Top

In lupta cu umorul de proasta calitate

Asta e replica carcotasilor la asta ..

Tony, te tine sa pui asta pe blogul tau ? :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 19 September 2008, 02:14

    Buuuna asta, foarte buna! Bravo! Oricum nu au egal baietii de la KissFm!

  • Reghi 19 September 2008, 02:30

    hahaha. Iarăși m-au făcut să râd. Foarte tare… Sincer nu m-aș fi gândit până acolo this time. Surprisingly funny indeed! :))

  • mim 19 September 2008, 07:41

    Unor de proasta calitate in ambele tabere .. parerea mea

    Ultima insemnare a lui mim este.. Limita intre Spam si Realitate

  • sorin 19 September 2008, 08:07

    Se pare ca e la moda sa facem reclame cu iz nazist sau comunist. Ne este dor de acele vremuri?

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Lista castigatorilor la concursul fulger

  • Tony 19 September 2008, 10:15

    Carcotasii viseaza :)
    Pe de alta parte mi se pare remarcabila evolutia lor din ultima vreme. Au un program mult mai bine ordonat, bine impachetat. Felicitari.

    Nu, nu voi pune asta pe blog. De fapt nu voi mai comenta actiunile radiourilor romanesti, nu voi mai posta comentarii despre promotiile radiourilor de afara.

  • Ligia 19 September 2008, 10:30

    ce fata de flacau are Morar cu mustata aia :))
    Razboieli placute le doresc, dar nu ca pe vremurile din afise

    Ultima insemnare a lui Ligia este.. Sfeteriseală

  • Tony 19 September 2008, 10:48

    Auzi Olix? Banuiesc ca aveti drepturi de utilizare a pozei pe care s-a facut editarea foto :)

  • Giufy 19 September 2008, 11:33

    Nu stiu,imi place buzdugan si morar,imi place si cronica,insa cu un plus spre cei de la 21.imi place mai mult 21.de la kiss nu ascult decat emisiunile tale deoarece u ai ceva in plus…:D Sper sa nu te superi…

    Ultima insemnare a lui Giufy este.. Lamborghini vs fat boy

  • ciprian 19 September 2008, 12:03

    hehehe…idee buna a carcotasilor …de era si ceausescu la Yalta azi nu-i aveam nici pe carco nici pe dementi ,guerilleni,etc,etc…la faza asta e clar 1-0 ptr carcotasi si dezbaractu…si uite asa a inceput razboiu’…la arme fratilor sa vedem care pe care…

  • iann 19 September 2008, 13:19

    e doar pentru net sau a aparut si in gazete?

    Ultima insemnare a lui iann este.. Adevarul Holding se extinde in Ucraina

  • huidu 19 September 2008, 16:15

    vaaaai tony da’ ce ofuscat ai devenit asa deodata….poza e publica, are mai mult de 50 de ani, si chiar si daca nu ar fi asa, oricum e modificata in sens de pamflet si caricatura….orice lege imi da voie!
    si sa stii: carcotasii nu viseaza….vorbim peste un an! pun pariu ca veti fi sub guerilla! te tine?
    Serban
    ps. am castigat un pariu si ca nu vei pune poza pe blogul tau….

  • Catalina 19 September 2008, 16:59

    dar pe unde sunt acum Buzdugan & Morar ?

  • Tony 19 September 2008, 21:40

    Si mie mi-e dor de scrierile pe blog. Hotararea de a nu mai comenta actiunile celor din liga superioara nu am luat-o azi. Am comentat asta cu o zi inainte pe iqradio, la una din intrebarile lui Doru Oprisan.

    Chiar daca atitudinea voastra e reactiva (cel putin acum nu sunt fan al metodei), nu ascund ca punerea in scena a raspunsului vostru mi s-a parut creativa, cu greutate, interesanta

  • Tony 19 September 2008, 21:41

    @Catalina: http://www.radiozu.ro :)

  • algarfe 20 September 2008, 17:40

    Fasssss… zu… doar paiul mai lipseste sa ma duca cu gandul la o citronada… Zau, roata s-a inventat, doar ca unii mai spera s-o faca ei “patrata”, poate asa atrag atentia… oricum, Zu se potrivea mai bine la un radio pentru copii… Inspiratia nu e la indemana oricui… si ce ziceam de roata?

  • uZZy TM 20 September 2008, 19:37

    Pe buzdugan si morar ii ascultam cand erau la 21, acum nu stiu cata lume ii asculta.Oricum kiss timisoara mi-a dat un premiu acum vreo 3 anisori =)) .Si de ceva vreme cam de un an incoace ascult kiss mai tot timpul si cronica e buna rau, toat adimineat ain drum spre job ii ascult, si seara cand merg sau vin de la sala sunt cu olixu in ureche ;).
    keep up the good job.

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. LOVE LOCKDOWN – Kanye West –

  • sorin 21 September 2008, 07:43

    Prea tare pamfletul. oricum Huidu si Gainusa sunt cei mai tari. Poate spune oricine orice, tot ei sunt iventatorii umorului de calitate in Romania

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Program Zilele Bucurestiului 2008

Post a comment