Top

Partydul KissFM – Petrecere Aniversara

In noaptea asta, de la miezul noptii, facem mare petrecere la KissFM, pentru ca Partydul a implinit un an de la infiintare ! Invitati in studio DJ Nick Kamarera, Mc Dj Freddy NrG si Chris Mayer (absent nemotivat :P) !

Va asteptam si pe voi sa va distrati toata noaptea pe frecventele KissFM din toata tara sau live pe net !

Partydul KissFM – Dependent de petreceri !

Update after Partyd: da ! a fost misto ! Va multumesc tuturor !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 20 September 2008, 20:04

    eu o sa ajung pe-acolo. daca e noaptea alba, atunci sa fie si la partyd :). sper doar sa fie populatie :)

  • d3vilgirl 20 September 2008, 20:26

    ce ma enervezi… daca nu eram de munca maine veneam si eu :((

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Iubire vs. Obisnuinta

  • A.I. 20 September 2008, 20:33

    @d3vilgirl: cine te opreste sa pleci de la party direct la munca ?

  • king 20 September 2008, 20:34

    la multi ani PARTYDULE!!!!!! SA DAI DE BAUT :)))

  • deejay 20 September 2008, 22:10

    deci in noaptea asta se anunta show de show , la naiba cu cluburile , ascult partydul :D

  • miriam 20 September 2008, 22:26

    ARE UN ANISOR! WOW! LA MULTI ANI! MA BUCUR CA A REVENIT!

  • Giufy 20 September 2008, 22:31

    Deci incepe la 00…

    Ultima insemnare a lui Giufy este.. Romania – India 2-1

  • anku 20 September 2008, 23:55

    la multi ani…partydului !! :P

  • d3vilgirl 21 September 2008, 00:45

    @A.I.: ideea ca o sa trebuiasca sa vorbesc 8 ore cu tot felul de nebuni la tel :)

    Ultima insemnare a lui d3vilgirl este.. Iubire vs. Obisnuinta

  • Teo 21 September 2008, 03:15

    La multi ani partydulee……..!!!!!!!!!!

  • sorin 21 September 2008, 07:40

    Am ascultat emisiunea si a fost super tare. La multi ani si la mai multe editii de partyd. Intri si tu in campania electorala? Sigur castigi alegerile, la distractie ma refer. Imi pare rau ca n-a fost Chris Mayer. Mi-ar fi placut sa-l ascult la butoane:)

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Program Zilele Bucurestiului 2008

  • FunInTheSun 21 September 2008, 10:22

    Olix, inregistrarea de aseara, te rog! :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Plimbare…

  • Andreea 21 September 2008, 13:09

    La multi aaaaaaaani!!!!!!!!!!!!!! Partydul Kiss FM e cel mai tareeeeeeee

    Ultima insemnare a lui Andreea este.. Dupa o saptamana de scoala!

  • Catalin 21 September 2008, 15:50

    la multi ani hai noroc si la mai mare partyduuuul!!!am ascultat si eu putin k trebuia sa plec in discotek. deh, sambata seara, intelegi u :d da’ ma bucur mult pt partyd Olix si pt faptu’ k sunt free :x k am scapat de gagikmea :P ma rog free pe jumatate :( in fine hai la multi ani si la cat mai multa distractie b-)

  • jon 21 September 2008, 22:13

    am o intrebare de ce nu mai esti cu colegul tau in emisie la partyd.. ? orcum felicitari pt aniversare inca sunteti bebe :)) :D:D:

  • CaTa 22 September 2008, 16:52

    La Multi Ani si multumesc inca o data ! :)

    Ultima insemnare a lui CaTa este.. Ian Usher – A life for sale – http://www.Alife4sale.com

  • sorin 22 September 2008, 21:19

    A iesit un party pe cinste ascultand partyd-ul. Super aniversare Olix

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Un banc prea tare

  • Mihai 22 September 2008, 21:46

    vezi ca deja ragusesti azi pe 22 septembrie :)) :P

  • FunInTheSun 23 September 2008, 15:28

    olix, iti sunt recunoscator daca stii ce melodie e la 44:30 :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Plimbare…

  • FunInTheSun 24 September 2008, 07:57

    gasit piesa !

    Stylus Robb – Ininna Tora :)

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Răsfăţ…

  • bunycu 11 April 2009, 05:27

    cum pot sa ascult si eu partydul kissfm pe net se poate exista un url ?

Post a comment