Top

Se da play si apoi la maxim !

Because tonight we party !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 13 September 2008, 18:20

    adica revine partydul diseara ? :)

  • sorin 13 September 2008, 18:29

    Hmmm…..Olix deseara petrecem?:D

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Webstock 2008 & Web 2.0 Awards

  • ADeea 13 September 2008, 18:55

    Sorry OLiX pt off-topic, insa am vrut sa-ti arat acest link, e vorba de o tipa, blonda intr-adevar, ca tot ziceai ca iti plac…:Pstai linistit nu e nici o rautate, provocare..sau stiu eu..nu crede altceva, dar am vrut sa stiu parerea unui om matur si trecut prin viata(asa ca tine) despre fata aceasta. Eu sincer o consider o…romanca ..tipica..:D si cu asta spun multe dar ma abtin. Nu spun ca e urata NOT, dar…..ma abtin cum spuneam. De aceea vr sa stiu si parerea ta. Stiu ca ar fi trebuit sa-ti trimit mail, nu aici pe blog, dar lenea asta:)))oricum daca ar sti ea nu cred ca s-ar supara..ca nah:))))

    Sper totusi ca prin commentul asta sa nu-ti mai par si mai stresanta decat iti par….:)

    uite linkul:
    http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=325881405

    Cand iti permite timpul sa te uiti si daca o sa vrei sa-mi raspunzi, poti sa-mi trimiti atunci un mail, ca sa nu mai fie aici off-topic si eu sa ma simt prost, cum doresti :p

  • DJ_PsyHOtiK 13 September 2008, 19:27

    revine partydu:P

  • mnzwu 13 September 2008, 19:41

    cine canta?

  • mnzwu 13 September 2008, 19:54

    am vazut la finalul piesei!!!

  • MaTzA 13 September 2008, 21:17

    finally revine partydu:X:X:X…cat am asteptat momentu asta:X

  • bianca 13 September 2008, 21:37

    nush de ce….da’ am o fericire in mine:D:D:D……..let’s party :D/:D/:D/

  • Giufy 13 September 2008, 22:07

    Sper so pui diseara la partyd:D debia astept….

    Ultima insemnare a lui Giufy este.. Soundtrack And 1 vol.10 2008

  • k1ng 13 September 2008, 23:57

    finally PARTYDU’ is BACK!!! tocmai am venit de la concert de la zilele orashului a fost SHOW SIMPLU super tare:)) abai asterpt PARTY ON OLIX!

  • mihdel 14 September 2008, 02:28

    cat ma bucuuur olix:X:X:X..adica no offence..dar imi place mult mai mult partyd-ul decat radio net:-S…anyway..sooo good to hear it again:X:X..si muzicaa..ahh:X:X…

  • sorin 14 September 2008, 03:54

    Eu am asteptat partyd-ul, l-am si ascultat si nu ramane decat sa spun. SUPER TARE FRATE.

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Partydul KissFM

  • tibi 14 September 2008, 15:19

    Sambata viitoare cred ca va ascult si eu acum ca stiu ca s-a reluat partydul!

    Ultima insemnare a lui tibi este.. Gata cu fumurile de peste tot!

Post a comment