Top

Imbratisarile intre barbati sunt GAY !

Ma dispera cand unii barbati ma imbratiseaza pe messenger, sau mai rau, ma pupa =)) ! E gay oameni buni ! Stop it please !

Daca te-am ajutat cu ceva poti spune un simplu “merci” sau “multumesc” ;))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • ciofy 15 September 2008, 00:15

    e total adevarat, olix!

  • sorin 15 September 2008, 00:19

    Hai ma Olix ca noi o putem trata ca o strangere de mana. daca astia de la yahoo n-au bagat un icon cu strangerea de mana, acum ce sa facem?

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Ce mai gatim azi?

  • Andrei 15 September 2008, 00:58

    :*

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Crazy Jokes In Student Homes

  • miriam 15 September 2008, 01:26

    acum se poarta si stilul gay…nu ca ti l-as recomanda, Doamne fereste!

    Din pacate (deviez putin de la subiect) tot mai dese sunt filmele si skatchurile cu gay si lesbiene…la modul ca “si ei e oameni”…dar asta e alt subiect.

    Parerea mea? In intimitatea lor faca ce vor…dar in public e totusi prea mult pentru mine…

  • nashu_mare 15 September 2008, 08:54

    Pupici, mey!

    Ultima insemnare a lui nashu_mare este.. Atentie!

  • rainy 15 September 2008, 09:37

    Nu ineleg nici pe unii barbati care se pupa atunci cand se revad dupa o perioada mai lunga. Deci, barbati, fiti barbati! :))

  • Sergiu 15 September 2008, 15:58

    rainy, pe mine m-a pupat unul dupa revelion… I was like WTF?! :))

    Pe mess mai pun :* la caterinca, dar doar la prietenii apropiati de care mai fac caterinca.

  • rainy 15 September 2008, 16:14

    Eh, la revelion mai consuma lumea mai mult decat ar fi cazul si se mai intampla unele chestii. Zi mersi ca ai scapat doar cu pupatul. :))

  • KornNT 15 September 2008, 17:03

    WTF!!! :O:O de la fete mai zic dar de la baieti in nici un caz [-)

  • rainy 15 September 2008, 17:09

    Mie si la fete mi se pare putin ciudat sa se pupe de cate ori se vad, cum am vazut ca se practica…

  • Andrei 15 September 2008, 22:18

    Nu te-ai gandit la varianta ca poate respectivii indivizi chiar sunt gay. ;)

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Lampi de tavan la moda

  • mim 16 September 2008, 15:26

    Intre barbati smiley-ul de pupic si imbratisare NU trebuie folosit. Doar daca vrei sa il sperii pe celalalt :)

    Ultima insemnare a lui mim este.. Alte 150 poze pentru iPhone

  • ADeea 16 September 2008, 16:22

    @OLiX Nu te-ai gandit ca te “pupa” ca le esti simpatic sau prieten bun sau te admira sau nu te-au mai vazut demult…sau stiu eu…sunt mai multe posibilitati…adica nu e necesar sa fi gay, ca sa pupi pe persoana ce-ti este draga, indiferent ca e barbat cu barbat..parerea mea. Acum depinde, fiecare gandeste altfel. :D

  • Giuco 16 September 2008, 18:36

    common’ … sunt unele lucruri care nu se spun intre baiezti. E vorba de “male code”

  • Mihai 18 September 2008, 15:19

    si intre fete nu ii lesbi ? … hai ma olix fi deschis :) si recunoscator;) cel care te imbratiseaza o face din placere si recunoastere nu din homosexualitate…

  • lucian 23 September 2008, 16:32

    :)) si eu am intalnit de asta.. da’ nici pupatu’ pe obraz intre barbati nu-l agreez… chiar daca n-am treaba cu homosexualii… am prieteni gay si sunt mult mai de treaba decat multi hetero… etc etc

  • Adi L. 15 November 2008, 02:09

    Olix, ai prejudecati! Nu se poate! :P Vorba cuiva de aici, sa se inventeze emoticoane cu strangere de mana sau ceva care sa fie considerat de toata lumea gest masculin, astfel nu se va mai gandi cum gandesti u…

    Nu cred ca n-ai imbratisat niciodata un barbat doar ca pe un prieten, frate. O faci pe the best macho si nu e frumos! :P

    Imbratisarea e un gest omenesc… Din cate stiu eu doi barbati se imbratiseaza si se bat reciproc cu mana pe spate dar pe mess nu exista si faza cu mana pe spate. :P

  • Daniel 26 November 2009, 16:45

    Sa va spun ce am gasit intr-o carte de psihologie: ” Psihologii sociali invoca tendinta naturala a indivizilor de a blama alte grupuri si pentru problemele pe care le au ei insisi,Aceasta asa-numita strategie a “tapului isapasitor” – gand vinovat(inchipuit) pentru dificultatile pe are le avem. ”

    Deci,draga Olix,clar tu ai ceva probleme legate de gay. Sincer ! Daca ti-as spune ca esti un pic frustrat,te-ai supara pe mine,dar nu am sa fac asta si te las pe tine sa tragi o concluzie.. Concluzia ta va contine probabil si o motivatie stupida sau o scuza la fel de stupida.. => si cum cine se scuza se acuza.. => e greu nu ?!

    Apropo,tu stii cati gay sunt in showbizul romanesc ? Cati au prietene super frumoase si o cariera super faina? Nu cred ca nu sti,dr ar fi bine sa cauti ceva articole pe blog la Bendeac.

  • Daniel 26 November 2009, 16:48

    *in loc de “tapului isapasitor” corect este “tapului ispasitor”. Imi cer scuze pentru greseala,din neatentie am facut-o.

  • silviu 27 November 2009, 21:08

    salut…..ati difuzat azi 27.11.2009 un mix intre orele 16-17 cu un dj rabin …era un mix din voara sau ceva de genu …pls cum se numeste

  • Sobolanu' 4 May 2012, 09:23

    Sa te vopsesti mov,albastru pe par nu e gay ?! :)

Post a comment