Top

Urasc lenea

Ok, cu totii avem momente de lene, dar cand ti-e lene sa dai 2 clickuri sau un search pe google asta cum se numeste? Lene sau prostie ? Damn it people !

gigel: da-mi si mie link sa ascult kissfm pe net

OLiX: www.kissfm.ro

WOW !

discutia de mai sus e doar un exemplu, dar am trecut prin asa ceva la un moment dat

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • FunInTheSun 23 November 2008, 17:27

    olix, mie sa`mi dai kitul de la winamp ca sa ascult kiss :))

  • Maya 23 November 2008, 17:38

    prostilene?:))

  • wassup 23 November 2008, 17:40

    cu siguranta prostie :)

  • FunInTheSun 23 November 2008, 17:44

    btw, numele e predestinat: “gigel” :)

    si gata dom` olix, sunt cuminte. de fapt nu stiu cum sa te mai enervez ;))

  • Ady 23 November 2008, 18:25

    :)) 51% prostie … 49% lene. :)) si eu urasc astfel de persoane.. mie-mi cereau unii linkul sa asculte alt post de radio.. :| la scurt timp au primit si ignore.. k deh… Ingore List e pt. prosti!! :))

  • KornNT 23 November 2008, 19:38

    E prostie combinata cu lene.Mie imi mai cer unii o melodie care stie cum se cheama dar le e greu sa o caute pe goolgle. DAAAAAA!!!!! @-)

  • king 23 November 2008, 19:25

    prostie totala :|
    la lene sunt KING :)) nu cred k e cinava mai lenesh ca mine :)) in zilele mele bune :))

  • Ea 23 November 2008, 19:48

    E o mare prostie. Google e cel mai bun prieten al meu pe net. Nu ştiu de ce unora le e aşa de greu să îl folosească.

  • brindushi 23 November 2008, 20:14

    Cred ca se cheama ca a cerut informatia direct de la sursa, nu ? ;;)

  • eMarian 23 November 2008, 23:58

    Ti-am cerut si eu odata link pe mess cand nu mergea siteul kiss fm :)

  • Andu 24 November 2008, 00:28

    and gigel is Florin Grozea :))

  • miriam 24 November 2008, 02:00

    nah si ce mare lucru…v-ati dat toti in figuri acum. Pai nu e mai simplu sa il rogi pe om sa iti dea linkul decat sa dat search?

    Mai railor!

  • sorin 24 November 2008, 03:33

    Ca tot citeam azi legat de informatie preluata in stil copy/paste si fara sursa dar si de lenea asta care i-a cuprins pe unii…
    Cum ar fii ca cei care doresc sa copieze stiri sa mearga la autorul ei si sa-i spuna
    ” Nu te supara nu-mi poti da articolul tau ca-mi este lene sa ti-l copiez eu si sa-l pun la mine. Apropo vezi ca nu dau link”

  • Perfu 24 November 2008, 06:10

    Lene mare in ziua de astazi sa dai un simplu search :))

  • Andreea 24 November 2008, 09:17

    =))=))=)) lene frate lene

  • D☮D☮ VolKyta 24 November 2008, 09:23

    eu zic prostie.. am patit-o si eu de multe ori.. si asta in cadrul liceului. ceva gen: auzi nu-mi faci si mie un referat? ca nu stiu sa deschid wordul si sa dau copy/paste la un text d pe net.. e chiar reala faza si patita pe pielea mea. nu doresc nimanui sa pateasca asta, nu de alta da s-ar umple de draci sa dea nas in nas cu prostia omeneasca. sau sa zic prostia romaneasca?!

  • eMagie 24 November 2008, 09:18

    Se numeste clar prostie. Daca ar fi lene nici radio nu ai mai vrea sa asculti.

  • king 24 November 2008, 10:27

    sa fim seriosi unii spun k a intrebat de la sursa:D dar sursa fiind un om ocupat de felul lui cel care a intrebat putea sa se gandeasca la asta si il intreba frumos pe batranul GOOGLE si se rezolva :P

  • razvan 24 November 2008, 11:47

    pune-ti status la yahoo: “google it first, you moron”
    hai sa facem o campanie din asta, desi cred ca cineva a inceput-o deja :-)

  • ZeroNews 24 November 2008, 12:17

    Alte exemple ar fi:

    X-escu: Cine imi da si mie piesa y?
    Y-escu: Cine stie site-ul ala cu masini?

    Raspunsul: Google stie tot!

  • andreigl 24 November 2008, 15:03

    Pe asta o stiati?
    X: Vino pana la mine ca sa imi zici si mie un site cu imbracaminte ( 4 km distanta )

  • andrey91 24 November 2008, 19:34

    si eu primesc mesaje gen: trimitemi si mia melodia asta

  • Adrian O. 24 November 2008, 19:54

    Poate că omul avea încredere mai mare într-o sursă sigură decât în Google.
    Apropos, Olix, da-mi te rog adresa blogului tău :)

  • diana 24 November 2008, 19:54

    din cauza asta am tot timpul linkul sitului la statusul YM. cum nu il am, cum sar oameni pe mine ca ‘undeeeee e, sa il pun ca aletfel e greeeeeu’ :)

  • anku 24 November 2008, 20:10

    si mie mi-e lene..dar nici in halul asta…:)))oricat..asta clar e prostie !

  • SONY images like.no.other™ 25 November 2008, 20:21

    WOW inseamna World of Warcraft prescurtat mai BVLGARI……
    :)) :)) :))

  • Liviu 26 November 2008, 10:46

    Stii cu me asta? Ca intrebarea aia: Ba, ploua afara? Nu stiu, dar daca ploua, da-mi link. Cam asa ceva.

  • Grim_Cris 27 November 2008, 08:26

    Ascultati ZOB – Cantec de lene … :))
    O sa cautati melodia pe google/youtube sau o sa-mi cereti id-ul de mess sa v-o trimit? /:)

  • Hortopan 28 November 2008, 00:13

    letmegooglethatforyou.com -> :)

  • joint 29 November 2008, 12:33

    hai ca a-ti inceput sa aberati cu totii

Post a comment