Top

Leapsa cu muzica

Mariusica imi da o leapsa si ma intreaba care sunt 7 dintre piesele mele preferate in acest moment ;)

Ia sa vedem. Top 7, da ?

1. Montuga – Sofia
2. Peter Golderblom – Trapped
3. Morris – Desire
4. Inna – Hot
5. Lady Gaga – Just Dance (remixul pe care-l dam noi pe Kiss)
6. Daftp Punk – Teachers
7. Dj Chus feat. Peter Golderblom – Feelin` 4 you

In acelasi timp, maica-mea, ne intreaba pe blogul ei, ce muzica ascultati voi cand munciti ?

Eu la job ascult ori radio, ori o piesa pe care mi s-a pus pata si o am pe repeat ;) in rest, nu prea am timp sa ascult muzica (la jobul de la Prima), ca sunt tot pe fuga de obicei ;)

Week-end fain sa aveti ! Ne auzim la noapte, de la miezul noptii, la Partyd, cand vine INNA !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • TheBoss 18 October 2008, 01:13

    INNA? Parca venea Morris … :P

  • iOAN 18 October 2008, 01:20

    ok… dar trebuie sa dai si leapsa mai departe!

  • simonika 18 October 2008, 11:13

    @The Boss – Morris vine pe 25 octombrie (cel putin asa scrie pe site)

  • Rainy 18 October 2008, 12:18

    Nici nu cred ca sunt 7 piese care sa imi placa momentan…E cam cah muzica in ultima vreme.
    La “munca” ascult One FM, cam toata ziua asta ascult…si Kiss dimineatza si uneori rock-ul de la mine din calculator si…cam atat…stop.

  • Oanna 18 October 2008, 12:23

    Hm…melodiile de pe locurile 4, 5 si 7 sunt si preferatele mele in momentul de fata. Pe repeat, insa, ascult o piesa mai veche, dar de corazon, ca asta-i starea mea acum… iOan are dreptate, da leapsa mai departe!!! :D

  • DJAx3L 19 October 2008, 04:44

    Ce tare e prima piesa, pfuai! Mersi!

  • rozza 19 October 2008, 20:56

    Pfoai…mor dupa Morris-Desire :X
    Ai gusturi foarte bune in materie de muzica :)

  • iliana 20 October 2008, 11:10

    eu la munka ascult kiss sau muzica in functie de starea pe care o am ;)
    din piesele de mai sus imi place foarte mult Morris – Desire;)

  • Giuco 20 October 2008, 15:48

    ce tare…mama ta are blog…sunt sigur ca tu i l-ai facut…asa ca sa-ti fie rusine ca n-ai ajutat-o sa-l faca calumea. n-are categorii, n-are stil, n-are nimic…sa-ti fie rusine…ia pune mana si fa…e mama ta.

  • mariusica 22 October 2008, 13:39

    :D. am si uitat de prima piesa. ca si eu o ascult tot timpu. dar nu mi-=a trecut prin cap :)). foarte tare faza cu blogul mamei tale. te salut. have a great week

  • miriam 26 November 2008, 22:10

    @Giuco – din pacate nu a vrut sa ma ajute si nici eu nu am avut timp sa ma mai ocup de el.

    Cu muzica:

    m-am profilat pe muzica irlandeza (Thunder bird) si era si…kissfm

    Daca tot m-ai criticat cu blogul poate ma ajuti si pe mine.

    Merccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiii

  • rOoCkErItZa 23 March 2009, 10:37

    ew la jkoala( cand am baterie la telefon) stau cu casca in ureche pe kiss:D am paru’ lung si astupa castile da’ nu prea aud ce zic profesorii :P RELAX jkoala nu prea mai e scoala la noi e cam.. hmm.. evoluata :))))

Post a comment