Top

Era deschisa cealalta usa

Da, asta e continuarea povestii de mai devreme :)) Va spuneam ca am ajuns la usa care era inchisa, eram disperat, am apasat pe ambele butoane si usa nu s-a mai deschis, dar, ma uit in spate si vad cealalta usa deschisa :)) Am coborat 2 trepte, ma tineam bine de bara, ma uitam sa nu fie niciun tren pe acolo si .. am sarit.

Am sarit direct pe linia 4, adica direct pe pietrisul dintre linii. Trenul nu avea viteza mare, ca abia plecase, dar a fost fun. Am simtit o super adrenalina dupa toata faza asta!

Stpid finalul, nu ? =))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • KornNT 17 November 2008, 20:30

    ;)) foarte tare frate!! :))

  • anku 17 November 2008, 20:13

    ;))

  • mihaela 17 November 2008, 20:45

    stupid nu cred…haios cu siguranta:)):))
    deci nu mi-a trecut nici o secunda prin cap k cealalta usa poate sa fie deschisa:))

  • Kittutza 17 November 2008, 20:50

    =)) Ma gandesc, tu disperat, trageai de usi, si cand colo, in spatele tau era libertatea…

  • Sholo 17 November 2008, 21:21

    si eu care credeam ca ai iesit pe geam ;))

  • simonika 17 November 2008, 21:36

    una peste alta, bine ca nu ai patit nimic

  • Jimmy 17 November 2008, 21:41

    OLiX, ne-ai pus sa ne obosim creierasele :))

  • errmy 17 November 2008, 22:48

    bine ca nu ai sarit in alt tren prin usa deschisa….cine stie unde te mai trezeai ca ajungi:)):))

  • yry_madrid 17 November 2008, 22:20

    Dar ce tren era ala?? Nu opreste pana la Craiova si nu are nici usi pe o parte.cred ca batea vantu …de vai de CFR luiii.Bine ca ai sarit cu bine ….uffff
    Dar acel individ care vroia sa se urce ..a reusit ? sau a ramas in gara!!
    Daca am scris ceva rau imi cer scz ,dar nu am reusit sa ascult emisiunea..
    Bafta OLIX la saritura URMATOARE (SPER SA FIE MAI MARE :)) ) yry :)

  • bimus 17 November 2008, 23:02

    un final tipic romanesc, plin de suspans.
    am sarit si eu odata din tren .. numai ca am coborat din greseala intr-o alta statie .. si mi-am zdrelit doua degete de la mana dreapta in care aveam camera.. bine ca ea nu a patit ceva

  • Scorp 18 November 2008, 00:27

    De ce nu te-a filmat BigIce? :)))..oare el ce facea in timpul asta? Ori statea calm in compartiment..ori radea de nu se mai oprea, tot in compartiment. In fine, foarte funny faza, dar pe data viitoare ai grija:D

  • alecsa 17 November 2008, 23:45

    cv de genul a patit mama mea intr-un lift dintr-o banca din roma… ;)) la un etaj,usa liftului se deschidea in fata,iar la etajul urmator se deschidea in spate…va dati seama ce senzatie nasoala a avut cand cineva i-a batut pe umar,ea stiind ca nu mai etse nimeni altcineva in lift,decat ea???

  • miriam 18 November 2008, 01:44

    adrenalina zici! Hm! Sper sa nu experimentezi prea des asta. Mai bine te “dai cu parapanta” ca tot te lauzi in emisiune.

  • Perfu 18 November 2008, 03:26

    Olix totul e bine cand se termina cu bine :)

  • king 18 November 2008, 12:32

    :)):)):)) FINAL PLIN de suspans si adrenalina chiar ma gandeam kum ai “evadat” din tren :-?
    ..

  • stefi 18 November 2008, 14:58

    la asta nu m-am gandit :-?, interesant oricum

  • FunInTheSun 19 November 2008, 19:54

    m`am gandit la o suta de variante, taman la asta nu :)) esti genial, ma! :))

  • FunInTheSun 19 November 2008, 19:56

    inclusiv la varianta ” D-l Goe “. nasol ca nu mai ai functia “edit” la comenturi :( gata, ma duc sa scriu la mate, pe ritm de RADIONET :)

  • stefizz 23 November 2008, 14:04

    :)):)):))

    bey olix bey:))

    mi-am straduit ata sa gasesc o varanta si la asta nu m-am gandit:|

    geniule:X

Post a comment