Top

GeoDaSilva la Partydul KissFM

Am avut in aceasta noapte probabil cea mai buna, dar cu sigurantza cea mai nebuna emisiune de pana acum! GeoDaSilva a fost invitat la Partyd si a facut un show pe cinste! A facut MC-iala toata emisiunea, eu am mixat 6 ore incontinuu cu noua mea consola si a fost bestial!

Am avut multi prieteni si colegi in studio si a iesit o emisiune pe cinste! Poze in curand, dar pana atunci .. inregistrarea pe blogul emisiunii!!

Noaptea s-a incheiat in parcare la McDrive unde am mancat ceva sanatos la ora 8 fara ceva :))

Filmulet si poze by Sorin Rusi

Si la final vorba lui Ionut:”Fara numar, fara numar, fara numar, #31# =))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Ionut Bunescu 9 November 2008, 09:00

    Buna diminescuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu la toata lumeaaa :))

    Ce arat a machilau :))

    O alta vorba a mea [pe langa fara nr #31# :))] este “have fum” [ e corect cu M] :)) si am avut asta seara :)))

    UuuuUUUuuuuUuuuuUUuuuUUUUUUUUU UUU

    Hai cu pozele :))

  • Bobe (xZibitBMN) 9 November 2008, 09:15

    mda super party

    si la mai mare CEVA SANATOS NU??
    cartofi RIGIPS da moca:D

  • sorin 9 November 2008, 09:23

    Party de party….cea mai tare emisiune..cel mai tare party…defapt fiecare emisiune e mai buna ca alta. Nici una nu seamana cu cealalta

  • natalia 9 November 2008, 10:31

    Mi-a placut foarte mult emisiunea. Felicitari Olix, felicitari si lui Geo, chiar ca a fost o emisiune pe cinste!

  • yry_madrid 9 November 2008, 10:47

    Super party….. ca la paris:))
    Felicitari pentru cea mai nebuna editie din partydul.
    …GeoDaSilva de la ce partyd a venit ca al vrem in Partydul nostru..:)..

  • alexe 9 November 2008, 13:05

    stiti vorba aia :”foarte tare frate” :))…bestial …v’am ascultat toata seara :-? adik dimineatza ;))
    Felicitari !

  • king 9 November 2008, 13:11

    ce tare a fost mai ales geo a facut SHOW
    :d/ PANA LA 6 JUMATE AM ASCULTAT SI YO a fost super atmosfera :D:D:D:D:

  • Ionut Bunescu 9 November 2008, 15:34

    inca niste rigipis si un meniu dublu biz =))

  • Bogdan 9 November 2008, 17:37

    bai fratilor va rog io spunetimi cum se numeste melodia cu voce de femeie si cuvinte parca `africane` a bagat-o Olix aseara…era inaintea melodiei Inna – Hot

  • MBZ 9 November 2008, 18:16

    Intr-adevar, foarte sanatoasa mancarea de la McDonald’s(burgeri, cartofi prajiti, tot felul sosuri sarate si picante-tot ce ar recomanda medicul nutritionist)… De sanatoasa ce era, m-am ales cu probleme la ficat, dupa ce imi facusem un obicei in a manca de-acolo relativ des!

  • king 9 November 2008, 18:32

    olix intrebare:) : ai si tu piesa aia gen piratii din caribe care a spus geo k e imnul ring disco ?????

  • sorin 9 November 2008, 19:27

    @MBZ dar noi nu avem un obicei in a manca la MC….asa doar o data la luna. La mine a fost a doua oara.:)

  • teodora 9 November 2008, 19:33

    waaw….super tare petrecerea de aseara…dansam de una singura prin casa..:)):))am stat alaturi de voi pana dimineata….cea mai tare pertecere:D:D:D:D::*:*:*:*cat despre geo….cel mai tare:D

  • Bogdan 9 November 2008, 19:56

    @king, eu cred ca melodia ii He’s a Pirate (tiesto remix)

  • Alex 9 November 2008, 22:26

    Super tare a fost partydul :P eram la lucru faceam inventar :P… a trecut super repede :D

    Multumesc Olix :P

  • Adi Popescu 10 November 2008, 02:41

    Cineva a pus “buna dispozitie” in sucu’ de la mec :))

  • Sergiu 10 November 2008, 09:44

    Ce urat vb Olix!!! :))

    Voi aveti si bautura acolo btw? Ca pareati cam turmentati. :D Mai ales faza cu Parisul. :))

  • Bogdan 10 November 2008, 16:43

    hai va rog zicetimi cum se numeste piesa aia, daca o stiti, o fost super tare…

  • bodolino 10 November 2008, 17:12

    @bogdan ia vezi asta
    Nicone – Una rosa

  • bugy 10 November 2008, 19:08

    knd vedem si noi poze de la kiss fm party?

  • xblade_tm_cat 10 November 2008, 20:01

    imi amintesc party-urile lui Geo in Firestage in TM….ce vremuri :D

  • Ionut Bunescu 11 November 2008, 01:33

    da avem bautura, cola cu bule =))

  • Maya 11 November 2008, 12:21

    offtopic:rar scrii in ultima vreme:(

  • Bogdan 11 November 2008, 19:55

    @ bodolino: frate nu asta e piesa :(

  • Bogdan 11 November 2008, 20:23

    am gasitoo…se numeste Cancun Paradise

  • andrei 12 November 2008, 10:14

    olix ai bagat un remix de la ben e. king – stand by me. poti sa il zici care e?

  • Costel 13 November 2008, 16:42

    @king, cred ca de melodia asta e vorba: Scotty – Pirates Of The Caribbean (Dave Darell Remix)

  • Andu 2 December 2008, 20:50

    salut.am si eu o intrebare … nu ma poate nimeni ajuta cu un playlist din seara in care au mixat OLiX & GeoDaSilva ? ms :)

Post a comment