Top

Mirceabadianul

E ora 5 dimineatza si eu ma amuz teribil! Rad cu lacrimi! Huidu e genial! Are 200 si ceva de comentarii la postul in care-l face ipocrit pe Badea si nu a cenzurat niciun comentariu din cate vad. Sunt o gramada de fani MirceaBadea, iar Huidu le-a raspuns tuturor.

Toti sunt niste mirceabadieni. Imi place cum le raspunde Serban. Nu da reply, el editeaza comentariile, pune bold si scrie. Cititi si voi si amuzati-va. Sincer? Daca m-ar ijura atatia pe blogul meu cred ca mi l-as desfiinta, in schimb Huidu le raspunde tuturor si mai poate sa si faca misto de ei.

Eu nu zic ca-i varza Badea, odata la cateva luni ii prind si eu emisiunea si-mi place in general. Rad. Uneori. Nu-i prost, isi stie targetul si se bazeaza pe el. Lucreaza pe target. Pacat ca sunt putini care inteleg asta. Pacat ca sunt multi batuti in cap, cu idei preconcepute care nu pot fii schimbate. :(

Traim in Romania? Si ce daca?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Perfu 23 October 2008, 05:07

    pai deja si-a atras o gramada de “fani” serbanica cu acest post care are atatea comentarii :) , oricum are si badea la fani :))

  • nashu_mare 23 October 2008, 07:32

    Pai si Oli era fan acum un an. :D

  • nashu_mare 23 October 2008, 07:33

    Ca mi-am adus aminte: Oli, trezeste-te ca trebuie sa mergi la serviciu!

  • Mihai 23 October 2008, 08:51

    Huidu posteaza doar comentariile care ii convin. L-am rugat sa imi arate un FILE VIDEO in care Badea il pupa pe Voiculescu… ca altfel e ipocrit.

    Comentariul nu a fost aprobat.

    Misto, nu?

  • marian 23 October 2008, 11:13

    Huidu e tare :D imi place si Mircea Badea dar in acest scandal cu Huidu tin :) e mai nebun :) (in sensul bun al cuvantului :)) )

  • Rainy 23 October 2008, 11:56

    Mda, doua, trei pareri de bun simtz, un Huidu cu muuulta rabdare, multi cercopiteti indoctrinati (si de o parte si de cealalta) si audientze babane in curtea ambelor emisiuni. Super dah frumos.

  • Rainy 23 October 2008, 12:12

    Da, ma scuzi, am uitat elementul online. :))

  • Teniescu 23 October 2008, 14:22

    De acum il poate injura linistit, ca n-o sa mai pice wordpressu’, a? :)

  • dan 23 October 2008, 14:27

    Imi place mircea pentru ca are experienta, spontaneitate, inteligenta si balls sa faca emisiuni in direct. serbanica si pasarica lui mai au de lucrat pana sa ajunga acolo.

  • bagatare si punct ro 23 October 2008, 14:31

    eu sunt curios cand isi face si badea blog, ca la un moment dat zicea de asa ceva in emisiune. atunci sa vezi vizite la amandoi.

  • alina_tiri 23 October 2008, 16:46

    Nu se poate compara “cititorul de ziare” Badea cu Huidu. Carcotasii au o emisiune foarte buna,cu umor de calitate si nu au nevoie de ziare pentru acest lucru.Ar mai fi de luat in calcul si de cat timp rezista carcotasii cu emisiunea lor la prima.

  • Costin 23 October 2008, 17:01

    Sar’na pentru bannerul din sidebar! :)

  • E-Bogdan 23 October 2008, 17:44

    mare idiot si Badea asta, saracul mi-e mila de el

  • HQ2 23 October 2008, 22:05

    huidu si gainusa au aceleasi glume de 2 lei de cand ii stiu. Si dimineata am avut ocazia o singura data sa-i ascult si la fel de penibili sunt. Cred ca e singa emisiune care nu-mi place la Kiss FM.
    Legat de emisiunea lor care este ‘complexa’. Badea citeste ziare si comenteaza. huidu si gainusa arata balbe si comenteaza. Deci?

  • Perfu 23 October 2008, 22:10

    @ HQ2 – si badea de ce crezi tu ca este destept ? ca are un prompter in fata de aia zici tu ca este destept ? sa citesti de pe un prompter nu inseamna ca esti un mare om de tv asa cum il vede lumea pe Badea ;)

  • Costin 23 October 2008, 23:12

    Nu ca i-as lua apararea lui Badea insa nu cred ca turuie in halul ala de pe prompter…

  • nashu_mare 24 October 2008, 11:45

    Eu sunt sofer de Bucuresti si pot injura non stop timp de 15 minute fara sa ma repet. Si fara prompter.

  • MaTzA 24 October 2008, 20:20

    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul:P!!…am citat si am inchis citatu:P

    pe mine ma amuza foarte tare scandalu asta:))…imi place si de Badea si de Huidu dar sunt impartiala…stau si ma amuz:P

    zilele trecuta citeam libertatea la liceu si profa de romana(care e maica`sa lu Badea) statea citea ziaru cu mine la care face “aman2 n`au ce face:)))!!!!”…

    pararea mea k asta e un scandal pt publicitate!!!

  • Sergiu 24 October 2008, 23:17

    Bleh, ca persoana din cate ii stiu pe fiecare(f putin), nu imi place de nici unul dintre ei. Din PDV al show business-ului, nu ii poti compara fiindca fac lucruri complet diferite.

    CC e o emisiune care e inconstanta din PDV al calitatii. Uneori e geniala, uneori e destul de slabuta. Si cine se uita la Badea pentru informatii sau modul cum gandeste e un idiot(pe bune acum, daca MB a ajuns lider de opinie in RO, e trist). eu ma uit la Badea ca e amuzant.

  • Moni 25 October 2008, 02:13

    deja se exgereaza cu scandalul asta…dau in penibil…