Top

Megastar 3

Nu stiu cum au fost celelalte doua editii de Megastar, din anii trecuti, trebuie sa recunosc ca nu m-am uitat, dar la Megastarul din aceasta toamna m-am uitat si ma uit si in acest moment cu mare placere! Anul asta am reusit sa cunosc aproape toti concurentii mai indeaproape, i-am vazut cum sunt la repetitii, in culise samd. Am reusit sa vad aproape toate emisiunile din acest sezon si trebuie sa va spun ca am avut mari emotii in ultimele editii, pentru ca i-am sustinut pe toti, pentru ca toti cantau bine, faceau show, reuseau sa se faca intr-un fel placuti si iubiti de public.

Astazi se desfasoara semifinala Megastar 3, sunt doar “3 trupe”, vorba lui Adi Despot, si din pacate, una dintre ele va pleca acasa.

Baietii de la trupa BUZZ au primit 4 de 10! Fetele de la Pepper Girls 3 de 10 si un 9! S.I.G.N. au luat si ei multe note de 9. Am emotii pentru ei si abia astept sa se faca 23:30, sa intru in direct cu ei pe KissFM si sa-i felicit pe toti pentru performante!

Bravo !

p.s. nu stiu daca si voi va uitati sau daca v-ati uitat, dar este sau .. a fost, un show pe cinste !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • ZuZu 6 December 2008, 23:34

    Meritau Buzz sa ramana in finala…si totusi cam mare schimbarea de final…probabil daca ramaneau 2 trupe de baieti in concurs nu prea mai era asa mare audienta pentru ultima emisiune…:P..deci a parut putin ciudata schimbarea brusca de situatie…in fine..succes la baieti…merita sa castige…:)

  • deeapoisongirl 6 December 2008, 23:49

    E tot ce pot zice…articolul spune tot…Traim in Romania,tara jocurilor de culise http://www.mondenwest.com/altele/traim-in-romaniatara-jocurilor-de-culise/

  • CaTa 6 December 2008, 23:51

    Cei de la BUZZ sunt net superiori celorlalti concurenti. Mult success in finala !

  • ZuZu 7 December 2008, 00:14

    @ deeapoisongirl Sunt in mare masura de acord cu tine dar totusi e bine ce sa intamplat pentru ca la Megastar 1 si 2 publicul vota (cum au facut si akum) artistul care avea un aspect fizic mai placut…si oricum baietilor nu prea le sta in caracter sa se uite la tv si sa voteze …fetele se ocupa de asta si e normal ca baietii sa aibe un plus..daca o sa castige trupa de fete…e ceva putred la mijloc..daca nu…e ok..:)..parerea mea.:P

  • larisa 7 December 2008, 00:56

    de ce trebuie sa fie neaparat putred la mijloc…daca intradevar castiga atunci inseamna ca sunt cele mai bune,bine asta se si vede…dar….atat de rai puteti sa fiti.va place de megastarul trecut?voce nimic,pauza….adica are nevoie…prezenta scenica…la fel……asta e rezultatul voturilor fetelor…pacat

  • natalia 7 December 2008, 11:21

    Asa este a fost mare show. Mult succes ambelor trupe in marea finala!

  • andrusca 7 December 2008, 14:13

    m-am uitat cu interes la emisiunea asta si eram sigura ca BUZZ si S.I.G.N. vor ajunge in finala,dar m-am inselat..in orice caz,sper ca cei de la BUZZ sa castige…sunt mai omogeni ca trupa
    si se potrivesc sooper moolt:) succes baietilor:*

  • dory_redorchid 7 December 2008, 14:59

    http://mihai-amir-claudiu.myforum.ro/index.php
    La aceasta adresa gasiti multe informatii interesante despre baieti,poze,clipuri si puteti vorbi direct cu ei !!!
    Nu stiu cit timp au sa vada forumul Megastar si CRED ca le-ar face placere sa vada ca au fani care ii sustin!!!
    De aceeia CRED ca este bine sa vedeti si acel forum!!!
    Si imi permit sa va amintesc de el fiindca multi nu stiu de existenta lui!
    Evident alegerea va apartine,eu doar incerc sa il fac cunoscut deoarece consider ca baietii MERITA din plin!!!

Post a comment