Top

Morris – Till the Morning Light

Am primit pe hi5 piesa de mai jos chiar de la Morris, tipul care o canta si probabil ai si compus-o. Initial am trimis mesajul la spam (asa cum fac cu absolut toate mesajele nesolicitate) dar am zis sa ascult si piesa sa vad cum e, iar acum trebuie sa recunosc ca-mi place !

Morris – Till the Morning Light

Eu zic ca daca aparea inaninte de David Deejay era cu sigurantza hit ! Asta cam seamana cu stilul lui David si acum nu mai e ceva asa .. original. Voua cum vi se pare ?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Catalin Deliu 31 August 2008, 15:41

    Piesa e compusa de constantenii de la “Play&Win”…adica Radu Bolfea, Sebastian Barac, Marcel Botezan:)

  • sorin 31 August 2008, 16:43

    E super tare. Eu o stiam mai de mult. Azi am facut-o melodie de Duminica

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Morris – Till The Morning (radioedit) – Melodia de Duminica 31.08.2008

  • Andu 31 August 2008, 16:49

    [….]Il citeam astazi frumos pe Olix, care a primit o piesa foarte foarte buna a unui artist roman[…]

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Morris – Till the Morning Light

  • Anca 31 August 2008, 16:52

    Mi se pare MAGNIFICA! ador piesa!
    Nu o stiam :(
    Super piesa ! tNx oLix :X

    Ultima insemnare a lui Anca este.. What the fuck ??

  • mihdel 31 August 2008, 17:02

    hmm..not really crazy about this one..
    uite aici ceva tare:>
    http://www.youtube.com/watch?v=xsQvC5G2liQ watch in high quality
    one of my favourite…chiar sunt curioasa daca iti place:p

  • lacrima:P 31 August 2008, 18:33

    e frumoasa n-am ce zice dar olix cum iti pot lasa pe blog o piesa?e un dj tanar care ii e frica ca lumea sa-i asculte muzica si aici prin baia mare deja e un hit

    Ultima insemnare a lui lacrima:P este.. Mi-e dor……..

  • lacrima:P 31 August 2008, 18:33

    baia mare*

    Ultima insemnare a lui lacrima:P este.. Mi-e dor……..

  • KornNT 31 August 2008, 18:58

    Olix piesa e super beton pacat ca nu a scoso inainte lu David ca cine stie poate era hit. :)Dar oricum imi place mult.

  • Vali 31 August 2008, 21:32

    E super tare piesa :D/ am auzit si eu la altii tot asa ca este un mare rival al piesei sexy thing :D sa vedem pe David Deejay acum in septembrie ca am auzit , ca va lansa un album :)

    Ultima insemnare a lui Vali este.. Zilele orasului Alexandria 28.08.2008 – Poze de la spectacol

  • moelner 1 September 2008, 00:24

    noroc ca o da vibe fm de vreo luna !!!!

  • bukatzika 1 September 2008, 22:39

    E foarte tare jur..:X:x:X…

    U`r the best OliX..>:D<

  • van 3 September 2008, 01:41

    e hit… o difuzeaza si vibe si profm si la 21 am mai auzit…sper sa aud si la tine odata :P

  • van 3 September 2008, 01:44

    aaaaaa si mi se pare mult mai buna decat piesa lui david deejay,care ma plictiseste ingrozitor….noroc cu RMX3 de pe eok ca s-au facut remixuri ascultabile:P

  • alecsa 19 September 2008, 00:07

    mie i se pare uper k piesa…are ritm.incearca sa o dai la radio…si ai sa vezi ca va avea lipici la ascultatori.multa bafta

  • viber-ul no-limit 20 September 2008, 23:25

    si eu o stiam de la ‘concurenta’ one-ului. oricum olix, ai putea sa o strecori si prin playlistul astora de la kiss k nu se prind:))

  • Dinu Mihai Cosmin 17 December 2008, 02:59

    Super piese.. super melodii.. super tare Di