Top

Lucruri ingrozitoare si oameni la fel

Un alt citat misto din Grey’s Anatomy (s4.ep2)

Doar pentru ca unii oameni fac lucruri εngrozitoare, nu inseamna neaparat ca sunt niste oameni ingrozitori.

De acord?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Ciupercutza 30 September 2008, 15:35

    Da.
    Eu acum fac un lucru ingrozitor: in loc sa completez un raport de support-tracking, aberez pe blogul tau. :D
    Asta nu inseamna ca sunt ingrozitoare … ;;)

    As fi ingrozitoare daca ti-as da cu poseta in cap ;) Dar stim ca nu este cazul, nu-i asa? :P

    Ultima insemnare a lui Ciupercutza este.. Pana de curent

  • deeapoisongirl 30 September 2008, 16:07

    se spune k fiecare om are parte de lucrurile pe care le merita…lucru valabil in proportie de 60%:)

    Ultima insemnare a lui deeapoisongirl este.. Impresii

  • marian 30 September 2008, 16:45

    De acord…
    Unii oameni pot sa faca lucruri ingrozitoare fortati de unele imprejurari sau de alte situatii.
    Parerea mea.

  • Razvan 30 September 2008, 16:47

    Stalin, Hitler, Ceausescu, Mao, Lenin si multi altii or fi fost fermecatori in particular. :D

    Ultima insemnare a lui Razvan este.. IBM in mediu universitar – prin open source

  • rainy 30 September 2008, 17:02

    Perfect de acord din motive personale, I’m not going to reveal that. :D

  • KornNT 30 September 2008, 17:10

    De acord ;)

  • A.I. 30 September 2008, 17:17

    motivatia este totul. nu trebuie sa judeci un om din prisma a ceea ce a facut, ci de ce a facut acele lucruri.

  • ZeroNews 30 September 2008, 17:20

    Cred ca pana la urma ma convingi si pe mine sa ma uit la Grey’s Anatomy

    Total de acord cu cele de mai sus! ;)

  • Florin 30 September 2008, 21:13

    Am o altă opinie… oamenii sunt doar oameni, acţiunile lor îi fac buni sau răi! Şi cred cu tărie în asta.

    Ultima insemnare a lui Florin este.. Cine-i mare barosan?!

  • sorin 1 October 2008, 16:49

    Foarte adevarat Olix. Sa nu uitam ca sunt foarte multi care ar face orice pentru un ban, dar ei nu sunt atat de ingrozitori

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Champions League 2008 – 2009 continua

  • Sergiu 2 October 2008, 00:21

    Era sa plang de la nu stiu ce episod din serialul asta. :)) Credeam ca ma lasasem de plansul la filme la 12 ani.

    Bine, dupa o jumatate de zi de uitat la serialul asta devii cam EMO, dar acum ca a inceput facultatea probabil nu o sa mai am timp de asa ceva. :P

  • Anca 7 October 2008, 20:43

    Da sunt deacord!
    Mare dreptate :) Am cunoscut niste oameni care fac lucruri ingrozitoare(cat de cat ingrozitoare).. dar ei nu sunt ingrozitori … :)

  • ella 16 October 2008, 18:41

    pana acum prindeam filmul asta cand si cand si chiar daca imi placea uitam de fiecare data ora si ziua la care este difuzat aaaa si postul :D. de cand cu ultimul episod mi se pare f tare si il recomand si celorlalti. cat despre afirmatie? hmmm de ce tre sa facem lucruri ingrozitoare ca sa dovedim ca nu suntem ingrozitori?

Post a comment