Top

Romanii au furat gaura neagra

Cica stiri de ultima ora: Experimentul din Elvetia a esuat deoarece un grup de romani a furat 1,3 kilometri de tunel in care se aflau cei 20 de protoni. Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost netsuperioara vitezei protonilor !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • ZeroNews 12 September 2008, 08:37

    In acest domeniu romanii exceleaza.
    Recent mi-am uitat telefonul intr-o masina. Nici vorba sa-l mai vad vreodata …

    Ultima insemnare a lui ZeroNews este.. Foloseste-ti Potentialul – Atinge-ti Limitele

  • A.I. 12 September 2008, 08:58

    oare s-or fi pus si aia 20 de protoni la fier vechi ? :))

  • KornNT 12 September 2008, 10:10

    :)))) asa sunt romanii fura orice ;)

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Deci pana la urma?

  • mihdel 12 September 2008, 14:00

    bai..acum pe bune?:))))))))))))) nu-mi vine sa cred:))))))))

  • king 12 September 2008, 14:30

    am primit si yo massu asta ieri m am cracanat de ras=))=))=))=)) ce ti e si ku romanu asta :))

  • anku 12 September 2008, 14:46

    =))
    hai frate..n-ai cum :)))))))

  • james crissilv 12 September 2008, 15:17

    Eu am auzit nu numai ca au furat-o dar au si vandut-o deja in alta galaxie pe un lantau de 15 kile de aur.
    o zi minunata iti doresc

  • Sergiu 12 September 2008, 18:19

    Eu am furat protonii… Imi trebuiau sa ii folosesc pe post de lumini de club la mine in camera :))

    Si apropo de club… Cum draq sunt ochelarii de club? Ca am vazut anunturi pe net ca vand ochelari de club. Tre sa imi iau aviatorii cu mine cand merg in club acum ca sa fiu tru? :P

  • Un roman in Canada 12 September 2008, 18:53

    Eu mi-am uitat o pereche de manusi de piele, aproape noi, pe bancheta trenului, mi-am dat seama la usa vagonului ca le-am uitat, m-am intors si ce credeti? Ia-le de unde nu-s! (sa fi facut cred numai vre-o 10 pasi…)

    Ultima insemnare a lui Un roman in Canada este.. Canada – familie de romani cu 18 copii

  • koda 12 September 2008, 19:55

    bai nenea olix,…, tu in emisiune citesti de pe blog sau dediKISSurile, :D eu cred ca-ti faci reclama

  • Ioana 12 September 2008, 21:13

    OLiX da’ tu nu mai citesti dedikissuri?????????please sa’ mi raspunzi!!!! seara asta nu mai citesti dedikiss???:(

  • tibi 12 September 2008, 21:55

    Iata ca romanasii nostri nu se dezmint cu nicio ocazie…
    Sa fim mandri de ei! :))

    Ultima insemnare a lui tibi este.. Muzica de weekend:Robbie Williams si Kylie Minogue

  • sorin 12 September 2008, 21:57

    Prea tare bancul:))

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Prin Arad

  • miriam 12 September 2008, 21:58

    nu pot sa cred…deja s-a scos un banc

  • Catalin 12 September 2008, 22:00

    @Olix nu vreau sa fac offtopic da’ pot sa’ ti sugerez ceva? de ce nu faci un topic cu si despre brunete?! si cu ocazia asta faci si un sondaj de opinie sa vezi cati baieti prefera brunetele. da’ iti zic ca majoritatea le prefera:P eu spre exemplu sunt mort dupa ele mai ales dupa cele bune:x tie Olix, iti plac brunetele?:P

  • draqos 13 September 2008, 00:33

    nici acum nu s-au putut abtine? :)) hehe

    Ultima insemnare a lui draqos este.. 2 in 1

  • Catalin 13 September 2008, 13:04

    @Olix ma dezamagesti!:P da’ fiekre are gusturile lui :P da’ ce tare, tie iti plac blondele si eu am o iubita blonda desi mie imi plac brunetele :)) eh, mai tre’ sa mai fac rost de brunete… bune :)))))) :-“

  • Tommy 13 September 2008, 23:02

    o da =)))) clara treaba

  • TheBoss 14 September 2008, 14:12

    @miriam … primul banc eu (cel modest) l-am scos b-) si suna cam asa:>:

    What does a beam says to the other into the molecular accelerator?
    1Beam: – Na-na-na-na ! You can’t catch me !! Na-na-na-na :P:P

    ^^

Post a comment