitii – De ziua ta

Uite ca baietii de la Parazitii au scos clip la o piesa la care chiar nu ma asteptam sa vad clip. Este piesa pe care o ascultam in masina colegului Razvan, chiar de ziua mea, in drum spre job! :)) Premiera eOK.ro !

Videoclipul este cam dur, iar versurile sunt necenzurate. Mama, NU DA CLICK MAI DEPARTE!


.

Astept varianta cenzurata, sa o dam si noi la radio!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • errmy 8 December 2008, 09:48

    OMG! nu ma asteptam niciodata sa faca videoclip la melodia asta:)).da da da

  • king 8 December 2008, 10:32

    piesa e prea tare DA DA … videoclipul nu stiu ce sa zic nu prea are legatura cu piesa dar in fine arata bine e gen SAW>:)

  • nashu_mare 8 December 2008, 13:56

    Videoclipul e cu un frigider plin de carne. Pentru cunoscatori… ;)

    PS: Oli, baga, maica, virgula cand folosest vocativul!

  • TheBoss 8 December 2008, 19:53

    cam ciudat videoclipul… si partea cu preotul e idioata rau … in fine pacatul lor :)

  • miriam 9 December 2008, 04:01

    sincer imi pare rau ca ai ajuns sa te murdaresti in halul asta. Nu, nu as fi ascultat eu…dar m-a obligat cineva sa ascult si cu mare satisfactie mi-a trantit un a propos la ce fel de individ ai ajuns!

    Sincer…e a doua oara, azi cand am fost foarte dezamagita de tine: prima data cand ai dat ok-ul la melodia pe care a pus-o Fintescu la French Kiss si a doua oara ca a trebuit sa ma simt murdarita de vulgaritati.

    Aici trebuie sa iti spun ca nu esti cu nimic mai mult decat un manelist de speta joasa de cartier daca asculti asa ceva si iti produce si satisfactie.

    Speram sa nu trebuiasca sa iti dau o astfel de lectie niciodata.

  • Raduc 9 December 2008, 15:44

    Parazitii au fost si vor ramane o trupa reprezentativa pe Romania .Bafta

  • radu 9 December 2008, 15:46

    Parazitii au fost si vor ramane o trupa reprezentativa pe Romania .

  • tudor 9 December 2008, 18:00

    Foarte bun clipul. Parazitii sunt cei mai tari.

  • tudor 9 December 2008, 18:07

    @miriam – De cand vulgar= incultura??? Melodia este dedicata manelistilor, curvelor, taranilor etc. Nu inteleg de ce unii ii desconsidera pe Parazitii pentru faptul ca injura.

  • nashu_mare 9 December 2008, 18:20

    Mi-au dat lacrimile!

  • nashu_mare 9 December 2008, 18:25

    Mi-au dat lacrimile.

  • serban 10 December 2008, 02:33

    is pe jos…. =))))))))))))))))

  • serban 10 December 2008, 02:35

    o slobozesc fara oprire ca-s pe Alcaline (Duracell) ; s-o sugi de ziua ta mah… iauzi la ei…. =)))))))))

  • serban 10 December 2008, 02:37

    hoo fah k nu te f*t… vreau sa te impaiez… :))))))))))))))))))))

  • Anca 10 December 2008, 14:58

    Da Da!! .. =)).. nici eu nu ma asteptam sa vad videoclip la piesa asta. Eu o ascultam cu fetele pe banca..cand ieseam afara .. :)) si i-am dedicato unui “retarded guy”de ziua lui ..din clasa de la mine .. :))

Post a comment