Top

Am tema noua, am tema noua!

Uraa! Finally am o tema noua si originala, facuta special pentru mine! Sunt super incantat de ea si le multumesc mult lui Adi si Marian pentru ea! E primul cadou de ziua mea :D

Voua cum vi se pare tema?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Bancheru 27 October 2008, 21:55

    oo ce tema profesionista de DJ… nice… esti unic imi place, si eu trebuie sa-mi fac una numai a mea cat de curand…

    Apropo iti transmit acum ca bancheru.ro din blogroll-ul tau e bancheru.info ;)

  • Perfu 27 October 2008, 22:01

    felicitari inca odata celor doi pe aceasta cale si din partea mea :) , super tema nu am ce zice

  • Andu 27 October 2008, 21:50

    misto tema. congrats. Ce ma amuza conjunctura in care am auzit de designer ;))

  • vladinho 27 October 2008, 21:56

    Superba!

  • t3mb3 27 October 2008, 21:57

    super

  • korinnaS 27 October 2008, 22:02

    foarte tare ;)

  • simonika 27 October 2008, 22:06

    am ramas blocata cand am intrat si atat am zis wow super . felicitari ! ;)

  • Kittutza 27 October 2008, 22:07

    Mica :D Dar imi place partea de sus, cu Olix- nice, cool, friendly. Per total e ok, mai fresh.

  • iliana 27 October 2008, 22:14

    in sfarsit o schimbare :D, deja ma intrebam cat o sa mai reziste papadia ca azi maine ninge ;)) faina noua tema ;) imi place
    bye, bye papadie bine ai vinit OLIX ;)

  • Bilu 27 October 2008, 22:16

    SUPERRRRRR TAREEEEEEEEEEE !!! SI LAMULTIANI

  • AdDa 27 October 2008, 22:25

    Superba tema. Te reprezinta. E mult mai potrivita cu stilul tau decat anterioara.
    Pup. >:D<

  • radu2k 27 October 2008, 22:49

    the one and only, olix ;)

  • tibi 27 October 2008, 22:57

    Foarte bine arata noua tema si asa cum sublinia si Kittutza headerul e de mare efect: Olix-Nice,cool,friendly.
    S-auzim numai de bine!

  • Perfu 28 October 2008, 00:02

    @ Theboss – tu crezi ca in loc de dacia se poate face mercedes ? te inseli amarnic in privinta asta

  • FunInTheSun 27 October 2008, 23:03

    foarte tare, frate! :)) headeru e genial conceput!

  • Rainy 27 October 2008, 23:06

    Ma..pe bune acum…sincera sa fiu…IMI PLACE! :)) Serios, e user firendly, nu e stridenta, e originala, ce mai, un cadou util. M-au dat pe spate pozele din dreapta.
    Si acum minusu’, mai lucreaza nitzel la sloganul ala, “nice, cool, friendly” te caracterizeaza ,ce-i drept, dar parca totusi mergea si ceva mai mult. ;))

  • Perfu 28 October 2008, 00:13

    @Sebastian – e foarte greu sa codezi o tema sa fie compatibila cu toate browserele care sunt in numar de 64 din cate cunosc eu

  • TheBoss 27 October 2008, 23:36

    ORIGINALA ORIGINALA SI ORIGINALA … numai asta citesc.. E ok e cum se poarta acum :), sa dea un efect de spatiu , ca nu e plan… dar mi se pare ca e cea veche modificata.. asta e parerea mea :) Oricum arata nice :)

  • Sebastian 28 October 2008, 00:04

    Vezi că pe Mac se văd mai mari fonturile de la comentarii decât cele de la articol ceea ce e un pic ciudat…

  • Bobe (xZibitBMN) 28 October 2008, 00:16

    ff tare tema ;))
    dar ia uita-te la un subiect mai jos :)) LAUDA???
    glumesc
    da bine , te prinde, acum sa continui cu posturi la fel de interesante ca si pana acum

  • Tony 28 October 2008, 00:22

    Foarte tare Olix. Nu stiu cand a fost (e) ziua ta, La multi ani si multi vizitatori.
    Ai crescut repede, toata admiratia.
    BTW, ai vazut ca blogul tau are cam la fel de multi vizitatori zilnici ca site-ul magic fm? :)

  • sorin 28 October 2008, 00:57

    Imi place tema si chiar este interesanta. Nu stiu de ce dar parca-i lipseste ceva….are un ceva lipsa….dar cred ca-n timp o sa ma obisnuiesc. Cred ca voi adopta ta si eu o tema noua personalizata cat de curand

  • E-Bogdan 28 October 2008, 01:14

    ehhh ce sa mai alta viata :P

  • Pyuric 28 October 2008, 01:29

    Cat de tareeeeeeeeeee e!!!!

  • cipri 28 October 2008, 03:45

    foarte originala si foarte misto! felicitari :)

  • Adi 28 October 2008, 05:59

    Ma bucur ca va placut tema – in general. Tot designul a fost facut dupa indicatiile lui OLiX. Colaborarea cu el a fost o placere pentru mine. E un tip cum putini sunt in Romania ca si caracter – ca si om.
    @OLiX – tie trebuie sa-ti placa si sa simti ca te reprezinta. Succes pe mai departe! ;)

  • natalia 28 October 2008, 08:35

    Si mie imi place noua tema! Foarte tare!

  • king 28 October 2008, 09:44

    arata foarte bine tema …felicitari :D…si la multi ani !:)

  • CaTa 28 October 2008, 09:54

    nice.cool -> spune totul :)

  • VaLy 28 October 2008, 12:16

    Super tare tema noua ;)

  • Elly 28 October 2008, 11:50

    Arata foarte bine! S-o stapanesti sanatos, la multi ani si la multi vizitatori/cititori :)

  • anonim 28 October 2008, 12:22

    Arata foarte bine.

  • Zappy 28 October 2008, 12:51

    Intrat, vazut tema noua, placut tema noua, iesit.

  • anku 28 October 2008, 13:38

    f misto..arata chiar f bine ;;)
    imi place ;)

  • Andreea 28 October 2008, 14:50

    e sooooooooooooooooooooooooper tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! :P:P:P:P:P

  • adriana 28 October 2008, 14:18

    Ma bucur ca ai facut o schimbare. Aaaa si la multi ani!!!

  • mihdel 28 October 2008, 14:29

    wow..olix..arata super tare blogul tau…bv:D..sa-l porti sanatos si sa te bucuri de el:D

  • Emil Trifa 28 October 2008, 21:23

    Felicitari OLiX. Foarte faina tema! Am vazut-o de cand ai instalat-o si acum observ ca ai corectat si al doilea sidebar.
    E excelenta si chiar cred ca te reprezinta. Mai trebuie aranjat doar widget-ul de la MyBlogLog, sa fie centrat.

    Respecte colega!

  • Andreea 29 October 2008, 11:04

    La multi ani OLiX si la cat mai multe radio shows!si my birthday tocmai a trecut, pe 25:d dar ce varsta implinesti sau este o lipsa de respect faptul ca te-am intrebat?Daca da, my apologize. sorry da eu sunt cu efect intarziat:))eu am aflat tarziu de your blog

  • Dojo 29 October 2008, 15:26

    E foarte frumoasa. Felicitari creatorilor si tie sa o stapanesti sanatos ;)

  • MaTzA 29 October 2008, 15:58

    foarte tare tema…chiar vroiam sa`ti zik zilele trecute cand am vazut`o prima data dar am uitat:P…sa o stapanesti sanatos:*:*:*