Top

Consola frate!

Dati-mi voie sa ma laud! Mi-am cumparat o consola ca sa pot mixa live mai bine la Partyd! Consola se numeste MixMeister Control si e facuta special pentru MixMeister.

Am asteptat aproape 3 saptamani dupa ea, iar acum daca spun ca sunt entuziasmat spun prea putin ;) Consola e facuta de catre cei de la Numark si arata cam asa :D

Si ca tot sun la ora de laudat, cred ca pot spune ca sunt si primul din Romania care are o astfel de consola, abia lansata pe piata ;) Laser frate!

O sa ma auziti in the mix cu magica consola, in noaptea asta, dupa ora 3 cred ;) Pana atunci, de la 00 la 03 Geo Da Silva face show la Partyd !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • KornNT 8 November 2008, 16:20

    sa o porti sanatos si sa faci mare audienta cu ea la partyd

  • Crystyna_rg 8 November 2008, 15:50

    arata super ;) s-o stapanesti sanatos :)
    si sigur face si o treaba super buna :)
    abia astept s-o auda la Partyd :X

  • anku 8 November 2008, 15:52

    felicitari ! s-o stapanesti sanatos..sa ai grija de ea..si sa ne incantzi auzul cu mixurile tale ! :D

  • sorin 8 November 2008, 15:56

    Olix felicitari sa o stapanesti sanatos si sa faci cat mai multe mixuri. Deci incet incet….DJ Olix

  • DJ_PsyHOtiK 8 November 2008, 16:03

    sa o stapanesti sanatos;)

    si sa mixezi on air mereu :D

    ap

    am bgt filmu p youtube:

    http://www.youtube.com/watch?v=LtmpzkmikAU

    uite`l:D

  • natalia 8 November 2008, 16:12

    Felicitari! si s-o stapanesti sanatos. Abia astept sa ascult Partydul.

  • A.I. 8 November 2008, 16:15

    asta suna bine si pentru urechi “nemuzicale” ca a mea :D

  • Emil Trifa 8 November 2008, 18:46

    FGoarte tare frate! Ma bucur de achizitia pe care ai facut-o. Sincer fata de ce controlere am mai vazut pana acum (pe Traktor, virtual DJ sau pe ableton) asta arata putin ciudat. Oricum, mi-ai starnit interesul! Astept sa aud partydul din seara asta.

    PS: Ce configuratie ai pe laptop?

  • iliana 8 November 2008, 20:38

    woow…sa o folosesti sanatos ;)
    parca te vad cum o butonezi ;))

  • king 8 November 2008, 20:53

    ooo da!!! diseara o sa sparga difuzoarele la partyd:X:X abia astept…

  • Sergiu 8 November 2008, 22:10

    Clar, ascult partydul in seara asta… Daca nu ma cheama nimeni pe afara. :P

  • Marian Sarau 8 November 2008, 23:00

    E super consola. Spor la mixat!

  • Sergiu 8 November 2008, 23:16

    Nu mai ai chatbox si webcam? :( lol

  • Zetu 8 November 2008, 23:26

    Salve….nice cu consola…insa la ce folos daca mixmeister mixeaza aproape singur ?!?!?

  • Masina de Scris 9 November 2008, 00:04

    Ai grija sa nu o supraincalzesti :P

  • king 9 November 2008, 03:53

    ooo da !!! partydu ON AIR !!! PARTYYYYYYY E APROAPE 4 SI MA DISTREZ LA MAXIM WOOOOO PARTY ON!!! :D/

  • Jimmy 9 November 2008, 12:02

    OLiX, te iubesc! Ador consola asta :x

  • Dorinho 9 November 2008, 22:45

    S-o folosesti cu placere…

    Cam cat a costat smecheria asta?

  • Mariusica 10 November 2008, 23:39

    sa o stapanesti sanatos :P. cat mai multe mixuri belea :D.

  • dj toro 11 March 2010, 21:26

    Ehe sa vezi ce fac eu cu un Hercules frate.

  • djbebitza 27 October 2010, 13:24

    imi place consola….. chiar e tare….

  • cristi 3 December 2010, 14:50

    Sa o stapanasti sanantos , dar am si eu o intrebare . Ce fel te descurci cu playere, s iti mai ies seturile linie la fel cum ies pe consola ca mai mult te ajuta sincroanele de la TRAKTOR oricum iti doresc la cat mai multe petreceri frumoase.

  • cristi 3 December 2010, 14:55

    MIX MEISTER e foarte usor de mixat cu el pt ca el iti ea toate masurile nu ai cum sa dai contre poate lucre ci un copil sau cineva care nu are treaba cu muzica , dar oricum as fi curios ce fel lucrezi cu un MK ….. sau cu un oare care SDJ atunci vreau a te vad daca stai mult pe timp

Post a comment