Top

Ana-Maria – 3 Secunde

Toata lumea o stie pe Ana-Maria de acum 6-7 ani, cand a avut un foarte mare succes cu piesa “Ochii tai”. Ana-Maria a crescut intre timp, s-a maturizat. Am cunoscut-o recent la o emisiune tv la care am fost invitat si mi-a placut foarte mult ce am vazut la ea atunci. Mi-e greu sa o descriu in cuvinte, dar va recomand sa-i cititi cateva posturi de pe blog si o sa ajungeti sa va dati seama ce fel de persoana este Ana-Maria.

Astazi, dupa multa munca, Ana a lansat o noua piesa -“3 secunde”. O stiu ca lucreaza la aceasta piesa de cateva luni, iar clipul si l-a facut singura.Este o piesa sensibila si frumoasa, care o caracterizeaza pe Ana-Maria in totalitate. Vizionati si comentati!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • t3mb3 12 November 2008, 14:04

    mai e cu staru`? ca el se cam plange pe la urban :))

  • natalia 12 November 2008, 14:22

    Frumoasa piesa!

  • ZuZu 12 November 2008, 15:06

    Voce are dar stilul asta de muzica nu o sa prinda niciodata decat ici colo…..so..sa incerce sa abordeze un alt stil…parerea mea :D

  • anku 12 November 2008, 16:26

    cum ai zis si tu ..e o piesa sensibila si frumoasa ! ;)

  • ioana 12 November 2008, 16:55

    cam miorlaita!

  • andrey91 12 November 2008, 19:46

    pacat ca nu e promovata care are o voce mult peste al altor cantarete numite dive

  • little dot 13 November 2008, 15:27

    de cantat canta bine. e din acelasi oras cu mine, mi se pare ca a facut aici primi ani de liceu, dupa care a plecat. daca are noroc sa se lanseze din nou in muzik ar fi frumos si bine pentru ea.

  • Timea 14 November 2008, 07:05

    Ce voce chinuita, mi se pare o prefacuta…

  • Tzontzyca 14 November 2008, 21:04

    super!Versurile imi plac

  • John 16 November 2008, 23:42

    BUn post-ul, dar gandeste-te cati au invidie pe ea. Cati se iau de vocea ei si o trateaza ca pe o falsa si chinuita. O noua piesa muncita, dar si reusita, pe care tu nu ai s-o difuzezi la KissFM decat daca o va pune “cineva”, desi ea chiar e un talent. Pana la urma cine vrea s-o asculte cu adevarat chiar poate.

  • Cristi 18 November 2008, 09:48

    Mda..o creatie soft care va avea rezonanta doar in randul celor ce au cultura muzicala….din pacate.
    Totusi…faptul ca de la “ochii tai” a stat pe tusha in ceaa ce priveste creatiile muzicale vreo 6 ani…parca se simte in voce….sper sa fie “un nou inceput” si un refresh vocal aceasta piesa. Dar daca va ramane doar o zvacnire pentru “a inchide gura unora”….e pacat. Asadar…look forward and show us more…

  • ramonel 22 November 2008, 16:38

    e superba poza si dse cunoaste k are voce

  • andreea 24 November 2008, 20:11

    mijto…:X:X…….mesaju’ e chiar sooper pt tineri din ziua d astazi….:>

  • Florin 1 December 2008, 18:35

    Bestiala musica asta! serios chiar are foarte multa viata imi place foarte multi melodia asta. Ana Maria este foarte buna respect!

Post a comment