Top

Am schimbat browserul

Astazi toata lumea incearca noul browser creat de cei de la Google ! El se numeste Google Chrome, il gasiti aici si vi-l recomand ! Arata foarte misto si sper sa consume memorie mai putina decat Firefox si sa mearga mult mai bine decat Internet Explorer !

Pe mine m-a enervat rau de tot ca s-a instalat in romana, dar am gasit repede butonul de setari din dreapta sus si l-am dat pe engleza. That’s better !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Felicitari Online 3 September 2008, 10:42

    Si eu l-am instalat si aceeasi chestie m-a enervat, limba romana. Arata foarte bine, merge ceva mai repede decat ie si nu consuma atat de multe resurse ca ff. Totusi cei de la Google au spus ca nu vor ca Chorme sa fie un inlocuitor pentru FF si Opera ci doar un pionier, plm, vedem noi ce si cum.

    Ultima insemnare a lui Felicitari Online este.. Ce faci pisi?

  • anonim 3 September 2008, 11:07

    Felicitari, magarusule!
    Ai un blog excelent.
    Succes!

  • KornNT 3 September 2008, 13:32

    Pai browserul e bine lucrat cred eu si sper sa fie la fel de bun si ca Firefox si ca Internet Explorer. Pacat :( ca e beta dar e bun si asa.

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. La multi ani!

  • rmc 3 September 2008, 14:39

    e misto dar vad ca nu pot folosi scrool-ul decat invartindu-ul…am obiceiul sa apas o data pe el si apoi pur si simplu trag mouse-ul in sus, jos, stanga dreapta….bla bla…stiti voi ;))

  • Alexandru Giurca 3 September 2008, 14:46

    Eu nu l-am instalat pana acum. :)

    Ultima insemnare a lui Alexandru Giurca este.. Google Chrome

  • miriam957 3 September 2008, 15:53

    nu stiu daca merge mai repede ca opera pe care l-am avut ultima data.

    Si Opera avea posibilitatea sa iti prestabilesti niste pagini pe care le accesai mai des.

    De curiozitate l-am dat si eu jos.

  • sorin 3 September 2008, 16:14

    Super browser. Il am si eu instalat acasa si sunt multumit deocamdata de el.

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Voi de ce nu ma cititi?

  • dj xander 3 September 2008, 17:32

    l-am instalat si eu astazi inainte sa plec la job asa ca nu am apucat sa il butonez dar ajung eu acasa, muahahaha

    Ultima insemnare a lui dj xander este.. Hello

  • jony 3 September 2008, 23:23

    Ba olix la browersu’ asta nou daca am mai multe pagini deschise si acolo sus vreau sa ma mult dintruna in alta imi iese automat dc ??? a(adica daca dau un simplu click imi iese din ea)

Post a comment