Top

O ora-n plus !

Deseara la Partydul KissFM, dupa miezul noptii, vine Morris ! Deseara se schimpa si ora, asa ca .. petrecem cu o ora-n plus !

Morris este Dj in Bamboo si are deja 2 hituri la activ: Till the morning light si noua piesa Desire !

Deseara editia 49 a Partydului KissFM cu Morris si OLiX in the mix ! Party ON ! Suntem dependenti de muzica, petreceri si dependenti de distractii !

after party edit: a fost supeeerb! Multumesc Morris si celor care au ascultat si au interactionat cu noi! Multumesc Andee si Mihai pentru poze!

Pentru download va invit pe blogul emisiunii :) Si .. astept parerile aici. Cum vi s-a parut emisiunea?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 25 October 2008, 16:12

    Chiar suntem dependenti de Partyd_ul KissFM. Abia astept sa ascult deseara editia 49:)

  • natalia 25 October 2008, 16:41

    Si eu abia astept sa ascult Partydul!

  • MaTzA 25 October 2008, 18:59

    am ascultat si eu piesele si sunt super bestiala..numai cuvinte de lauda:X

    distractie placuta la partyd…..k se anunta a fi exploziv:P

    si app….nu te`am mai vazut de mult timp dansand sau cantand:D:D:D:))

  • alexutzu 25 October 2008, 20:05

    oliiiiiix daca se da ora inapoi nu petreceti mai putin cu o ora ? :d
    eu cred ca lumea vrea o ora in plus de partyd,dar…la anu cand se da ora inainte

  • alexutzu 25 October 2008, 20:07

    aolo…mea culpa :)))))

  • yry_madrid 25 October 2008, 20:15

    Buna seara PARTYD ,buna seara OLIX.
    Stau la birou si ma gandesc ca incepe partydul ,dau din picioare ca un copil mic parca ar vrea o jucarie.
    Dar stau cuminte ca mai stiu ca in noaptea asta avem 2 surprize(*vine morris si …avem o ora in plus de partyd:) * )
    Mai stiu ca o sa iasa foarte bine ….
    …….un kisssssssss enorm celor ce voteaza cu PARTYDUL
    KISS FM

    kisssssss…………….fm:)

  • alexutzu 25 October 2008, 21:00

    da mi-am dat seama apoi ..am si zis “mea culpa” :))))
    ooops

  • rozza 25 October 2008, 21:16

    Vai,daca nu spuneai tu ca se schimba ora..sa mor daca stiam :))
    Abia astept editia asta :X Sunt innebunita dupa Morris ! Sper doar sa ajunga imediat dupa 12,nu pe la 4 ca data trecuta cu Inna :)).

  • miriam957 25 October 2008, 22:06

    deci tot de la tine am aflat si eu de schimbarea orei.

    Editia 50 cade dupa ziua ta. Am vorbit cu BigIce am auzit ca va fi Party…d pe cinste…supershow

  • niala 26 October 2008, 00:24

    sedinta de partyd a inceput <:-P si mai tine si cu o ora-n plus :P
    suntem gata de petrecere, deja ai anuntat ca a venit morris, asa ca asteptam distractia …..

    semnat:
    dependentii de distractie

  • madalina 26 October 2008, 00:37

    sa fii fericit atat cat ne faci tu pe noi ;)

  • SECRET 26 October 2008, 01:53

    fff ffffff tare mixseaza morris…. si are SUPER VOCE, pe cand videoclip la DESIRE???????????????????

  • natalia 26 October 2008, 12:02

    A fost o emisiune de nota 10. Felicitari. Tu si Morris ati facut un super show. Traiasca Partydul.

  • Bancheru 26 October 2008, 12:09

    Am vrut să las nişte SMS-uri dar n-am ştiut numărul… aseară am băut şi am petrecut toată noaptea la ziua lui un prieten…

  • iliana 26 October 2008, 20:47

    am ascultat normal ;) am fost in oras, iar cand m-am intors acasa am luat un taxi si soferul asculta la maxim si comenta ” faina emisiunea nu e nevoie sa mergi in club poti face party acasa cu o gasca de prieteni , va deranjaza ca e tare muzica ? noi NUUUUUUUUU”
    am ajuns acasa si am ascultat pana dimineatza …super ca de obicei ;)

  • Adi Popescu 27 October 2008, 01:01

    Am ascultat puțin, partea cu melodii vechi. Foarte tari mixurile, bravo :)

  • ANDREI 27 October 2008, 09:12

    una din pozele cu Moriis e cam “gay”. involuntar. stiu .asta inseamna dorinta…de a face radio ;-) e ca in reclama : daca te pupa data viitoare :-))) glumesc desigur ! spor la sedinte !

  • simonika 27 October 2008, 13:59

    eu il ascult acum k de obicei. am reascultat niste piese pe care le auzeam pe plaja la Costinesti. emisiunile sunt din ce in ce mai bune. ;-) Bravo, Olix!

Post a comment