Top

Filme bune in 2008

Ce filme bune ati vazut anul asta ? Ce-mi recomandati sa vad ?

(asta e si tema in aceasta seara la RadioNet @ KissFM)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Maya 2 October 2008, 11:33

    definitly maybe e fainutz,genul de vazut cu familia.apoi the eye,care e interesant si ar fi de groaza:-??.
    Prom night se presupune a fi de groaza dar mie imi paru comedie .
    sa nu uit sweeney todd desi cred ca majoritatea l-au vazut .

  • deeapoisongirl 2 October 2008, 12:14

    Asa cum am scris si pe twitter “Mirrors”este un film pe care il recomand tuturor,nu doar amatorilor de filme horror.O combinatie de horror cu psihologic,probabil unul din cele mai bune filme de gen realizate in ultimul timp.The eye si Prom night le-am vazut si eu,primul e impresionant,pe al doilea cu siguranta nu iti vei mai dori sa-l revezi,e genul de film consumabil de prima data.

  • anca_n 2 October 2008, 12:15

    Filmul de aseara te-a facut sa scrii articolul asta? :))

  • Sholo 2 October 2008, 12:16

    Made of Honor mi’a placut mult vara asta…

  • Zappy 2 October 2008, 12:29

    Unde esti mai? Ca mi-e foame :))
    p.s. asta nu e titlu de film.

    Ultima insemnare a lui Zappy este.. Putin rasism, ca am de unde

  • simonika 2 October 2008, 12:49

    mi-a placut Righteous kill, e ultimul film pe care l-am vazut

  • ailaic 2 October 2008, 13:55

    Nu ii mai recomandati filme proaste (as Righteous Kill)!

    Unul bun: In Bruges

    Ultima insemnare a lui ailaic este.. Despărţire pe blog

  • TheBoss 2 October 2008, 14:21

    The Water Horse(2007), Definitely Maybe(2008),Don’t Mess With The Zohan super comedie, Never Crye Werewolf cica groaza, dar e genuld e film la care te uiti ca sa vezi totusi cum se termina, oricum te uiti la el plictisit/a.

    Ultima insemnare a lui TheBoss este.. Dumnezeu

  • simonika 2 October 2008, 15:35

    ailaic, era doar o parere.mi-a placut datorita actorilor, ca dk nu erau ei nu ma uitam. nici mie nu mi-au placut unele filme enumerate mai sus si nu am spus ca sunt recomandari proaste. fiecare cu gusturile lui. oricum olix se uita la ce filme doreste pana la urma.

  • Adrian O. 2 October 2008, 16:10

    “What happens in Vegas” şi “College” sunt două comedioare la care trebuie doar să râzi, fără să gândeşti prea mult.
    “Eden Log” este un film bun, iar “Mongol” mi-a plăcut foarte mult. Este un film rusesc (gaseşti însă subtitrări) cu peisaje superbe.

    Ultima insemnare a lui Adrian O. este.. Afaceri

  • Smok3y 2 October 2008, 16:48

    mie mi s-a parut interesant “Death race” :D

  • Ligia 2 October 2008, 17:01

    Wall-e. Cred c-o sa-ti placa.

    Ultima insemnare a lui Ligia este.. Mă “treinez” să nu fiu o piaristă piţi

  • ADeea 2 October 2008, 17:45

    Eu am vazut si mi-a placut mult de tot Nights in Rodanthe, e o drama, romantica de altfel. Si foarte fain filmul, chiar mi-a placut. In rolurile principale,Richard Gere si Diane Lane.
    Mie de regula marturisesc ca imi plac mult dramele dar si filmele de dragoste si de asemenea imi mai plac cele care au un final trist. :)

    Acum vreau sa-ti pun o intrebare, OLiX desi e vorba de un film nu tocmai nou de anul acesta, ci unul chiar foarte vechi. Mie mi-a placut mult. Intr-adevar eram mica cand l-am vazut dar l-am revazut de multe ori, dat fiind ca il am pe dvd. :D e cu Gwyneth Paltrow, in rolul principal si mai imi place coloana sonora, melodie a formatiei Aqua-Turn back time. Hai ca ti-am facut si rezumat. :D Tu l-ai vazut cumva?

  • Kristy 2 October 2008, 20:19

    cea mai super comedie care am vazute toamna asta a fost “big stan” :D

  • Maya 2 October 2008, 22:18

    e mai vechi filmul dar eu l-am vazut de curand ..requiem for a dream.si coloana sonora e super.
    nush..poate l-a mai zis cineva dar cum eu aud muzica la radio ca atunci cand vb e pe pause:-??
    cred ca la netu meu nu ii place vocea ta:)))).sa pui piese p back sa te aud :d

  • myself 3 October 2008, 21:57

    cred ca te refereai la filme din 2008…felon, pathology, the art of travel, restul e tacere, die falscher -ar fi cateva misto

  • sorin 4 October 2008, 13:25

    Gusturile nu se discuta. Eu apreciez cateva filme, care poate pentru altii nu inseamna nimic. Imi plac cele comedie, animate, actiune…dar nu pot sa rcomand ceva daca nu stim inca prea bine gusturile fiecaruia.

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Noul LG KC910 – 8MP

  • calin 5 October 2008, 01:52

    Un film super tare este Taken.
    Nu cred ca a auzit multa lume de el dar pot zice ca este un film care te tine tot timpul atent si cred ca ar fi cel mai bun scos in ultima vreme.

  • Viorel 5 October 2008, 10:25

    Sa-ti propun cateva filme:Get rich or die tryn` , Jumper , Triple X , Wanted , Death Race.

    Ultima insemnare a lui Viorel este.. A aparut yahoo messenger 9.0 varianta finala!

  • capcy 6 October 2008, 09:45

    Eu recomand THE MIST . ! un super film plangi cu lacrimi la finalul filmului .. si este destul de captivant pe tot parcursul .. [2007] :|