Top

Partyd pe cinste!

In seara asta, de la 23:30 facem o noua editie pe cinste de Partyd KissFM ! Mixeaza DJ Zoom, o sa avem jam session cu Alexandra & Alec, iar mai apoi eu si Victor Marian vom mixa hituri alese pe spranceana pana dimineatza !

Party on !

p.s. cu ocazia asta sarbatoresc si eu fix 10.000 de comentarii aprobate pe blog ! :X

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • miriam 22 November 2008, 02:14

    olix@fm se cheama…poop. Mult succes!

  • korinnaS 22 November 2008, 03:46

    promit sa va ascult! si sa va stresez cu mesaje ;))

  • sorin 22 November 2008, 04:14

    Party Kiss FFFFFFFFFFFFFFFFFFFMmmmmmmmmmmmm. Inca o noapte de party.

  • iliana 22 November 2008, 05:04

    party on :) i love :x partydul kiss fm ;)

  • natalia 22 November 2008, 10:23

    Si eu voi asculta emisiunea, ca asta fac in fiecare sambata noapte.

  • king 22 November 2008, 12:15

    DACA E SAMBATA SEARA PARTYD SA FIE :d/..AM ZIS :D :))

  • Dany 22 November 2008, 13:11

    Sper ca nu ai uitat de promisiunea facuta: la 10.000 comentarii faci cinste :)

  • stefizz 22 November 2008, 15:03

    o daa:X:X:X:X

    deabea astept seara asta:X:X:X:X

    party on:d/

  • SONY images like.no.other™ 22 November 2008, 15:37

    Te-ascult si eu OliX BVLGARI!
    PARTY ON! si cine e victor marian ? Si daca ziceti hituri ,hituri sa fie !!!!!!!!

  • andrey91 22 November 2008, 18:07

    suna promitator

  • Andreea 22 November 2008, 19:21

    Abea astept seara asta! Let’s party!

  • errmy 22 November 2008, 23:54

    party on……

  • errmy 23 November 2008, 00:01

    hai cu dj zooommm….

  • AdDa 23 November 2008, 00:13

    Esti tareeeeeeee! 10.000 de comentarii… Uau! :D you rock.

  • FYF 23 November 2008, 03:54

    olix am si eu o rugaminte la tine o singura chestie spune si u niste salutari pentru prietenii mei cei mai buni filimon . mitrofan , gabi . vyrus . drk , ca eu luni ma internez sa ma operez pentru deviatia de sept …… nu gasesc chatul :-s

  • Sylvya_s 23 November 2008, 04:11

    super tare muzik..in sf nu ma mai plictisesc sambata seara cand stau acasa…eu sunt in Canada..cu dor mare de diastractia din Romania..aici nu se stie ce e aia distractie….iubesc muzica..fara ea nu am simnti k traim….;)…..tineti-o tot asa…k e bine..:*

  • Un roman in Canada 23 November 2008, 04:25

    Radiourile din Romania si Europa in general au un farmec aparte. Le ascult oricand cu placere. Astea de aici din Canada parca n-au sare si piper :(

  • natalia 23 November 2008, 10:35

    Eu va multumesc voua ca imi faceti fiecare noapte de sambata speciala! Am rezistat pana dimineata. Mi-a placut foarte mult emisiunea. Felicitari Alexandrei si lui Alec si multa bafta la Batle of Songs, felicitari lui DJ Zoom pentru mix si nu in ultimul rand tie si lui Victor.

  • droppX 23 November 2008, 17:33

    super tare tinetio tot asa…am si eu o intrebare olix mixurile din partyd facute de dj zoom le pot gasi undeva?

  • dorin 23 November 2008, 17:44

    Hello OLIX! :D Zi si mie te rog cum se numea melodia lu`GeoDaSilva pe care ati mixat aseara? (defapt tu ai mixat-o si ai spus ceva de “zookey”, sau in genul asta… si ai avut mai multe interventii in forta pe ea) :D
    RESPECT!

    Thanks