Top

Daca ti-ai gasi iubita cu o alta femeie in pat ..

Asadar .. [poll id=”30″]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • sorin 7 October 2008, 22:17

    Daca este o intamplare….atunci ma alatur grupului. Sper sa nu fie obisnuinta :D

  • Andra 7 October 2008, 22:27

    Dar daca eu fata, imi gasesc iubita cu alta fata in pat? Ce, asa nu merge?

    Ziceam si eu, nu ca s-ar aplica in cazul meu… Doamne fereste! :))

  • Andu 7 October 2008, 22:56

    M-asi alatura :)

  • uZZy TM 7 October 2008, 23:09

    clar m-as baga si eu ;)

  • TheBoss 7 October 2008, 23:26

    As mai chema inca 2-3 fete si m-as alatura :))

  • vladinho 8 October 2008, 00:22

    m-as alaturaaaaaa:x

  • danmesser 8 October 2008, 00:38

    OLiX, OLiX…
    Faci pe niznai-ul, parcă n-ai ști că mama tuturor fanteziilor sexuale la bărbați e “cu două” :)

  • rainy 8 October 2008, 00:50

    Intre doo, nu te ploo. Deci eu va sugerez sa va alaturati grupului, baeti. :D

  • Perfu 8 October 2008, 03:15

    e logic ca trebuie sa te alaturi grupului , doar e misto dar sa nu te ploua :))

  • g_ABY 8 October 2008, 03:51

    sunt curioasa cati dintre cei care s-ar alatura au avut asemenea experienta.. :D

  • A.I. 8 October 2008, 07:10

    @g_ABY: eu :D. dar atunci nu fumam, asa ca rezistam :))

  • Favit 8 October 2008, 10:10

    eu le-as ura succes si le-as astepta in sufragerie la o cafea. :)

  • ADeea dezaxata 8 October 2008, 10:24

    OLiX, de ce ai spus si de bataie? Si baieti, lasati violenta ca nu e buna, sunt si alte metode, nu trebuie neaparat sa recurgeti la violenta. Si in plus opinia mea e ca un baiat NU da intr-o fata oricum ar fi ea, e totusi fata si trebuie respectata asa cum e!Dar din pacate in mileniul in care traim si respectiv tara in care traim, violenta e number one in top….:| :(

  • A.I. 8 October 2008, 11:17

    @ADeea dezaxata: ba, daca as prinde-o nu cu alta ci cu altul in pat, pe ea o bat, nu pe ala :)

  • ADeea dezaxata 8 October 2008, 11:26

    @A.I. De ce trebuie tu sa recurgi la violenta?Nu exista o alta modalitate de a-ti incheia socoteliile(ca sa zic asa), cu ea?Un adevarat baiat nu da intr-o fata, oricum ar fi ea, asta in cazul in care baiatul respectiv e un cavaler, gentleman. Daca nu, atunci se intelege, de la sine…:)
    P.S: A.I. te rog eu cand imi mai scri numele, scrie te rog doar ADeea, fara celalalt cuvant, nu de alta dar stii ce urat imi suna…eu mi-am pus cuvantul asta, ca sa nu fiu mai fiu confundata cu cealalta Adeea…:P ca doar nu sunt dezaxata:))

  • A.I. 8 October 2008, 11:54

    @ADeea dezaxata: eu dau reply la post, nu stau sa scriu numele

  • ADeea 8 October 2008, 11:58

    @A.I.: A, ok, nu stiam dar acum stiu si mi l-am schimbat:))sa ma scuze domnisoara care are si ea numele asta:P dar acum back to the topic ca dupa aceea ne cearta OLiX, vorbesti serios cand spui ca ai bate-o???8-|

  • Adeea 8 October 2008, 12:18

    @ADeea: pt ce sa te scuz?:Pdefapt numele asta eu ti l’ am furat:d acum nu mai conteaza.
    baietzi loviti’ va “nevestele” knd nu’s cumintzi!eventual cu biciul=))=))
    @A.I.: asa asa bate’ti nevasta:)))))>:)

  • Sergiu 8 October 2008, 15:33

    Voiam sa te intreb de situatia de care a zis Andra. Daca o fata isi gaseste iubita cu alta fata in pat… :))

    Acum pe bune, ma intreb cine s-ar aseza confortabil sa se uite. Adica, da, 5 minute poate as sta si m-as uita, dar draq… lol. Bine, daca ar fi o relatie serioasa(ceea ce nu prea am avut), poate m-ar deranja ca iubita nu mi-a spus de orientarile ei alternative, nu ca m-ar deranja. :P

  • Adeea 8 October 2008, 15:56

    @Sergiu: te’ ai face si u gay:))=))
    @ADeea: astept sa’ mi raspunzi:P;;)

  • Adrian O. 8 October 2008, 20:43

    M-aș alătura, dar numai după ce aș sta să îmi revin din surpriză. Sigur că după aia aș avea o discuție lungă și serioasă cu iubita/prietena (nevasta în cazul meu), dar, dacă tot se întâmplă, I might as well enjoy the moment :)

  • Sergiu 8 October 2008, 22:01

    Adeea, nu mersi. :P

  • dumis 9 October 2008, 01:21

    M-as alatura grupului.

  • king 9 October 2008, 07:10

    :)) asta da intrebare raspunsul este evident …

  • Perfu 9 October 2008, 20:51

    nu te scuza ca trebuie sa recuperezi si stim noi cum :))

  • miriam 9 October 2008, 21:49

    well…ce inseamna ca da ea in tine…adica daca e o chestie fizica…da in tine…sa zicem. Pai o prinzi de mana si ii spui ca intr-o relatie nu are ce cauta asa ceva si inchei orice socoteala cu ea.

    Daca nu e lovitura fizica…ei…o vorba aruncata acolo…e mai intelept sa lasi sa treaca valul. Peste foc nu torni benzina, chiar daca esti barbat. Aici nu intra injuraturile. E oribil sa auzi cum o pereche se injura si isi spune de toate mizeriile la o cearta.

    Despre topic…no comment

  • ADeea 25 9 October 2008, 21:58

    @OLiX: Intr-adevar, n-o lasi sa-ti mai dea odata(stiu ce vrei sa spui), dar gasesti si tu o alta modalitate, poti s-o faci cu ou si otet daca asta te face fericit, sau stiu eu…acum depinde…si de ce sut in fund???Stiu ca e dureros, evident si nu sutn de acord sa te insele, insa de ce sut in fund?! Poti s-o scuipi, s-o injuri, sa o faci de c***t, ce vrei tu dar parerea mea e ca nu trebuie sa dai in ea. Doar esti barbat si ar cam trebui sa fii un gentleman si sa tratezi cu diplomatie..desi in ziua de azi….lasa de dorit asa ca ma abtin…off poate sunt eu frustrata, nu stiu…pfff, nimeni nu ma intelege, ce vreau sa zic, dar asa gandesc…P.S:sorry pt cuvantul ala, dar ai vazut ca am “cenzurat”, nu-mi permiteam sa zic pe blogul tau intreg cuvantul, dar am vrut sa fiu explicita. Deci, ca sa concentrez oarecum mesajul, sa incerc sa rezum, exista un sambure de adevar in ceea ce ma priveste, referitor la subiectul asta si anume ca: Detest violenta!:)Aici vroiam sa ajung

  • Perfu 9 October 2008, 22:45

    @ADeea 25
    Dar o poti si bate nu este nici o problema grava daca dai intr-o femeie sa stii :)

  • Rainy 10 October 2008, 13:58

    @Olix: Nu stiu cam ce-ai putea sa faci cu umbrela. What do you have in mind? ;;) :))

  • Mihai 13 October 2008, 20:08

    as avea 2 iubite…. :))

Post a comment