Top

A murit Anca Parghel

E vineri si este o zi trista pentru muzica romaneasca :(

Azi dimineata a incetat din viata Anca Parghel. Dumnezeu sa o odihneasca ! Va ramane mereu in sufletele noastre ca un artist de exceptie si o persoana deosebita ! Ii multumesc lui Dumnezeu ca am avut sansa sa o cunosc si mai ales sa realizez cateva fotografii cu ea.

Vali Barbulescu

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • just_me_cryss 5 December 2008, 10:38

    Dumnezeu s-o odihneasca! Sa o apreciem pentru ce a fost, pentru optimismul pe care l-a afisat in ciuda bolii crunte care a chinuit-o, pentru ca fiecare aparitie a ei ne-a inveselit, pentru ca era EA…

  • icscrat 5 December 2008, 11:07

    Dumnezeu sa o odihneasca !

  • Alinush 5 December 2008, 11:31

    Tu vorbesti serios? Dumnezeu s-o odihneasca.

  • adriana 5 December 2008, 11:31

    Dumnezeu s-o odihneasca! :(

  • adriana 5 December 2008, 11:33

    Dumnezeu s-o odihneasca!

  • Tzontzyca 5 December 2008, 13:18

    Dumnezeu s-o odihneasca!

  • rozza 5 December 2008, 16:34

    Nu-mi vine sa cred ! :| As fi putut sa jur ca va invinge boala..mereu a fost o optimista si o luptatoare..si o zambareata si..:-< Am sa ma rog pentru ea..Dumnezeu sa o odihneasca in pace! :(

  • teakroy 5 December 2008, 18:01

    Dumnezeu sa o odihneasca …Condoleante …:(intradevar foarte trist …….asta e ..toti mergem pana la urma …

  • Andu 5 December 2008, 18:19

    Of, chiar nu mă aşteptam. Mă gândeam că va învinge cancerul dinou. Păcat, am pierdut un artist bun. Dumnezeu s-o odihnească!

  • errmy 5 December 2008, 19:23

    Dumnezeau s-o odihneasca! Pacat pentru ea ca a murit…

  • PaTRySs 5 December 2008, 19:50

    Dumnezeu sa o odihneasca ! :(

  • Anca 5 December 2008, 20:21

    De ce ?De Ce ?? :(( nu-mi vine sa cred va jur :(( !

    Credeam ca va trece peste asta! Vara trecuta vorbeam despre chestia asta! Parintii mei spuneau ca nu va trece..dar eu eram sigura ca va trece… si astazi cand am auzit.. am ramas “:O:O:O” .. ! :-< Inca un artist ...inca o stea .. :-< Dumnezeu sa o odihneasca in Pace :-

  • costel 5 December 2008, 20:50

    dumnezeu s-o odihneasca in pace ,sa-i fie tarana usoara si sa fie iertata de pacate

  • emmann 6 December 2008, 01:52

    Asta este, Dumnezei s-o odihneasca, din pacate n-a reusit sa evite inevitabilul :|

  • natalia 6 December 2008, 10:27

    Dumnezeu s-o odihneasca!

  • Sergiu 8 December 2008, 03:43

    Dumnezeu sa o odihneasca. Trebuia sa scrii si de moartea lui Ticu Dumitrescu, care a avut o importanta mult mai mare pentru tara asta.

  • Ani 8 December 2008, 10:04

    Trist… foarte trist… Dumnezeu sa o odihneasca…