Top

Inna @ RadioNet KissFM

In seara asta, la emisiunea mea RadioNet de la KissFM, o am invitata pe Inna ;) Vorbim despre ea, cu ea, o sa ne cante live si o sa ne pregatim pentru concertul ei din Turabo din aceasta seara!

Va astept aici pe blog, dar si dupa ora 19 la 0722206020 cu intrebari pentru Inna. Dupa ora 9 o auziti pe KissFM !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 28 November 2008, 16:05

    Inna, inna, inna asa striga fanii la concerte:)….Iar dai peste cap audientele la radio:)…Multa bafta si sper sa ne vedem deseara in Turabo

  • Ady 28 November 2008, 16:13

    Inna’s Hot!! :D

  • errmy 28 November 2008, 18:01

    am auzit piesa “Left right” a lu Inna….cautatio mie unu chiar mi-a placut…oare v-a fi un nou hit care v-a aparea la radiouri si la tv mai tarziu???sper sa zica inna si ceva despre aceasta piesa

  • natalia 28 November 2008, 17:36

    Super! Distractie placuta deseara! Am auzit ca maine seara va avea un concert undeva in Jud. Vrancea. Pacat ca nu in Focsani!

  • king 28 November 2008, 19:20

    SA VINA INNA!!! AM ZIS ! :D IAR:))

  • Maya 28 November 2008, 20:04

    nu o sa o aud azi dar piesa ei e :X. si tu nu voiai sa o dai p replay mai demult

  • Maya 28 November 2008, 20:08

    de ce mi se vede poza dubla? @-)

  • Dan 28 November 2008, 21:40

    Inna vei avea si in Iasi vreun concert ca te astept cu nerabdare ? :D:X

  • Asi 28 November 2008, 21:42

    inna chiar esti relly hot si te astept in ploiesi intrun concert LIVE chiar as vrea sa ne imprietenim desi am doar 11 ani.te pup moolt:*:*shi te astept cu nerabdare…………….

  • Andreea 28 November 2008, 21:45

    inna esti inegalabila shi te ubesc moooolt:*
    sant cea mai mare fana dea ta:*
    :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

  • Asi 28 November 2008, 21:49

    inna de cate ori ascult melodia ta imi aduc aminte de tot ce e frumos in viata esti foarte frumoasa shi chiar sant invidoasa pe tn shi imi doresc sa ajung ca tn te iubesc atat de mult esti pt mn ca o sora shi as vrea sa ne intalnim:*:*:*:*:*:*:*

  • simona 28 November 2008, 22:24

    super tare emisiune din seara aceasta .kiss!

  • Perfu 29 November 2008, 02:36

    Prea tare a iesit emisiunea felicitari :)

  • natalia 29 November 2008, 10:13

    Mi-a placut interviul! Foarte Tare emisiunea! Cum am mai spus Inna are o voce superba. Ii doresc mult succes in cariera.

  • Andu 29 November 2008, 19:35

    Nu vreau să fiu răutăcios dar Inna chiar nu are voce.

  • Andy(M) 30 November 2008, 07:19

    Marfa!:))
    Oke, a inceput emisiunea…eu stateam linistit la calculator, cand…o aud pe Inna, si am zis:
    “bah, nu-i adevarat!!!” :D cand aud voci ca cea a Inei..ma indragostesc…este numai potrivita pentru melodii trance:) (gen Armin Van Buren – In out of love..etc). Initial am crezut ca este vorba de vre-o fata de la Blaxy Girls de 15 ani, dar cand au pus intrebarea: cati ani are? si s-a raspuns “22”…nu-mi venea sa cred….a fost o seara super:) Chiar daca fata nu se pricepe la muzica are o voce de invidiat si va avea mult succes in viitor si ii urez multa bafta pentru ca merita!!!!

  • andrey91 1 December 2008, 02:32

    daca ar veni intr-un concert prin tara nu ar avea nici 100 de fani…… o sa vedeti cum va disparea cat de curand din peisaj

Post a comment