Top

Dematurizarea

Imi place foarte mult noua piesa Voltaj, Dematurizarea. In sfarsit baietii au revenit cu o piesa buna, asa cum erau cele de acum cativa ani pe care le-au scos dupa “Albinutza” si pe care le fredonam in fata scenei la fiecare concert de al lor.

Asta este una din piesele romanesti ale momentului care-mi place foarte mult !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • FunInTheSun 24 November 2008, 21:14

    credeam ca sunt un pitic printre monstrii de manelari si uriasii de houseri (cu uriasii nu am nimic, dar cu cei din prima cateogrie DA!… ma rog :) Uite ca mai exista oameni care asculta asa ceva.

    ce`i drept nu ma omor eu cu voltajul, dar piesa asta really sounds good :d/

  • Ligia 24 November 2008, 21:20

    Chiar suna misto. Voltaj mereu mi-aminteste de prieteni si de gasca

  • Valy 25 November 2008, 00:42

    “Asta este una din piesele romanesti ale momentului care-mi place voastre mult !”

    Si mie imi place OLiXuLe, da rnu prea inteleg fraza de mai sus :P . Ori viteza ori, nu mai stim noi timisorenii , si e vreo “duma” de bucuresti :).

    Pe la Tm cand mai ajungi? De sarbaUtori ?

  • sorin 25 November 2008, 03:07

    E reusita piesa…..dar parca se putea si mai bine. Voltaj cam slabut in ultima vreme. Nici concerte nu prea au mai avut

  • Florin Grozea 25 November 2008, 03:26

    Mie îmi place mult widget-ul “o melodie” de pe eOk.ro :-)

  • natalia 25 November 2008, 08:52

    Si mie imi place noua pesa Voltaj. Toate piesele lor sunt foarte frumoase, iar in in concerte atmosfera e incendiara. De cate ori au fost in Focsani, a iesit super show.

  • Perfu 27 November 2008, 04:54

    Intradevar piesa este super ok , dar din pacate cam rar mai putem asista la un concert a celor d ela Voltaj :)

  • Grim_Cris 27 November 2008, 08:14

    E chiar draguta melodia. Adica…asa cum ai zis si tu..in sfarsit au scos ceva calumea. Asteptam noul album sa vedem ce-i poate capul :>

  • iliana 28 November 2008, 00:20

    imi place piesa :) in 27 sept am fost la concert voltaj ………. bineteles a fost un concert misto :);)

Post a comment