Top

Inna – interviu la Partydul KissFM

Azi noapte am avut-o in studioul Partydului KissFM invitata pe INNA ! A fost cel mai matinal interviu ever, mai exact la ora 4:40 dimineatza ! Ascultati interviul si enojoy the pics !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Anca 19 October 2008, 10:55

    Am ascultat partydul. A FOST SUPER !!
    Cu toate ca trebuia sa ma trezesc dimineata tare..am stat pana duuuuupa 5 :X ..dar .. A MERITAT!
    .. ce sa zic.. fara cuvinte .. foarte foarte tare!!!
    Bravo OliX!

  • natalia 19 October 2008, 11:22

    Super emisiune, super interviu, iar Inna are o voce superba.

  • deeapoisongirl 19 October 2008, 11:30

    dragutz interviul.dragutza persoana,bv ei pt performanta de a canta live la ora aia:)

  • Radu Cotofana 19 October 2008, 11:46

    Fratilor! :)

  • Andu 19 October 2008, 11:58

    Inna is hot!

  • DJ_PsyHOtiK 19 October 2008, 12:54

    super tare

    my vreau

    ;x

    inna;x;x;x

  • marian 19 October 2008, 14:15

    super OLiX, vad ca numai din bine in mai bine mergi :)
    saptamana aceasta voi avea si eu o veste buna pt tine ;)
    keep it up ;)

  • VaLy 19 October 2008, 14:29

    OLiXu’ m-ai tinut treaz pana la ore inaintate in zi :)) abia acum am reusit sa ma trezesc ..dar a meritat …good job, o sa votez cu partydul kiss ;)

  • nashu_mare 19 October 2008, 15:34

    E misto. Cine e?

  • [M.L.V.] 19 October 2008, 18:11

    dati add la id blogplayandwin daca vreti sa fiti la curent si cu alte productii play & win pe langa inna si morris

  • yry_madrid 19 October 2008, 19:20

    bravo tuturor ….a fost super aseara …pana la urma a meritat asteptarea si chiar daca nu venea(inna) tot pe primul loc este PARTYDUL cu tovarasul OLIX….UN KISSSSSSSSSSSS……….FM:))……yry

  • miriam 19 October 2008, 19:50

    din pacate la 4.15 mi s-a rupt filmul de somn. Dar a fost super. Bine ca ai pus inregistrarea.

  • sorin 19 October 2008, 20:23

    wow ce fotografii marfa. Super emisiunea. Super muzica. Fotograful are mana buna la a face pozele. Inna hot:)

  • miriam 19 October 2008, 21:19

    cred ca si eu merg la concert daca vine Ina in Timisoara. Chiar e super ok.

  • rozza 19 October 2008, 21:38

    Uhm..am adormit la ora 2..n-am rezistat :((.
    Dar interviul e foarte foarte tare :D.Felicitari pentru performanta :).

  • Crimeea 19 October 2008, 23:25

    Suuuuper tare interviul. Bravo tie Olix !!!Esti un dulcic si un scumpic :-*:-*:-*

  • andrey91 19 October 2008, 23:27

    numi spune ca si asta e Romanca ?

  • bagatare si punct ro 20 October 2008, 08:43

    imi place super mult melodia tipei. sunt curios la urmatoarea.

  • mia 20 October 2008, 08:59

    Olix de ce nu mai bagi emisiunea la download?

  • iliana 20 October 2008, 11:27

    am ascultat partydul pana la 6.10 a fost super;)
    iar pe Inna am avut ocazia sa o ascult la primul ei concert in public care a fost in Sibiu :)

  • swaMp 20 October 2008, 11:42

    Olix stii ceva de constanta, ca eu pe 31 sunt in Constanta ?:)

  • swaMp 20 October 2008, 12:02

    @OLiX de ce nu hai :D oricum pe 29 plec inspre Constanta :)

  • Catalin Deliu 20 October 2008, 12:40

    Inna are concert pe 1 noiembrie la Constanta in Club Wish;)

  • sorin 20 October 2008, 13:40

    Olix imbatranesti in curand:)…dar n-ar stricat o plimbare pe faleza in grup cu Inna;)

  • simonika 20 October 2008, 14:07

    eu, de obicei, ascult partydul lunea pt ca sambata sunt mai tot timpul plecata. mi-a placut f mult cel de sambata asta :)

  • Blue 20 October 2008, 23:02

    Suuuper, absolut superba vocea, nu-mi venea sa cred ca e reala … sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa ne in-cante ( intentionat am scris asa, nu sariti pe mine, e un mic joc :) ) si cu alte hituri !! Deci concertul va fi pe 1 noiembrie in club Wish ? Olix, poate ne faci legatura sa o intalnim si noi pe Inna.

  • [M.L.V.] 20 October 2008, 23:09

    da add la blogplayandwin si aranjez io

  • FaNeLuSh 21 October 2008, 01:36

    Buna.
    Am ascultat si eu in direct PartyDul, a fost super super hot ca dupa asta nu aveam voce sa vb dupa ce a cintat ea atit de frumos si de .. ff .. i just don’t have words!!!!!!!!!

    as dori mp3-ul cind ea cinta live ! f-e frumos !
    Va rog mult poate o postatzi aici. !

    Va voi fi f-e recunascator ;)!!

  • [M.L.V.] 23 October 2008, 18:14

    a zis si olix la emisiune id.repet si eu da add la blogplayandwin

  • adriana 24 October 2008, 14:00

    Bravo Inna!!! Sa stiti ca are o voce super tare si poate canta absolut orice! E super tare!!!

  • serg 27 October 2008, 12:04

    :d/felicitari pentru emisiuni

  • florin 12 November 2008, 21:35

    ciao!!!!!!!!
    interviul a fost super tareeee frate!!!
    vreau sa va intreb cand are INNA concert la blaj sau in alba macar… :) :-* va puup
    super interviu la 5 dimineatza

  • florin 12 November 2008, 21:37

    ooo sau macar in alba am vrut sa zic

  • [M.L.V.] 13 November 2008, 16:52

    olix cred ca ar trbui sa faci un post cu http://www.inna.ro/ unde este nr de tel al impresarului ei ca sa stie lumea unde sa intrebe de concerte inna :))

  • kiki 29 November 2008, 10:36

    doamne cat e de dulce fato te mariti ;))) bahhhhh numai sti sa vb ce emoti ai foarte tare inna

  • Anonim 2 December 2008, 19:59

    nu umbla prin cafenele…Christopher Mangalia dormeai pe acolo Inna ?

  • geo 22 December 2008, 13:12

    Te iubesc INNA:X:X:X:X:X:)..melodia Hot e super cool:>:>…

  • andreea 11 January 2009, 00:16

    Esti din neptun inna nu din constanta , iti este cumva rusine sa spui kestia asta ? :))

  • bogdy 14 January 2009, 14:39

    inna estycea mai tarre dintre toti bogdy_best07 esti gratioasa bv tie esti cea mai tareeee !!!

  • Cristina 26 March 2009, 15:18

    canti sooper tare live!!!!!!!!!!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X