Top

25

Astazi implinescu, vorba colegului Oli Brezoianu de la MagicFM, un sfert de secol! Sunt fericit si vesel si tind sa cred ca ziua de 31 octombrie este pentru mine, in fiecare an, cea mai fericita si frumoasa zi!

Le multumesc tuturor celor care mi-au fost aproape in ultimele 365 de zile, in seara asta sper sa ma vad cu majoritatea dintre ei! Iar cu ceilalti, ne vedem si ne auzim sambata dupa miezul noptii la editia speciala a Partydului KissFM !

Acum un an, un foarte bun prieten din Timisoara, Mihai, mi-a trimis cel mai tare sms ever “Cand o sa fiu mare, o sa ma fac .. OLiX“! Multumesc Mihai !

Astazi o sa fiu cam pe fuga toata ziua, prajiturele si sampanie in stanga si in drepta, in tv, in radio, seara repetitii finale pentru Megastar, apoi emisiunea de la radio si party cu prietenii ! Va multumesc inca odata tuturor si pentru voi am piesa urmatoare ;)

Hi-Q – Asa-s prietenii !

Le multumesc celor care mi-au dat mesaje cu “La Multi Ani” inca de luni si va multumesc si voua celor care o sa lasati un comentariu mai jos! Paharul sus, in cinstea noastra!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 31 October 2008, 00:05

    am scris pe jurnal ca e mai intim…k in family.

    Cand bei sampania sa te gandesti si la noi si noi ne vom gandi la tine…cand vom bea sampania, desigur

  • iliana 31 October 2008, 00:03

    La multi ani ! multa , multa sanatate ca-i mai buna decat toate . :*

  • Teo 31 October 2008, 00:09

    La multi ani! tot ceea ce iti doresti sa ti se implineasca….:*:*:*:*:*:*:*:* Cat mai multe editii de Partyd:*si de KISSFM!

  • adriana 31 October 2008, 00:12

    Multi ani traiasca, multi ani traiasca LA MULTI ANI! Cine sa traiasca, cine sa traiasca, LA MULTI ANI! Oliver sa traiasca, Oliver sa traiasca…si sa fie iubit!
    LA MULTI ANI!

  • Rainy 31 October 2008, 00:18

    Unde-i paharu’..dati-mi paharu’..la multi ani, ma nene, din nou. Gata cu urarile, ca nu-i super oferta! :)) Facem party deseara asa ca pt tot anu’.
    A, si cand o sa fiu mare..asa ca Olix, o sa am si io blog si multe fane care sa ma iubeste. :))

  • sorin 31 October 2008, 00:20

    Olix pot spune ca esti un prieten adevarat. Nu ne stim de prea multa vreme, dar suficient sa-mi dau seama ca Mihai chiar a spus lucruri sincere acolo. Cred o parte din nou doreste sa se faca Olix cand va fi mare. Prietene La multi Ani si tot ce-ti doresti tu sa ai parte in viata. Felicitari parintilor tai pentru ca ti-au dat viata si te-au crescut si azi esti Olix. sa ne vedem si la al 4-lea sfert de veac si sa cinstim un pahar in cinstea ta, in cinstea noastra.

  • korinnaS 31 October 2008, 00:23

    sa ne traiesti 1000 de ani! (promit sa iti imprumut bastonul meu :)) )

  • Bobe (xZibitBMN) 31 October 2008, 00:23

    La Multi Ani !!!
    sanatate ca e mai buna ca toate si odata cu ea vin si celelate : fericire, bucurie etc. alaturi de familie, prieteni
    PARTY ON

  • UrbanJedi 31 October 2008, 00:29

    La multi ani dude, tu sa fii sanatos, ca pe restu le descurci :D si nu uita party like a rock star ! hahaha

  • danmesser 31 October 2008, 00:41

    La mulți ani! Azi poate ne arăți și nouă dantura pînă la măseaua de minte, că fuseși cam sobru în ultimele zile :)

  • Moni 31 October 2008, 01:00

    La mulţi ani frumoşi si spumoşi …:)

  • TheBoss 31 October 2008, 01:22

    ” La naiba in puii mei, la multi nebunule !! :* ” =)) La multi ani OLiX !!! cel fara >:D< ca le considera gay deci !!! nu-l imbratisati de ziua lui DELOC !!! :))) p.s anii aia multi sa fie fericiti si sanatosi :)

  • alexutzu 31 October 2008, 01:28

    La multi ani! cine sa traiasca? Oliiiix sa traiasca !
    pai multa sanatate si fericire! tot ce iti doresti sa ti se implineasca!

  • JD 31 October 2008, 01:55

    La multi ani fericiti!
    Toate visele tale frumoase sa devina realitate!

  • vladinho 31 October 2008, 02:29

    La multi ani tie si mie. Aceeasi zi nascuti hahah :D

  • VaLy 31 October 2008, 02:30

    Un simplu LA MULTI ANI! si cand mai vi prin TM astept un pahar de sampanie ;)

  • D☮D☮ VolKyta 31 October 2008, 08:20

    Happy B-Day! :* :* :* :*

  • Patrys 31 October 2008, 07:26

    La
    Muuuuuuuuuultzi
    Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**

  • Mihai Hassu 31 October 2008, 08:40

    :)) la multi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiii!!!!
    MDA, un sfert de secol se aniversa in trecut de la inventarea tramvailului, acum il sarbatorim pe olix… hm… ce se mai schimba lucrurile in timp. :))))
    25 e poate cea mai faina varsta. Inca de trei ori pe atat si gata, deci..ti-am si ghicit viitoul, sau cel putin asta iti doresc, sa ramai lafel de vesel, frumos, destept si sa incerci pe cat posibil sa nu te schimbi…. caci chiar daca tu vei fii aici si anul viitor, visele tale poate nu vor mai fii, deci trage de ele cat poti.
    La multi ani oliver!

  • Ada 31 October 2008, 08:05

    La multi ani concetateanule!!! >:D< Sper ca dai de baut cand vin prin Buc ca as vrea sa te mai vizitez intr-o noapte. ;))

  • yry_madrid 31 October 2008, 08:14

    LA MULTI ANI !…. ***OLIX***
    Ce se poate dori ,mai mult decat sanatate ca restul vine de la sine.LA MULTI ANI
    SI HAIII…..DESCHIDE CADOURILE…:))

  • Kittutza 31 October 2008, 08:23

    La multi aaaaaani!!!

  • A.I. 31 October 2008, 08:29

    la multi ani si sa cresti mare…ca ai doar UN sfert de secol :)

  • ermy 31 October 2008, 08:46

    La multzi ani Olix!!!

  • natalia 31 October 2008, 08:48

    La multi ani Olix! Sanatate, fericire si implinirea tutror dorintelor. Sa ramai acelasi baiat vesel pe care il ascult in fiecare seara la KissFM. Iti citesc blogul cu mare placere.

  • RottenKid 31 October 2008, 09:10

    la mulţi ani şi tot ce-ţi doreşti , eu unul iţi doresc sănătate ca noroc au toţi proştii :p.

  • valibarbulescu 31 October 2008, 09:22

    SAITIDEADUMNEZEUSANATATESIFERICIRE !

  • Ciupercutza 31 October 2008, 09:25

    La multi ani!
    Noroc, sanatate, sa fii iubit de cine vrei tu! Te pup cu drag :-*

  • maryam 31 October 2008, 09:38

    la multi ani, multa sanatate si petrecere frumoasa si emisuni excelente…. si sa ne traiesti mult de acu in colo sa pui muzica pe kiss!!! si raportat la emisiunile de pe kiss,ai spus intr-o zi ca voiai sa mananci clatite si nu reuseai din diferite motive….;))….cand ”te plangeai” de situatia asta,eu faceam clatitele :P:P:P:P

  • eMarian 31 October 2008, 09:46

    Olix, sa auzim de bin :)

  • Andra 31 October 2008, 10:48

    La multi multi ani!! Sa ai parte de tot ce iti doresti! >:D<

  • Alexandru Giurca 31 October 2008, 10:54

    La multi ani!. Multa sanatate si succese.

  • Scorp 31 October 2008, 11:58

    Peste inca tot atatia ani..sa ne auzim la “Partydul de Argint” :)).
    La multi ani OLiX si multa bafta in tot ceea ce faci.. ca faci bine!
    Suceava te saluta:D

  • anca_n 31 October 2008, 11:40

    La Multi Ani!!!!!!!! :* :*

  • Simona 31 October 2008, 12:05

    La multi ani:) nascut de Halloween:D hehe

  • d3vilgirl 31 October 2008, 12:26

    La multi ani mosulica :) din partea mea ( fara numar :)) ) toate urarile de bine. Nu stau sa le enumar ca ies din pagina :P >:D< :*

  • obnosis 31 October 2008, 12:35

    hai sa traiesti

  • simonika 31 October 2008, 13:03

    La multi ani si tot ce iti doresti! La cat mai multe emisiuni frumoase. :*

  • Tudor01 31 October 2008, 13:23

    La multi ani maestre! :)

  • Adrian O. 31 October 2008, 13:37

    La mulți ani, sănătate, fericire și tot ce îți dorești!

  • ciprian 31 October 2008, 14:22

    LMA frateeee Olix…vorba aia tot OLix e fruncea ca Banatu.o sa inchin cu tine la party sapt viitoare,pana tunci have fun!

  • MaTzA 31 October 2008, 14:48

    La Multi Ani OLiX>:D<>:D<>:D<..sa fi sanatos iubit fericit si sa ti se mplineask toate dorintele si visele pe care le ai si pe care le voi avea:*:*:*..ramai asa si de acum incolo si la 100 de ani sa ne faci cinste k ai implinit un veac:*:*

  • tibi 31 October 2008, 14:52

    La multi ani Olix, multa sanatate si numai bine!
    Si eu am avut ziua de nastere acum 2 zile numai ca sunt mai mic cu 3 ani decat tine!

  • anku 31 October 2008, 14:56

    LA MULTI ANI,OLIX !!! :*:*:*

  • Bancheru 31 October 2008, 16:00

    La multi ani maestre… ! Sa ne traiesti ;))

    Te apropii incet incet de pragul de 50 ;)

  • boogie 31 October 2008, 15:24

    La Multi Ani! Sanatate, noroc si tot ce iti doresti ! <:-p

  • Andreea 31 October 2008, 16:27

    LA Multi Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! Good ce repede a trecut un an. Distractie la max diseara!!!!

  • FunInTheSun 31 October 2008, 15:50

    Sa ne traiesti, OLIX! :>

  • Andreea 31 October 2008, 16:06

    La multi ani OLiX, fie ca aceasta zi sa-ti aduca multe bucurii, fericire, iubire, caldura in suflet, succes in cariera pe mai departe si in rest, tot ce-si mai doreste sufletelul tau!Stiu, ti-am trimis si pe hi5 un comment, si acum aici:d, sa fiu sigura ca-l primesti:))))) toate cele bune, have a nice party!Distractie placuta, enjoy!! A, era sa uit, nice to meet you!cu efect intarziat…you know….

  • S2O2 31 October 2008, 16:50

    Multi Ani sa Traiesti

  • Elly 31 October 2008, 16:54

    La Multi Ani, sanatate si visele frumoase sa ti se indeplineasca!

  • Criss 31 October 2008, 17:48

    La multi ani! Iti doresc doar 2 lucruri esentiale in existenta ta: sanatate si iubire! De ce asa? Pai… daca le ai pe amandoua…fericirea vine de la sine! Succese maxime!

  • adelina 31 October 2008, 17:56

    laaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuuuulti aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

  • Sorin Grumazescu 31 October 2008, 17:58

    La Multi Ani! Sa fii sanatos si sa ti se indeplineasca toate dorintele.
    Si daca tot implinesti 25 de ani, fa-ti maine un cadou. Cumpara-ti Nicu Alifantis – 25 (daca nu-l ai). O sa-ti placa.
    La Multi Ani inca o data.

  • ADI POSTEUCA 31 October 2008, 18:18

    Mii de succese si orgasme dese!!!!!

  • tigeraxe 31 October 2008, 19:52

    Happy boohoohoo birthday!! Tot ce-ti doresti si la emisiuni cat mai reusite.

  • AdDa 31 October 2008, 20:10

    La muuuuuuuuuuuuuulti multi ani, OLiX! Everybody[sau cel putin aproape toata lumea] TE IUBESTE!!!
    You’re the best!
    Sa fii fericit, implinit si sa ai parte de toate ‘cadoaiele’ la care ai visat si sa te distreeeeeeeeziii muuult!!!
    Si nu uita ca esti cel mai tare!

  • Valer Florian 31 October 2008, 20:37

    La multi ani Olix dragu` meu . Sa ne auzim cu bine … distractie faina… party olix…party olix :D

  • Tzontzyca 31 October 2008, 21:01

    La muulti ani !

  • Maya 31 October 2008, 21:05

    sa fii sanatos si iubit :):*

  • andreea 31 October 2008, 21:12

    LA MULTI ,MULTI ,ANI!!
    CE BINE TE-A PRINS ZIUA DE SALARIU,SA SPARGI BANII CU NOI :)))
    SA FII FERICIT!

  • AncamK 31 October 2008, 21:47

    LA MULTI ANI!

  • g_ABY 31 October 2008, 22:21

    LLLAAA MMMUUULLLTTTTIII AAAAAAAAAANNNNIIIII!!!
    eu sunt doar un intermediar…gashca de la cj iti spune HAPPY B’DAY!!! si te asteptam sa ne mai faci o vizita ca ti-am ramas datori :D

    uite si msg lor aici :P http://abidabi.wordpress.com/2008/10/31/happy-bday-oliver/

  • Corina 31 October 2008, 22:39

    La multi multi multi ani! sa fi sanatos fericit si implinit:D…

  • Perfu 1 November 2008, 04:38

    la multi ani Olix iti zic si eu cu intarziere si dai de baut duminica te asteptam :))

  • Hortopan 1 November 2008, 11:33

    La multi ani!

  • nashu_mare 1 November 2008, 12:53

    La naiba, ce am uitat! Atat de repede a trecut un an?

    La Multi Ani!

  • g_ABY 1 November 2008, 13:12

    ma bucur ca ai avut o zi asa cum ti-ai dorit :*
    meriti tot ce e mai bun in lume :)

    KISSes from CLUJ

  • Sergiu 1 November 2008, 15:11

    Damn it, I missed your birthday! :( :P La multi ani cu intarziere. Si eu fac 20 de ani in 2 luni… I’m getting old.

  • Sorin Grumazescu 1 November 2008, 15:15

    Aoleu mamica ce tineri sunteti. Si eu ce batran… :((

  • Ionut Bunescu 1 November 2008, 19:59

    Asta seara ne partyduim :>

    Si bem un Moet Chandon Brut Imperial de la mine ;))

  • Andra 1 November 2008, 23:59

    La multi ani! :) si-ti doresc sa ai parte de tot ce ai si mai vrei, de tot ce nu ai si-ti doresti si de tot ce-ti lipseste si nu stii!

  • Adrian Vlasa 2 November 2008, 14:15

    sa dea domnu sa mai traiesti inca 2 sferturi de secol :D

  • anonim 3 November 2008, 13:40

    La multi ani!
    Cum te-ai distrat?
    Ai primit multe pupaturi si urecheli?
    Ai avut o aniversare frumoasa?
    Mult succes!

  • DJ_PsyHOtiK 3 November 2008, 19:54

    baaa

    anu asta

    are 366 d zile=)))

    nu

    365

    a da
    app

    km a fo` d ziua ta?
    ce ai facut:D?:P

    P.S. sa intri pe mess sa iti dau un filmulet cu mine in gossip k mureai d curiozitate
    P.S. 2 la multi ani iar ma:D

  • LaLOKA 4 November 2008, 18:39

    Imi cer scuze ca iti urez acum,dar pe cuvantul meu ca m-am tinut sa-ti spun de vineri.Insa am avut o zi groaznic de grea atunci.Mai bine mai tarziu,decat niciodata,nu?:D..La multi ani,la cat mai multe emisiuni si la cat mai multe articole!:)

  • Crystyna_rg 5 November 2008, 20:33

    super
    la multi ani<:-P , multa sanatate (ca norocu` vine de la sine :))) si tot ce-ti doresti tu >:D<