Top

Fotomodel

Gandire de fotomodel, mai exact.

Aseara in Twice, un tip se dadea la niste tipe. Tipul nu era prea bagat in seama, asa ca, ce face el? Isi scoate iphoneul din buzunar si incepe sa li se laude fetelor cu pozele lui, poze in care el apare in tot felul de ipostaze, fotomodel fiind, la prezentari de moda, mai imbracat, mai dezbracat. Un prieten de al lui il trezeste la realitate si-i inchide telefonul. Fetele rad. Eu zic, in gandul meu, “penibil”!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Perfu 23 October 2008, 05:04

    mentalitate de cocalar sa se laude cu Iphone , deci cum ai zis si tu a fost penibil tipu

  • Perfu 23 October 2008, 05:08

    se si lauda cu Iphone si se mai si lauda ca este fotomodel mai nene , ce o fii asa mare smecherie sa te lauzi ca esti fotomodel nu stiu :)

  • Adrian O. 23 October 2008, 10:31

    Eu cred că vorbeşte invidia din tine. Nu ai iPhone şi nici nu eşti fotomodel, deci nu ai cu ce te lăuda fetelor. Cred că de aceea spui că e penibil tipul. Eu dacă aş avea iPhone (iau credit în euro să îmi cumpăr unul) aş face poze şi m-aş lăuda cu ele. :))
    P.S. Ai şi o leapşă cu privire la creditul în euro. Poate luăm nişte idei şi de la tine :)

  • marian 23 October 2008, 11:11

    sunt sigur ca daca te uiti pe iphone-ul acelui tip gasesti manele :))

  • Ligia 23 October 2008, 11:34

    trebuia sa stie ca tipelor nu le plac fotomodelii. Si nici arfistii :P

  • Pyuric 23 October 2008, 11:37

    Hahaha, cat de penibil! Nu dau si eu peste unul din asta sa fac misto??? =))

  • Adrian O. 23 October 2008, 11:59

    Sper că îţi dai seama că era o glumă ceea ce am scris :)
    Vezi, concluzia e că tot nu ai poze de arătat pe iPhone :))

  • Adrian O. 23 October 2008, 13:48

    Poate că ai succes şi cu peisajele, dacă spui că pozele au fost făcute în Austria/Germania/Franţa/Elveţia etc. Neapărat să precizezi locaţia după ce te prefaci că te gândeşti puţin, aşa, ca tipa să ştie că ai fost în prea multe locuri şi că eşti confuz cu privire la ultimele tale concedii.

  • alina_tiri 23 October 2008, 16:37

    Din pacate majoritatea femeilor au ajuns foarte usor de impresionat(ma refer aici la pitzipoancele din ziua de azi la care daca ai un bmw si un telefon smecher poti sa incerci “abordarea”). Exista si femeile adevarate(in procent de 20 ) care i-ar fi dat peste bot tipului imediat.Eu una l-as fi trimis la plimbare :)

  • anku 23 October 2008, 18:55

    chiar ar fi fost un “motiv” de baza tipu ala :)))
    mi-l si imaginez…jenant :))
    are si olix iphone..si e f tare :x..si are si multe poze in el..(na ca te laudai si eu acum ;;) )..si vreau si eu :X
    da nu sa ma incred cu el..:)) sau cu atat mai mult cu pozele din el = ))

  • Taina 24 October 2008, 08:08

    Daca nu are o personalitate mai captivanta se lauda omu cu ce are….oricum, penibilul dus la extrem….de prostie nu mai zic :)

  • Sergiu 24 October 2008, 23:44

    Olix, pe mine m-au invitat sa ma duc la balul bobocilor la mister anul trecut si am murit de ras. :P Stii, in viata conteaza doar ce faci, nu ce ocazii ai avut.

    Am si eu un prieten care e actor/fotomodel si nu e idiot about it. eu nu am cu ce poze sa ma dau mare… :( Nu de alta, dar nici unul din prietenii/prietenele mei/mele nu fac poze cand iesim. Si tipul asta, care e un idiot notoriu(daca nu ar fii fotomodel, ar fii virgin) este la fel de penibil ca fetele carora le e frica sa faca sex sau li se pare anormal ca altii sa faca sex din placere fiindca in momentul in care s-ar culca cu un tip, ar deveni neinteresante. Sloan in Grey’s Anatomy a zis ceva de genul asta si a avut dreptate. Sunt o groaza de fete de genul asta, din pacate.

Post a comment