Top

La naiba, revine Mondenii !

Deci bai hahalereloooor, pe Mondenii ii puteti asculta in fiecare duminica la MagicFM de la ora 16, daaaar din 16 septembrie revin la PrimaTV !

Alte doua promouri gasiti aici si aici :P Abia astept !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • marian 6 September 2008, 10:48

    uau , e teroare ala cu .. la naiba , in puii mei :))
    da ce tare ii ala care il imita pe doroftei , ce sunete scoate :))

    Ultima insemnare a lui marian este.. răceală dintr-o prostie !!!

  • sorin 6 September 2008, 11:02

    Sunt fenomenali:). Am vazut si eu clipul si chiar e tare:).
    “Se descopera adversarul si pac, una in pifometru” “Sunt pacifist, urasc violenta in puii mei”

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Etapele 7, 8, 9 din Liga 1

  • Anca 6 September 2008, 11:09

    “In puii mei la naibaa” cat i-am asteptat sa inceapa :x!
    Tare imi place cand isi bat joc de Mircea Solcanu =))
    Stiti clipul ala cu “Luam un morcov.. mare .. Cat mai mare ” :)) mie ala imi place .
    Oricum multumesc Olix ca m-ai anuntat ca sincer nu stiam :))

    Ultima insemnare a lui Anca este.. Mad world

  • Petrisor Socol 6 September 2008, 12:37

    abia astept s-o vad pe sormea Naomi :lol:

    Ultima insemnare a lui Petrisor Socol este.. Episode #20: Symphonic Guitars

  • Kittutza 6 September 2008, 14:24

    De-abia astept si eu! La naiba, in puii mei ca m-am emotionat :D

  • CornelB 6 September 2008, 14:29

    Salut, am ajuns la blogul tau cautand info despre vacante. Am vazut lucruri interesante, pe care as vrea sa le mentionez pe site-ul meu, dedicat in intregime acestui subiect, http://www.AmFostAcolo.ro. In acest moment implementez o sectiune cu numele [provizoriu] “Blog Vacante” in care sa listez bloguri care mi-au atras mie atentia pe acest subiect. Daca consideri util ca blogul tau sa apara acolo, te rog contacteaza-ma pe adresa de mail cornel [@] amfostacolo.ro.

  • ADeea 6 September 2008, 15:11

    Ah…- La naiba…fata! incep Mondenii !
    asta cu la naiba fata era replica noastra de la scoala..:)) =))
    16 septembrie spui? Tare! Vei avea cumva si tu un rol OLiX la mondenii? :D

  • Bancheru 6 September 2008, 16:47

    La naiba că revine emisiunea mea preferată…. în pui meii…

    Auzi nu şti de următoarea conferinţă pe mess organizată de Solcanu (Mircea Bendeac), a fost odată da n-am putut participa..

    Ultima insemnare a lui Bancheru este.. Gura lui Mitică adevăr grăieşte…

  • CLAUDIU 6 September 2008, 17:24

    ŞI MIE ÎMI PLAC!!! SUNT EXCEPŢIONALI!!!

  • king 7 September 2008, 14:07

    moaaaa deci abia astept in puii lu solcanu:)) m am intalnit ku el in mall akum ceateva saptaman avea o insotitoare de toata lauda:X:X:X:X si el avea o palarie foarte shic:)) era tare ce sa mai abia astept

  • LaLOKA 8 September 2008, 13:04

    tipul care il imita pe mircea solcanu este deja un fenomen!isi joaca rolul exceptional…abia astept sa ma uit la “mondenii”!app,eu am aflat o chestie pe care nu o stiam,si nu stiu daca e adevarata:mircea solcanu a inceput sa spuna faimoasa replica”la naiba” si”in puii mei”dupa ce s-a vazut la “mondenii”.o fi true??:-?tin sa mentionez ca eu nu stiam cine e mircea solcanu asta pana nu l-am vazut la “mondenii”:D:D:D

  • Andrei 12 September 2008, 09:17

    e penal solcanu:))pt el ma uit la mondenii.uitati-va la filmuletzul asta:)) http://www.youtube.com/watch?v=EUTUjQgDj14

  • ionutz 12 December 2009, 19:33

    :)) imi place knd il imiti pe fernando de la caransebes :)) e cel mai penal:))

Post a comment