Top

Unele fete

Discutie auzita (de catre o alta fata) in toaleta de fete a unui club din Mamaia:

– faaata… l-ai vazut pe tipul ala cu camasa alba?
– care fata?
– fata….ala care statea langa piscina, la stalp..hai fata ca stii..cu camasa alba
– pai si ce e cu el?
– fata.. eu ma duc sa dansez langa el.. tu sa stai mai incolo si sa vezi daca se uita la mine, ca daca nu se uita…. ma duc sa dansez langa altu

Eeee !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Bancheru 8 September 2008, 17:23

    Era vorba de tine? :))

    Ultima insemnare a lui Bancheru este.. Bagă la cap cititorule care eşti

  • adinadura 8 September 2008, 17:32

    :)))))lpitipoance!!

  • A.I. 8 September 2008, 17:35

    el era “altu” :))

  • sorin 8 September 2008, 17:43

    tare discutia…..care pica pica care nu pica cade. Eu as fi vrut sa fiu altul:))

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Castigatori MTV Video Music Awards VMA 2008

  • petrisor socol 8 September 2008, 18:28

    fataaaaa, eu eram fataaa ;)

    Ultima insemnare a lui petrisor socol este.. Episode #20: Symphonic Guitars

  • mnzwu 8 September 2008, 18:29

    ce tii si cu femeile din ziua de azi……..
    suntem ca o moneda aruncata in sus ……..ori ala ori altu si a 2oua zii in club la fel……
    oricum atat le duce capu!!!!

  • iliana 8 September 2008, 18:39

    =))
    oricum si baieti au comentarii de genul sau asemanatoare :-j

  • Patrys 8 September 2008, 18:44

    omg ! cata prostie…:P

  • Ligia 8 September 2008, 19:22

    Alta
    Doua tipe in troleu, una zice:
    – Fata?!
    – Da fata
    – Tu stiai ca si tacsu lu’ Enrique cântă?
    – Da fata? I-auzi.

    (Apropo. stii de overheardinbucharest.ro, nu?)

    Ultima insemnare a lui Ligia este.. Comunicarea e seducţie

  • ADeea 8 September 2008, 19:42

    Cat de tare! =)) =)) Multumim OLiX ca ne faci sa radem, cel putin pe mine reusesti sa ma inveselesti. :) Cel mai tare blog pe care l-am putut citi, de cand am inceput sa citesc bloguri :D foarte misto. Tine-o tot asa! Esti foarte simpatic. Mama, cate complimente.. hai ca deja te inveti :-j :))))
    Nu, serios acum, foarte tare! Si chiar imi place blogul tau mult
    Da chiar despre tine s-a vorbit vreodata. ma refer la fete? de genul: “fata, uite-l pe OLiX” :))) :d
    da sunt tot felul de categorii de tipe care vorbesc in fel si chip..am auzit si eu mai demult niste fete vorbind asa:
    -ce faci fai?
    -bine fai tu
    -auzi fa’ ia zi si mie ce mai stii de ala!
    -da fa’
    -ho fa asteapta
    -fai fata….
    :))) :))))) =)) Penale rau fazele astea cum vorbesc unele fete..te duce cu gandul la altceva..dar nu te mai surprinde nimic..doar stim in ce tara traim :)

  • KornNT 8 September 2008, 20:31

    Parca is alea doua de la Mondenii :)) pe bune =)) fataaaaa! da tu fataaaaa

  • fanatic 8 September 2008, 20:39

    hmmmz fetele in ziua d azi ..
    kestia asta cu da fata.. e veche .. o intamplare banala la facultate … erau 2 fete care neau iluminat 1 intru conltz celalta in alt coltz la care 1 face
    -fato ai vazut mam vopsit
    -da fato am vazut c bine intzi sta
    -da fato imi sa bine nui asa
    -da fato e super itzi zic eu … la care proful face
    – multzumim fetelor cu inteligentza voastra artificiala mai bine vatzi vedea si parul afara …

  • DJ_PsyHOtiK 8 September 2008, 20:58

    fata’ danseaza la ala k poate te da afara:)))

  • ADeea 8 September 2008, 22:10

    fata’ da’ daca n-ai decolteu cat cladirea prima tv, fusta pana la…(ma abtin) nu faci nimic ;) :P
    :)) :)) :)) =))

  • bianca 9 September 2008, 00:08

    o intreb……..erau mai blondutze? ……=))……chiar k unele ne fac de ras specia…….oare d unde sunt? sa fie Marte sau Venus?:-/…oricum…tare..:))

  • vladinho 9 September 2008, 03:48

    Asa’s fetele, si au si baietii d’astea. Sa fim seriosi :|

    Ultima insemnare a lui vladinho este.. Sa rad sau sa plang?

  • ADeea 9 September 2008, 09:36

    @bianca dar ce ai tu cu blondele? :d nu ca m-as simti…dar totusi…
    ai spus daca erau blonde…pai nu toate blondele sunt asa sa stii :)

  • LaLOKA 9 September 2008, 10:25

    si asta nu-i tot….:|:|…mai au si alte replici”inteligente”.daca nu inteligente,macar surprinzatoare.:P..situatie:tot in toaleta fetelor,la mine in liceu,2 tipe de clasa a 12-a,isi dezvaluiau secrete intime..adica INTIME astfel:una tzipa din cabina de toaleta,cealalta aflandu-se intr-o alta cabina:)):))..

  • MaTzA 9 September 2008, 11:23

    si nu m`as mira daca tipu`ala era putred de bogat:P….k asa sunt unele fete(am specificat..unele)dar asta`mi da de inteles dupa conversatia data de tine:P…dar fetele sunt fete si baietii sunt baieti k aveti si voi altfel de scapari(si nu dau exemple:P)

  • ADeea 9 September 2008, 12:21

    @MaTzA da, ai dreptate iar eu completez…si voua baietilor, de parca nu v-ar place cand vine una din asta la voi :P

  • korinnaS 9 September 2008, 18:00

    super tare discutia! o fi picat vreunul? :))

    Ultima insemnare a lui korinnaS este.. Logan manelistic

  • MaTzA 9 September 2008, 18:58

    @ ADeea…cum sa nu le placa:)):))):)):)))….mai ales si daca seamana un pic cu Nicoleta Luciu sau cu Alina Plugaru:P…si da cred k a picat vre`unu(din specimele alea care vor numa ***):P

  • ADeea 9 September 2008, 21:31

    Alina Plugaru arata bine adevarat!! dar n-o amesteca pe ea…ca Nicoleta Luciu da sau Anna Lesko sau pitipoancele =)) dar Alina e o fata finuta :) sau cel putin asa mi pare mie
    pai da, logic ca le place..mai ales..microfonu microfonu :)) :))))) :P

  • ADeea 9 September 2008, 21:32

    si in plus aviz!! nu toate blondele sunt asa…;) acum nu ma simt..chill..:)) pai tocmai..zic..nu toate blondele sunt asa :d

  • MaTzA 9 September 2008, 22:04

    nu m`am luat de blonde:P….mey nu m`am referit la cum sunt…ci la cum arata:p…hai nu`mi zice mie acum k sti u vre`un baiat care NU ar vrea sa fie macar o zi cu Alina sau cu Nicoleta (si Anna Lesko nu e de lepadat:P)

    si finuta sau nefinuta e regina filmelor pentru adulti:P…visul barbatiilor:)):P!!!

  • ADeea 9 September 2008, 22:31

    aaaaaaaaa ai dreptate ma…da asa…eu am crezut ca spui de Alina ca ar fi pitipoanca asta am inteles :)) sunt blonda inteleg greu :P :))))) si de aia specificasem altele..
    dar da, ai dreptate…acum am inteles ce ai vrut sa zici..alina e visu oricariui barbat..si nimeni nu ar refuza-o …cred ca si un barbat insurat ar vrea macar o data cu ea :d ar fi si visul meu daca as fi barbat…dar cum nu sunt,…nu sunt pe invers :d =)) =))

  • MaTzA 9 September 2008, 23:30

    ;))…asta doar in cazu in care nu vrei o experienta in trei:P?!?!?!?!(eu tac k is minora inca 2 ani=)))

  • bianca 10 September 2008, 15:02

    @ADeea…nam nimic cu blondele, k si eu sunt blonda, dar unele kiar k sunt de pe alta planeta…sry dak te-am jignit:-S…

  • Silver 14 December 2008, 22:59

    @MaTzA:

    nush cum sunt altii dar eu m-am cam ferit de “specimenele” de care vorbesti… ma refer m-am ferit sa incerc o relatie cu ele… in rest sunt destul de amuzante… cred ca asta e si motivul ptr care merg la disco sa ma amuz cu prietenii mei pe seama unor “piti”(parca asa se numesc mai nou).

Post a comment