Top

Cele mai haioase despartiri

Astazi la radio vorbim despre cele mai haioase despartiri si cele mai penibile motive in care ati incheiat o relatie :)) O sa radem garantat !

Si fac update continuu pana la ora 23 cu cele mai tari mesaje venite pe SMS la radio !

  • Stiu o faza tare, o prietema s-a despartit de iubitul ei pt ca el nu a observat ca si-a facut suvite !! Asta e motiv de cearta, cred k tipa e lovita la cap, pup u, adela
  • M-am despartit de prietena mea pentru ca am pus un bilet la loto si nu i-am zis si ei. Irinel din C. De Arges
  • Nu-i mai place poza mea FLORIN  DB
  • Al meu vroia sa ne dam cate un beep la fiecare ora fixa, eu l-am sunat la fix sa-i spun “cauta pe alta”. Anatomia
  • cea mai amuzanta despartire a mea a fost atunci cand nu mai stiu cum o chema pe fata. si a tinut faza 3 luni in care ii ziceam numai “mai draga”. adi
  • Pentru ca nu imi placea cum taia painea. Stiu ca suna aiurea, dar mai mult o rupea decat sa o taie. andrei iasi.
  • lavi i-a dat papucii unui baiat pentru ca avea “barbatia” prea mare, ea spune ca era traumatizant =)), iar angelina s-a despartit de el pentru ca, invers, o avea prea mica :)) OMG !
  • Salut.M-am despartit de prietenul meu pentru ca nu-mi placea forma dintilor,care la un moment dat a inceput sa ma deranjeze cumplit. Irina
  • O prietena a mea i’a dat papucii prietenului knd acesta i’a spus k el ink era virgin la 19 ani.Va saluta marius
  • eu m-am despartit de prietenul meu pentru ca l-am înşelat cu fratele lui, dar am ramas amici. ALEXA.VL
  • Eu m-am despartit de prietenul meu pentru ca avea un rotwailer rau care m-a muscat de picior si am stat in pat o luna. Ana
  • avem si un banc: cica o blonda se urca la volanul unei masini si zice “dar de ce are masina 3 pedale? eu am doar 2 picioare !!” :))
  • M am despartit de ea pt ca avea par mult pe sani si burta dupa 4 luni…Am ajuns si eu sa vad asta.Dorin
  • claudia: eu m-am certat cu prietenul meu dan din cauza ca are nasul prea mare si nu puteam sa ne sarutam.
  • Cunosc un prieten,care a dormit la usa apartamentului sau…Din cauza k nu a dat mancare la pesti.Asta da motiv de,despartire.
  • Eu m-am despartit de o fosta-prietena ca-i mirosea gura & nu o puteam saruta ii spuneam k nu stiu sa sarut. Sinny
  • Florin din C-ta.Ne-am despartit dupa 3 ani din cauza ca am facut-o urata si i-am zis sa intre innapoi de unde a iesit, adica s-a nascut.
  • Stiu un cuplu care s-a despartit din cauza ca ea radea in hohotea atunci cand avea orgasm. Titi-Barlad.
  • Eu m-am despartit de ex-iubi meu pt ca el m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea, iar eu l-am inselat cu un prieten bun de-al lui in aceasi seara.
  • M-am despartit de un baiat pentru ca m-a lasat sa-l astept 5 minute. Eu am plecat si am trecut peste vreo 2 ore pe langa locul in care trebuia sa ne intalnim si…el ma astepta:p,dar tot m-am despartit! Elena, Constanta.
  • M’am despartit d o tipa pt k era raraita :d mentionez k eu sunt rarait.
  • Mam despartit d el pt k nu ma lasat sami bag pierce in limba:))
  • Am auzit ca o fata s-a despartit de iubitul ei,din cauza ca lui ii placea sa o muste de organele genitale,si ca el vroia sa o pupe mai tot timpul in fund. Sebi
  • Andreea Bacău. M-am despartit de prietenul meu k nu stia sa sarute, imi lua toata faţa in gura atunci cand ma saruta
  • Salut sunt daniela. o prietena de la bunici s-a despartit de prietenul ei pt ca nu avea cotetele gainilor in linie dreapta.:=))va pup pa pa
  • Da si mie mi-a dat papucii prietena mea ca am mancat o cocolata fara ea asta e viata Vali
  • M-am despărţit de prietenă pentru ca in timp ce făceam dragoste i-a căzut placa dentară
  • El dorea sex aproape seara de seara si ea a inceput sa dispere, relatia a tinut vreo 2 ani. Daca nui dai cica te duci la altele, daca ii dai cica nu poate (duce).  Ovidiu
  • Eu i-am dat papuci prietenei mele, dupa ce a-m lasato sa o pupe putin si pe urma nu se mai satura si a vrut si o ejaculare in gura nesimtia . Cristi GR. (sper ca e caterinca mesajul asta, ca altfel e grav =)) )
  • Eu m-am despartit de prietenul meu pt ca avea o voce ciudata si de fiecare data cand ma striga parca era tata.RALUK din bacau
  • Am parasit amanta ca eram gelos pe sotul ei.
  • Salutare kiss fm.am o prietena care i-a dat papucii prietenului ei pt.simplu fapt k nu i-au placut adidasii pe care acesta i-a incaltat pt a iesi in oras.
  • Georgian.cr.eu m-am despartid de prietena mea deoarece,  nu putea sa ma sarute  pana nu pronunta numele fostilor prieteni iar pe mine ma lasa cu ochii-n soare.nu le mai inteleg deloc.
  • Eu m.am despartit de fostul pt k avea degetul mare de la picior foarte urat,gros si stramb…hellooo?!..yheak…:p
  • Mam despartit de prietena pentru ca ma comfundat cu un magazin de haine,,sisters,,iti vine sa crezi?
  • Buna seara, eu m-am despartit d prietena mea dupa ce a testat daca pisica mea poate zbura de la etajul 10. a impins-o din greseala
  • Prietena mea sa despartit de mine pt ca ne intelegeam prea bine si ii era frica de asta.. Razvan
  • eu m-am despartit de prietena mea,pt k s-a suparat pe mine k am blokat-o in lift iar ea avea nevoie la toaletă :)
  • M-am despartit d un tip pentru ca eram cu el doar de 2 zile si mi-a cerut sa facem sex. era obsedat SARACU!.Lidia!
  • m-am despartit d prietena mea deoarece ea credea k sunt gay
  • O prietena de-a mea ia dat prietenu liber pt ca ia zicea”te-am facut’daca avea orgasm inaintea lui. Nico
  • Simona.yo m-am despartit de ex prietenu meu k se purta prea frumos q mine si nu-mi placea cum ma gadila.:))
  • eu m-am despartit de prietena mea din cauza ca nu se spala cand venea de la munca. eu ii bateam tot timpul apropo sa viziteze baia…dar nu se prindea. Jenant
  • Prietena mea s-a despartit de mine pt k in ziua aniversarii unui an de cand eram impreuna am sunat-o la 8 dimineata si am trezit-o sa-i zic La multi ani si Te iubesc.
  • I-AM DAT PAPUCII UNEI FOSTE PRIETENE DIN CAUZA CA AVEA PAR INTRE SANI SI IN PREAJMA SFARCURILOR SI IMI ERA SCARBA SA O MAI SARUT PE SANI. ADY din Bucuresti
  • M.am despartit de prietena mea pentru c  nu purta lenjerie intima
  • Yoo m-am despartit de prietenul meu pt ca de fiecare data cand stateam q el, vorbea intruna era extrem de enervant  Dydy
  • Sunt Oana si eu m-am despartit de prietenul meu pt ca nu suportam sa ma sarute cu ochii deschisi
  • EU M-AM DESPARTIT DUMINICA SEARA DE PRIETENUL MEU DUPA CE L-AM ASTEPTAT 10 MIN IN PARCARE SI EL STATEA CU DOUA FETE DE VORBA.CORINA DIN VALCEA
  • Eu m am despartit de prietena mea pt ca avea gleznele groase.sunt eu nebun sau am reactionat normal?
  • Buna sunt george si m-am despartit d prietena mea fiindca inainte de a face dragoste avea un obicei f prost la care trebuia sa iau parte si anume:facea ritualuri africane.m-am saturat si am pus punct relatiei
  • Adi din gradina;-).eu am auzit d un cuplu care sa-u despartit in felul urmator:Barbatul a plecat in halat de la amanta sa duca gunoiul si sa intors acasa la el

Superb ! :X Da, chiar am ras !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Andrei 3 September 2008, 19:25

    “Eu sunt pe vodafone, tu pe orange.. nu prea ne potrivim..”

    e o faza reala :)

    Ultima insemnare a lui Andrei este.. Chrome. Google Chrome.

  • iliana 3 September 2008, 19:27

    eu nu am avut parte de despartiri haioase ,sa vedem alti daca au avut si cat de haioase au fost ;))

  • mim 3 September 2008, 20:04

    Se intampla lucruri ciudate in relatiile noastre ;)

    Ultima insemnare a lui mim este.. Google Chrome – download iminent

  • cipoc 3 September 2008, 20:13

    neaparat sa faci un best of the best

    Ultima insemnare a lui cipoc este.. gagici 02.09

  • vladinho 3 September 2008, 20:58

    @Andrei: lol

  • Advisory 3 September 2008, 21:28

    Ascult KissFM live si vreau sa zic ca ulitul mesaj citit de tine Olix a fost super tare, lol,acela cu orgasm.

  • miriam 3 September 2008, 21:34

    eu m-am despartit de unul ca se transformase in umbra mea…Era peste tot. Cand ma duceam dimineata la scoala (de la 7) ma astepta la coltul blocului (venea din celalalt capat al orasului).

    Cand ma trimiteau ai mei la cumparaturi…iar era acolo…M-a ajuns!

  • gigi 3 September 2008, 21:38

    O faza reala : sot si sotie s-au despartit din cauza ca gainile nu le faceau oua ca gainile vecinilor,astfel au ajuns si la tribunal acesti oameni…indubitabil

  • Ligia 3 September 2008, 21:40

    In seara asta iar am dat de tine la radio, dar am prins doar inceputul de emisiune. :P
    =)) ce de motive, foarte misto aleasa tema

    Eu m-am despartit de un prieten ca se lasa in jos sa ma sarute si nu ma lasa pe mine sa ma ridic pe varfuri. :D

    Ultima insemnare a lui Ligia este.. Viaţa bate filmul (fiindcă n-are scenariu)

  • randy 3 September 2008, 21:50

    bai Olyx aia cu orgasmu’ a fost bestiala:)) cum sa razi in hohote cand te afli intrun orgasm?:)) ciudati mai sunt si uni oameni:))=))

  • ADeea 3 September 2008, 21:51

    Interesant subiect :P
    La mine a fost ceva penal rau :)) =)) te ascult si eu in sfarsit seara asta am sa-ti trimit un sms poate il citesti daca vrei :P
    da eu ma si semnez ;;)
    Dar tu OLiX n-ai avut nici un motiv funny de despartire? :D

  • adriana 3 September 2008, 21:57

    Pana acum “am murit” de ras…:))

    Cunosc pe cineva care s-a despartit de prietenul ei pentru ca se bronzase prea tare (chiar vara asta) si parea tigan…bine erau de aproape un an impreuna…cred ca era prima vara impreuna :)

  • xander 3 September 2008, 21:57

    mama olix, tema asta e buna, foarte tare, imi dai drepturile de autor sa o fac si eu odata?:D

    Ultima insemnare a lui xander este.. Hello

  • sorin 3 September 2008, 22:10

    Doi s-au despartit pentru ca el nu s-a grabit s-o ceara in casatorie.
    Asta chiar tare a fost la vremea ei. Preferi sa te desparti inloc sa ai rabdare

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Voi de ce nu ma cititi?

  • ADeea 3 September 2008, 22:10

    OLiX imi citesti si mie pls mesajul?:P
    ti-am trimis si eu sms :D

  • muriel 3 September 2008, 22:38

    cel care mi-sa parut mie cel mai penal mesaj a fost :
    Buna seara, eu m-am despartit d prietena mea dupa ce a testat daca pisica mea poate zbura de la etajul 10. a impins-o din greseala.
    e prea penal cum sa zboare mah pisica:))))=)))

  • ADeea 3 September 2008, 22:43

    eu m-am despartit cand eram mai mica, de tipul cu care eram pe atunci, aveam 15 ani…dintr-un ciudat si funny motiv..ca eram blonda…:)) =))
    si lui ii placeau brunetele ..mi-a si zis “fara suparare, dar esti blonda si nu pot suporta asta” =)) bine ca a zis si “schimba-ti culoarea de par :P dar trecem peste..:d
    oricum cert e ca baiatul avea ce avea cu blondele…
    OLiX ti-am trm si sms…da pe al meu nu l-ai citit :( :D

  • anku 3 September 2008, 22:44

    “O prietena de-a mea ia dat prietenu liber pt ca ia zicea”te-am facut’daca avea orgasm inaintea lui. Nico”

    =))=)) asta e tare de tot !!! :)))

  • kaboom1 3 September 2008, 23:19

    eu m-am despartit de o fosta prietena pt ca era murdara pe picioare … wtf ? nu asa se face treaba :D

  • ADeea 3 September 2008, 23:23

    Multumesc mult OLiX!!! te pup

  • anku 3 September 2008, 23:59

    ms pt ideea ta…stralucita :D..de a ne amuza…rau de tot :))))
    :*

  • Phoebs 4 September 2008, 01:39

    Doamne cati terminati pot exista pe lumea asta, Olix!

    Ultima insemnare a lui Phoebs este.. Fly away

  • james crissilv 4 September 2008, 10:39

    Am ras si m-am crucit.
    Oricum super.
    Sunt 4 cuvinte nu 3, dar merge. Esenta e aceeasi.
    o zi minunata iti doresc

    Ultima insemnare a lui james crissilv este.. INSPIRATI DE IMAGINATIE

  • Marian Boba 4 September 2008, 10:49

    frate, G E N I A L

  • simonika 4 September 2008, 13:35

    Super tari! Am o cunostinta care s-a despartit de prietena lui pt ca isi facuse cont pe hi5.

  • mim 4 September 2008, 15:49

    Care esti ma ala cu painea :)

    Ultima insemnare a lui mim este.. Google Chrome – download iminent

  • Un roman in Canada 4 September 2008, 16:16

    “Salut sunt daniela. o prietena de la bunici s-a despartit de prietenul ei pt ca nu avea cotetele gainilor in linie dreapta.:=)) va pup pa pa”

    De departe cea mai tare :))

    Ultima insemnare a lui Un roman in Canada este.. O-zone si DJ Project pe radiourile canadiene

  • Sergiu 4 September 2008, 17:32

    Stau si ma intreb de ce draq au fetele obsesia asta cu trebuie asteptat nu stiu cat. De asta eu ma intalnesc cu mai multe fete la inceput si care are mai putine tabieturi din astea de closed minded person raman(oricum relatiile la 20 de ani sunt sex intr-un ambalaj frumos, in mare parte). La Lidia a fost amuzant. :P Ii zic eu ca el a vrut sex din prima zi, dar nu i-a zis. =))

    Eu m-am despartit de fosta ca era enervanta in destul de multe momente si avea pretentia sa facem totul impreuna(aka dc merg eu la cumparaturi sa vina si ea sau invers) si era enervant. Mai ales ca ma plictisesc de o persoana asa.

    @anku:am si eu un prieten care zice ca nu e vina lui ca ei ii ia mai mult sa termine si ca e problema ei in fond daca nu are orgasm. :)) bine, e si un sambure de adevar in ce zice el, dar e destul de penibil modul de gandire.

  • Alex 4 September 2008, 19:04

    ba’ nene ce penale faze!!!
    tin minte msg-ul ala de aseara cand l-ai citit, cu blonda =)) auzi cik a parasit’ o k era blonda :)))))) lol! pai vba ta dc a mai luat’ o?! =))
    pun pariu ka ala vroia sex si probabil ea nu i’ a dat ce a vrut :) tu ce zici Olix? eu pot sa jur k asta a fost :))))
    tare rau!! =))

  • ZeroNews 4 September 2008, 20:15

    Bravo! Cat timp ti-a luat sa strangi toate aceste “minuni”?

    Ultima insemnare a lui ZeroNews este.. Jobul – O alegere importanta

  • Monica 4 September 2008, 20:57

    Olix spune-mi care ti se pare cea mai penibila faza de despartire? =))

  • ADeea 4 September 2008, 21:22

    Ti-am trimis si eu sms..la emisiunea de azi…poti sa-l citesti si pe al meu pls? si scuze daca te bat la cap :D
    Oricum merci mult ca l-ai citit pe cel de ieri

  • ADeea 4 September 2008, 22:18

    Multumesc mult de tot OLiX!!
    Vezi ca ti-am mai trm unul….gata..ultimul promit :))poate reusesti sa-l citesti…:d
    te pup, si scz daca sunt plictisitoare:P

  • rozza 4 September 2008, 22:19

    Hahaaa :)).Chiar sunt fff funny mesajele ! :))
    Asta e ca in reclama aia de la Cosmote cred : “ce ne facem ca esti in alta retea?” :)).

    Ultima insemnare a lui rozza este.. Love

  • tibi 4 September 2008, 22:21

    Ce oameni,dom’le!Sunt aici motive care mai de care mai ciudate dar si amuzante!

    Ultima insemnare a lui tibi este.. Argesul sarbatoreste

  • DJ_PsyHOtiK 5 September 2008, 14:01

    OLiX…la mn a fst cel my penal

    avea limba prea lunga=))))))))))))))))….serios vorbesc=)))
    prea tare subiectu

  • cipoc 5 September 2008, 19:36

    vai de mine..peste asteptari..de acu poti sa faci un top ten..sa vezi acu ce urmeaza in seara asta:))

    Ultima insemnare a lui cipoc este.. blogmeet in iasi(iar)

  • Anca 6 September 2008, 11:13

    Eu mam despartit odata de prietenul meu pt ca atunci cand m-a luat de gat a mirosit a transpiratie ..in momentul ala am scos un sunet : ” PFUAA” si am fugit.. s a 2-a zi nici la telefon nu i-am raspuns .. nimic =)))

    Ultima insemnare a lui Anca este.. Mad world

  • ADeea 6 September 2008, 15:22

    O faza tare! Mi-a povestit sor-mea ca un coleg de facultate, al ei s-a despartit de prietena lui din urmatorul motiv, de fapt EA i-a dat papucii lui :)))))
    Ca cica EL nu suporta ca EA sa se dea cu parfum. Nici macar deodorant, spray ceva..:)) =)) A zis ca prefera mirosul natural, nu toxic…lol..de parca deodorantul iti face rau…ce penal!!!! =)) =)) =))

  • ADeea 6 September 2008, 15:24

    si miros natural= transpiratie..probabil..=)) =)) FOARTE TARE! :))))) =)))
    sorry de commentul episodic..dar uitasem asta sa zic:P

  • sorin 6 September 2008, 16:31

    Una din fazele cu limba am patit-o si eu……Mi-a supt limba pana era sa raman fara ea:)

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Jucatorii nationalei Romaniei la fotbal injura presa

  • Zuzik 6 September 2008, 21:21

    eu m-am despartit de un fost prieten pentru ca ma enerva si era peste tot unde eram eu. si i-am zis sa ma lase in pace si el mi-a zis ca va face tot posibilul sa fie mereu unde sunt eu, la care eu ii raspund: daca faci asta, te tai in bucatele si nu o sa mai stie unde sa te gaseasca mama ta. si s-a cumintit si de a2a zi nu m=-a mai cautat. :))

  • nor_albastru 20 October 2008, 21:49

    Salutare,eu m-am despartit de o prietena de a mea din cauza ca nu suportam ca asculta populara….si fatuca ma cauta in disperare:))

  • Gaby 12 January 2009, 20:47

    70% minciuni dak nu mai mult……. cata imaginatie ……. dar sunt haioase :)))

  • lucks 28 October 2009, 10:35

    imi plc povestile voastre eu nuh vreau s vb despre a mea…nu e d loq amuzanta

  • Ella 27 June 2010, 00:15

    Buna. Eu m`am despartit de prietenul meu pentru ca tot timpul venea cu aceeasi blugi care erau rupti intre picioare, si la scoala si la intalnire :)) a fost mai demult :D

  • Alexa 16 July 2010, 20:12

    Mie sincer majoritatea mi se par copilarii!Ori cei care au scris sunt copii de 14 15 ani :P…Tre sa va dati seama ca nimeni nu e perfect,si n-o sa gasiti pe nimeni perfect toata viata,tot o sa aibe un defect!:)

  • AndreW 1 February 2011, 15:24

    Andrei>Cta : Eu m-am despartit de prietena mea ca sa ies si cu altele (am fost 2 ani jumate) e mult prea mult.! Acum sunt fericit!!

Post a comment