Top

Dan Fintescu revine la Kiss

In seara asta de la ora 23. Detalii la el ;)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Catalin 25 September 2008, 14:07

    de abia asteptam sa’ l reauzim la radio pe Danut ;)) sper si eu de oriunde oi’ fi sa’ mi bag handsfree-u putin ka sa’ l aud;))da’ mai ales pe Alinutza Plugaru ;)):>pakt ka radio-ul nu are si vizor:))))k la Alina avem ce vedea :D

  • ADeea 26 September 2008, 15:24

    A fost tare misto emisiunea! Iar in ceea ce o priveste pe Alina Plugaru, imi retrag cuvintele, am spus eu mai demult aici la tine pe blog, ca e “finuta” …o da :)) sincer habar n-aveam cine e, cum nu stiai tu de Diana :p asa nu stiam eu de Alina =)) si atunci vazand pozele cu ea de pe hi5-ul tau, mi s-a parut ok(la aspect), fara sa stiu cine e..ca deh, aparentele insala, cert e ca acum stiu cu ce se ocupa..si ma abtin..de la alte comentarii..dar tu cred ca intelegi ce vreau sa zic :)
    Oricum le urez multa bafta atat lui Dan, cat si celorlalte fete(in afara de Alina sure:d)

  • Iulian U 26 September 2008, 18:27

    Ideea de a introduce un talk show de noapte in grila programelor Kiss este excelenta. Mai sparge un pic din monotonia playlistului de noapte ( aceleasi melodii repetate la nesfarsit noapte de noapte ).

    Insa entuziasmul pentru acest show mi-a fost spulberat inca din prima ora de emisie. Ma asteptam la cu totul altceva.

    Motive??

    1. (personal) nu imi place Dan Fintescu – din punctul de vedere al atitudinii si vocii (prea plin de sine)
    2. (realizare) lipsa background-ului muzical – parca ar fi show politic, interventiile in direct ale pustanului de la telefoane ( Stefan pare de treaba dar chestii de genul asta scad profesionalismul emisiunii )
    3. (greseli) Ati dat in direct numarul respectivului individ care ar fi avut de gand sa va injure – v-ati coborat la nivelul lui. Plus ca respectivul v-ar putea actiona in instanta si ar putea cere daune mai ales ca nu se poate sti daca avea de gand sau nu sa va injure.
    4. Alina Plugaru – cea mai mare greseala a intregului show. Sincer nu inteleg de ce experienta ei de a sta cu picioarele desfacute o face atat de cautata. Din moment ce fata nu e in stare sa lege 2 cuvinte nu inteleg care e rolul ei in acest talk show (“comunicarea e totul” a repetat tot show-ul ). Probabil ca e acelasi ca al fetelor ce apar cu sanii goi in ziare si reviste pentru a stimula vanzarile. Pacat.

    In rest mi-a placut mult vocea Sanzianei – super voce. Pacat ca a fost umbrita de mult-prea-experimentata Alina care era solicitata de toti ascultatorii.

    Totusi le urez succes si la mai bine!

  • Iulian U 26 September 2008, 19:56

    @OLiX
    Giulia s-a intors de curand din concediu pana acu a fost Reme ( drept dovada ca am ascultat cat de cat ) – interventiile lor sunt rare si scurte (muzica este constituita din aceleasi melodii seara de seara ). Tot respectul pentru Partyd. Mi-au placut si emisiunile cu Dan si cele gen party cu toata nebunia din studio.
    1. Parerea fata de Dan era personala – se poate foarte bine sa ma insel – se cunoaste ca are experienta si asta e bine.
    2. Fara fundal pare o emisiune serioasa.(parca l-as asculta pe doctorul Andrei ).
    3. Tipul nu a apucat sa injure. Dan a intuit ca vrea sa injure si l-a taiat. Nu trebuia sa ii dea numarul pe post drept razbunare.
    4. Ai o simpatie ascunsa fata de Alina? :) . Era sa imi plesneasca o vena cand am auzit ca da sfaturi in Libertatea. Din ce am auzit aseara de la ea …

    Bafta in continuare la Partyd! Faci treaba buna

  • Didi 27 September 2008, 12:19

    olix am ascultat si eu french kiss azi-noapte , azi dim cum vrei u sa zici:)) si se auzea pe fundal ca ramasesei mult prin studio ai asistat la toata emisiunea???ce de povesti kre mai de care au fost;)) te-a impresionat ceva? pe mine tipu ala care era in penitenciar

  • Didi 27 September 2008, 12:42

    cuplu acela si pe mine m-a impresionat pe bune e frumos intr-adevar sa vezi cum un cuplu isi gaseste fericirea. :) dar Andreea e un semn de intrebare pt mine, nu inteleg, tu ai inteles cat de cat???o fi fost prima ei experienta asta???ca n-a spus , si faza cu amenintatul nu prea inteleg eu cum de a amenintat-o . cand?cum?:-?? aiurea!tu te-ai prins?sunt curioasa ce figuri aveati in momentul in care ea a vorbit, eu sincer ramasesem cu o fata ciudata

  • Didi 27 September 2008, 12:56

    olix, da, sunt de acord cu tine, probleme reale, dar totusi m-ai lasat cu incertitudinea asta, indoiala ca sa zic asa , daca ai inteles ceva cu fata aia?? comentariul meu de mai sus se afla o intrebare care ma face sa fiu nedumerita, poate totusi tu ai inteles

  • Didi 27 September 2008, 13:03

    ok, inteleg. nedumerirea mea e daca a fost sau nu prima ei experienta sau nu?!?!?!?! si sincer, eu m-as fi dus imediat la politie ;) zi tu ca n-am dreptate ;)

  • Didi 27 September 2008, 13:11

    ok , merci ca ma lamuresti ;) insa tot raman cu nedumerirea asta. uite te intreb altfel, poate intelegi ;) tu, la varsta asta esti un om matur, ce zici, crezi ca ar fi fost prima ei experienta sexuala????????sau nu??????asta ma macina :)

  • Didi 27 September 2008, 14:14

    ok, thx a lot oricum. nu stiu de ce dar eu presimt ca fetei, de fapt i-a placut ;) adica mi se pare foarte ciudat…2 lucruri in primul rand: 1de ce nu s-a dus la politie imediat si 2 de ce nu a spus varsta barbatului cu pricina, atunci cand a intrebat-o. cam bate la ochi, nu crezi. whatever. eu nu-mi schimb opinia si anume ca i-a placut ;)

  • Didi 27 September 2008, 14:28

    olix EA a zis daca ai fost pe faza, ca multa lume i-a intors spatele si ca i-ar fi placut si in plus au numit-o multi o…..;) EA a spus! deci ;) e una din pipitele alea de la ..soferii de tir =)) ;) care probabil a vrut putina reclama e parerea mea ce?;)

  • Didi 27 September 2008, 14:43

    ok, incetez cu jignirile:) insa te mai intreb ceva ca sunt tare curioasa, ea cum s-o simti, acum, ca si-a facut povestea publica?!?!te intreb ce crezi, din pct-ul tau de vedere

  • rainy 27 September 2008, 15:17

    Didi mama, presimt o lipsa grava. ;) Altfel nu-mi explic de ce te roade subiectul atat de tare. Si mai ales de ce iti dai cu presupusul la un mod atat de lipsit de sens. Unele chestii se iau ca atare. :)

  • Mihai 27 September 2008, 17:55

    @Didi: no comment….
    @Olix: acum asa o intrebare, ca un viitor jurnalist:))=)) care intervieveaza un dj de radio celebru…:P :
    “Am ascultat cu toti emisiunea french kiss si ni se pare foarte misto. De asemenea am auzit multe cazuri, care mai de care mai interesante, comice unele, dar si impresionante altele, ba chiar tragice. Stim ca si tu ai fost in studio si ai auzit si tu cazul acela cu fata abuzata. Ce parere ai despre asta vrem sa stim? Adica, tu ce sfat i-ai da bietei fete?Si nu in ultimul rand ce parere ai despre acel barbat, care i-a provocat aceasta durere in suflet fetei?”
    Dupa ce imi raspunzi la intrebare, olix, sunt curios sa stiu cum m-am descurcAT in calitate de ..viitor reporter =))=))=))

  • Didi 27 September 2008, 21:09

    @rainy:esti amabila, te rog sa fii putin mai explicita?cum adica “se iau ca atare”?!explica-te :)

  • ADeea 27 September 2008, 21:43

    @Iulian U Nu cred ca ai dreptate, in ceea ce-l priveste pe Dan Fintescu. Nu mi se pare a fi deloc prea plin de sine, cum il numesti, ci din contra, cred ca a ajutat multi oameni care au sunat in emisiunea aceea. Chiar si pe fata asta, Andreea, despre care tot s-a vorbit(mi se pare ceva aiuristic sa se tot vorbeasca despre cineva care nu are nici o importanta si in plus este o problema strict personala, eu cel putin nu mi-as permite) si cum spuneam, sunt sigura ca i-a fost cu folos, macar asa putin, pe moment. :)

  • Monica 28 September 2008, 20:29

    @Olix vezi ca ti-am trimis un e-mail, te rog sa-mi raspunzi sunt curioasa si promit discretie ;)

  • Ioana 28 September 2008, 20:42

    Olix nu ti se pare ca Dan Fintescu are o voce cam aroganta asa, mie personal nu-mi prea place. Se simte in vocea lui un aer prea plin de sine tu ce zici?:)

  • ADeea 29 September 2008, 17:25

    @Ioana Cred ca ti-ai format o parere gresita despre Dan. Mie de exemplu nu mi se pare deloc a fi asa cum spui tu, dar, desigur, fiecare om are dreptul la o opinie. :) Nu-l cunosc evident, deci n-am de unde sa stiu, doar exact la fel ca si tine, de pe la televizor:meteo, megastar si alte aparitii ale sale, si acum, la radio, il percep chiar ok. Dar in fine…
    @OLiX Sper sa nu fie o problema ca i-am raspuns Ioanei, imi cer scuze daca este vreo problema.

  • bianca 30 September 2008, 09:03

    mi’ a plcut de tine ieri olix cum te auzeai p’ acolo prin studio;)) da’ in alta ordine de idei ce subiect te-a impresionat cel mai mult?sau ce subiecte?chiar sunt curioasa poti sa’ mi raspunzi?:d;))

  • bianca 30 September 2008, 11:44

    21!nice to meet you!;)si totusi poti sa’ mi raspunzi??

  • Mihai 30 September 2008, 12:14

    @Olix: acum ma bag si eu ca musca in ciorba:)):))da’ sunt tare curios sa stiu pe tine ce subiecte de azi noapte de la french kiss te-au impresionat? hai ca iti spun si eu: tipul intretinut de fata care in acelasi timp s-au tot despartit si impacat, tipul care si-a prins viitoarea sotie in pat cu amantul asta e groaznic spun din proprie experienta:-< si baiatul care spunea ca nu crede in dragoste, faza aia a fost tare:))si m-au impresionat din nou condamnatul Robert si Andrera, abuzata. uite ca ti-am zis. now is your turn:P

  • rainy 30 September 2008, 13:50

    Omg, Bianca tu chiar ai 21 de ani?!1111 Adica…ma refer la varsta din buletin, nu aia pe care ti-ar placea sa o ai.
    Tatally offtopic, mi scuzi, dar…:emoticonsocat: :runningincircles: :faint:

  • Mihai 30 September 2008, 14:10

    @Olix: ce modest esti:Pesti important pt noi:))oricum merci

  • Catalin 30 September 2008, 16:06

    pe mine m’ au impresionat Andreea si sotul ei cu preselectia, am avut o senzatie ciudata la ultimul tip, incornorat, si’ a prins sotia sau iubita ce era cu prietenul cel mai bun asta’ i nasol!si desigur aia de la morga a fost foarte tare=))si aia care a sunat din nou “abuzata” nuj’ d c eu am impresia k e curva!=))sau cine stie merita!

  • ADeea 7 October 2008, 01:39

    @OLiX ii vei lua tu locul definitiv lui Dan, el nu se mai intoarce la french kiss?:(

  • ADeea dezaxata 7 October 2008, 20:14

    @OLiX Acum nu te supara pe mine, eu doar intrebam, atata tot. Tu esti foarte simpatic, cu simtul umorului, este foarte ok asta la un om, nu multi sunt asa si faptul ca esti vesel asta e foarte bine, insa eu ma refeream la French Kiss, emisiunea propriu-zisa, ca Dan este mai potrivit, il caracterizeaza emisiunea aceasta, dat fiind ca este matur, serios, inteligent. Asta a fost parerea mea, nicidecum nu am intentionat sa te jignesc, oricum imi cer scuze daca te-am jignit. P.S: Mi-am schimbat nick-ul, ca sa nu mai fiu confundata cu nimeni!:)) :)

  • Costin 8 October 2008, 22:56

    dar de ce nu-iei u locul lui dan fintescu .. iei cate un telefon bagi cate un mix …. shi iese o super emisiune .. .. pt ca de cand a intrat dan fintescu tr sa caut un alt radio …decat sa stai sa ascultzi ce prostii se vb pe acolo …fara muzica de fundal , nu e nimik marpha ..>:D< mai bn ti-ai continua u emisiunea :P pana tarziu 1-2 noaptea :P

  • ADeea 25 9 October 2008, 19:59

    @Costin: Mie mi se pare ca Dan e foarte potrivit pt emisiunea asta, nu de alta, dar e o emisiune in care ei ajuta diversi oameni cu probleme. Atat Dan cat si fetele sunt oameni inteligenti, maturi, seriosi si capabili sa se puna in locul oamenilor sau ma rog, din experienta lor de viata sa ajute oamenii. Este o emisiune foarte frumoasa iar caracterizarea ta in ceea ce-l priveste pe Dan este total irelevanta. Dar in fine, fiecare are dreptul la o opinie. Insa un singur lucru nu inteleg sau poate sunt eu prea blonda:P……de ce asculti emisiunea din moment ce nu-ti place?E o tara libera, fiecare face ce vrea, nu e nimeni obligat sa asculte ce nu vrea. Nu stiu eu asa zic. Scuze OLiX daca am zis ceva rau, dar am vrut oarecum sa-l lamuresc pe Costin. Daca am zis ceva gresit, sterge-mi commentul. P.S:Apropo, mi-am schimbat numele=))initial am vrut sa-mi pun “blonda” dar imi suna prea aiurea :))zicea lumea ca sunt blonda pe de-a intregul:P:P =))

  • Adeea 9 October 2008, 20:10

    @ADeea 25: Mie nu’mi prea place Dan mai degraba olyx e mai potrivit;)) pt k e mai glumetz si pune muzik mereu si fundal;))pe knd Dan nu prea pune muzik si are o voce aroganta si increzuta:Pnu’i asa olyx k imi dai dreptate?:d

  • ADeea 25 9 October 2008, 20:39

    @Adeea: Tu ai citit ce i-am zis lui Costin? Nu ca ar conta parerea mea, nu, dar asa ca fapt divers…De ce asculti, cine te pune daca nu iti place?Tocmai ce spuneam, e o tara libera, fiecare face ce vrea, nu esti obligata sa asculti daca nu-ti place. Ce, te obliga cineva sa-l asculti pe Dan? Si de ce spui ca este arogant?Mie nu mi se pare deloc asa, dar in fine, parerea mea nu conteaza, insa mai multi zic la fel..so;) Si sa stii ca Dan are momente cand e si glumet, daca ai urmarit aparitiile sale, cateva…de exemplu emisiunea megastar, sau la radio, desteapta-te romane…unde este nevoie de divertisment e ok, dar la French Kiss?!come on….e o emisiune in care lumea suna cu probleme!!!Sa fim seriosi acum, multa muzica sau fundal nu este tocmai potrivit pt o asemenea emisiune. Sunt cazuri impresionante care te demoralizeaza oarecum..asta in cazul in care iti folosesti sufletul;)dar ma rog..nu intru in detalii. Whatever, tu chiar crezi ca trebuie sa fii glumet cand suna un om cum era cazul unui tip a carei casnicii a esuat iar copilul este oarecum pe drumuri, caci custodia se afla la fosta sotie, iar respectivul nu-si poate vizita copilul si se afla in proces. Asta crezi tu ca e motiv de ras sau sa fii glumet????
    Am vazut ca ai 17 ani, sa stii ca varsta asta este una intr-adevar frumoasa, interesanta, captivanta , cum vrei tu, insa sa stii ca de la varsta asta , se observa o usoara maturizare, mai ales in cazul fetelor;) Dar ma rog, nu ma bag, e treaba ta. Iar OLiX este foarte bun si se descurca minunat pe domeniul lui, unde e el acum la radio, emisiunea lui. Acolo intr-adevar este foarte tare muzica si cum e el, glumet sau ce-ai mai zis tu. Si da, ai dreptate, OLiX se descurca foarte bine, cu simtul umorului, e ok, pune muzica, creeaza o atmosfera misto, de distractie, te mai face sa uiti de probleme…Dar cum spuneam, chestia asta nu e prea potrivita la french kiss, unde sunt probleme impresionante cum am mai zis si ma repet…si in plus fiind noapte, te simti mult mai bine(eu ma pun in locul oamenilor care suna, cel putin incerc), te simti mai linistit cred, in interior, iar sufletul ti-l deschizi deoarece cred ca..noaptea deschide sufletele oamenilor….In fine, cred ca mi-am racit gura degeaba, dar macar am incercat. :)
    @OLiX: Imi pare rau ca nu prea am mai avut timp sa te ascult, ai o emisiune foarte fun, care totodata te face sa te simti bine si daca ai probleme sa mai uiti razand. Faci lumea sa rada si sa se simta bine iar asta e ok zic eu, insa cu facultatea si cu programul asta aiurea pe care-l am (cahhhh:-< ]....nu prea mai am timp:(dar poate totusi imi gasesc timp sa-mi bag handsfree-ul macar a little bit, sa te ascult. :)

  • Adeea 9 October 2008, 20:59

    @ADeea 25: =))oho!=))ar trebui sa scri o carte la ce comment imens ai=))!esti f tare fato!:))normal k nu’s de acord cu tine da’ te las in pace nu ma cert akm :P:P:P
    @OLiX: sorry pt y!:d pai e sau nu arogant? io s’ de acord intr’o sg privintza cu ADeea din toata umplutura aia d comment:)):k ai simtul umorului:d
    si ADeea pot sa’ti iau io numele?:d adik sa’l scriu exact asa :ADeea!:d pot? i like very much this name!:d app:Andreea sunt nice to meet you;) si pe viitor…eventuala ADeea;;)

  • ADeea 9 October 2008, 21:21

    @Adeea: ahahahaha=))=)) Deci: 1:nu-mi mai spune “fato”, caci nu sufar apelativele astea, sau ce-or fi:)) “fata..nu stiu ce”..ah, la naiba!:)) , 2:mie asa mi se spune, in primul rand, majoritatea oamenilor asa imi zic:), 3:faci ce vrei!cine sunt eu sa-ti interzic?!daca pe tine asta te face fericita, ia-l, ca doar n-am pus amprenta pe el:)):P plus ca e blogul lui OLiX;) … doar sa ma anunti cand ti-l schimbi, adica de fapt cred ca vad..ca sa mi-l schimb, sa nu mai fiu confundata, ca nu vreau sa-l stresam pe OLiX si sa cream, de fapt sa CREEZI;) ceea ce ai facut la Dan pe blog…remember?vara asta;)cu preselectiile atunci;)dar nu intru in detalii :) si 4: “nice” to meet you too, Andreea..nu de alta, dar sa nu fim confundate:)

  • Costin 10 October 2008, 13:13

    sii .. eu cred ca kissFM=party party=kissFm so.. putetzi schimba formatul al emisiune sau delete :P:P….mai aducetzi 2-3 ca olix shi nu mai avem somn noaptea :|

  • Ioana 10 October 2008, 17:30

    Am ascultat aseara si defapt azi-dim;) french kiss si m-au impresionat destule cazuri. Parca zicea Dan ca erai in taxi si ascultai si tu, sau nu stiu cum ai ascultat, dar daca da, ce cazuri te-au impresionat, sincer?Vorbesc la modul cel mai serios, m-ar interesa sa stiu, care caz te-a impresionat sau daca au fost mai multe?Chiar sunt curioasa, de-aia te-am intrebat tocmai pe tine. Mi-ar placea sa-mi rasp, inainte sa zbori

  • Ioana 10 October 2008, 17:53

    @OLiX: Oke:P, dar dintre toate emisiuniile care au fost pana acum la french kiss, inca de cand a inceput si pana in prezent, care caz sau care cazuri te-a impresionat mult sau putin de tot?depinde cum vrei s-o iei..dupa aia iti spun si eu promit. serios, chiar mi-ar placea sa stiu, ca am o parere buna despre tine si stiu ca ai un suflet, pe care-l folosesti

  • Ioana 10 October 2008, 21:44

    Olix,sa-mi raspunzi dupa ce aterizezi si ajungi in Tm si esti ok. Cand revii adica, sa-mi raspunzi si mie, conteaza parerea ta pt mine:d

  • Adeea 10 October 2008, 22:16

    @OLiX: oky doky. ast filmarea:p

  • Rainy 10 October 2008, 23:35

    Ca sa vezi, catamai “coincidentza”, si eu am ascultat tot 5 minute in tacsi si am remarcat urmatoarele treburi: una bucata Dan Fintescu mult mai serios decat ceea ce stiam io, si vocea uneia dintre don’shoare [Olix m-a lamurit ca e este vorba de Andreea…] care vrea sa para secsi probabil utilizand o tonalitate de minim 89898989.
    Sper ca mi s-a parut mie, si ca fata nu se chinuie sa vorbeasca asa in fiecare seara. :))
    In rest…eu m-as abtine cu greu sa nu rad la o asemenea emisiune. ;)

  • Adeea 11 October 2008, 17:55

    @Rainy: imi place f tare d tine:esti grozava!cum gandeshti:D si mie mi s’a parut fata aia penibila cu vocea aia =))eram craknata d ras=))sarak ce voce!=))si io nu cred k e vb de un abuz io cred mai degraba cum au spus toti k e o…….:))=))nu rainy?:)) si rainy k sa trecem la alt subiect:Pitzi place numele meu adik nickul?recunosk k l’am furat de la cealalta ADeea k mi’a plakt si nu s’a suparat k i l’am luat:))da’ totushi itzi place nu’i asa k mi se potyriveste mai mult mie?;;)

  • Ioana 11 October 2008, 20:05

    @OLiX: astept sa-mi raspunzi. repet chiar ma intereseaza, serios!
    @Rainy: bai, sincer mie mi-e miluta de ea, saracuta, parea o fetita care cerea ajutor…m-a impresionat:(ticalosul ala care a violat-o ar merita cea mai dura pedeapsa. Si totusi nu am prea inteles eu bine, de unde are vanatai pe corp si de ce nu a facut denuntul?[poate ma ajutati voi sa inteleg]

  • Rainy 11 October 2008, 20:42

    Aoleeeeeeeeeu..ok, stop, wait a minute, nu ma refer la fata abuzata [wtf, nici nu stiu la cine/ce va referiti], n-am ascultat in viata mea emisiunea de la cap la coada, eu vorbeam de una din gacicile colege cu Fintescu, sper ca i-am nimerit numele, nu este vorba de Sinziana sau Alina Plugaru, CEALALTA GACICA. Acum ati inteles?! Si, repet, am ascultat 5 minute in taxi, deci asta e tot ce mi-a ramas in cap, e posibil sa ma insel in privinta vocii ei, poate era fata ragusita. :))
    In ceea ce priveste formatul emisiunii, poate ar avea mai multa rezonanta, daca unii ascultatori [sper ca nu majoritatea!] n-ar fi atat de puerili. ;)

  • Ioana 11 October 2008, 21:06

    @Rainy: Gosh!nu mai inteleg nimic. Whatever, tu vorbeai de Andreea, colega lui Dan, cea care are probleme cu maseaua de a trebuit sa o inlocuiasca Alina Plugaru si eu credeam ca zici de Andreea, cea abuzata sexual. Deci, sa-ti rezum oarecum:Andreea, e o fata care a sunat cu o problema trista:are 19 ani si a fost abuzata sexual de catre un barbat din cate am inteles eu de 30 de ani…si batuta de fostul ei prieten, pe motiv ca nu a vrut sa-i faca…oral..si restu se ia ca atare:) trist!:( si intr-adevar, a vb foarte ciudat, subtire asa…de aia credeam ca zici de ea

  • Rainy 11 October 2008, 21:41

    Ok, nu ne intelegem, sa o lasam balta. :)
    Am si eu o banuiala spre certitudine…Ioana/Adeea/ADeea/Adeea 25/si alte variatiuni, chiar nu ajunge un singur user? Split personalities? Vad ca Olix e baiat finutz si nu s-a legat de chestia asta, totusi, eu nu pot sa nu remarc inutilitatea. What’s the point?

    p.s. nu te chinui sa negi sau sa imi dai explicatii. Am acces la IP-uri, deci nu tine.

  • Rainy 12 October 2008, 12:29

    Grrrr…ai facut “fetele” sa sufere! La naiba! Detective Rainy to the rescue! Ok, next? =))

  • crina_ionescu 20 November 2008, 20:36

    as dori si eu numarul de la french kiss. multumesc

  • denysook 29 November 2008, 22:47

    nush ce parere aveti voi despre emisiune dar mie imi place…makr inceark sa ajute uni oameni k re nu pot dorm..si app dk nu va conv dc mai ascultati si muzik e chiar dragutza…shi ce cu alina plugaru e super dragutza..si stie sa vb ..sa inchida gura la alti …;)deki in concluzie kd nu stiti nu vb;)
    :*

  • dobranisi mihaela 6 January 2009, 19:34

    esti un baiat super olix fi tare ca ati sta bine sunt mihaela di ct vrei sa ma contatezi te astept cu mesaj te astept mam bagat la tine an lista olix