Top

Orice e posibil !

Da, poti face orice si poti ajunge oriude ! Nimic nu este imposibil ! Trebuie doar sa-ti doresti acel lucru cu adevarat si sa fii realist si constient ca-l poti face !

Este luni ! E deja toamna ! Incepe un nou sezon ! Vorba lui Florin, “hai sa facem succes !

Incepand de astazi pe KissFM, vom avea program non-stop cu DJ pe post !

Carcotasii incep treaba la 6:30, impreuna cu Dezbracatu`, apoi de la ora 10 stafeta o preia cel mai recent intrat in echipa KissFM, Marian Boba. Andreea Berghea isi extinde programul cu o ora si o puteti asculta de la 13 la 17 cu muzica super fresh ! D la 17 in unda intra Ovidiu – Who’s Your Daddy si Pussycat cu programul de drivetime care te va conduce de la job catre casa. De la ora 20 vin eu, OLiX, cu emisiunea “RadioNet”, emisiune cu cont pe twitter si in curand peste tot pe .. net, la fel ca si mine ;) La ora 23 vine Giulia cu “The G Spot” o emisiune nocturna care se incheie abia a doua zi la 6:30 !

In week-end, primul se trezeeste Raul de la 6:30, apoi de la 10 vine Alice, de la 14 avem topuri, sambata Fresh Top 40 cu Serban Huidu, iar duminica World Chart Show cu Adreea Berghea, iar de la ora 16 vine Andreea Remetan. Sambata de la 20 la 00 revine Emi David, iar duminica reasculti FT40 in reluare, tot de la 20, iar de la 22, tot Emi te trimite la somn, ca sa incepi o saptamana cu succes !

Acesta este KissFM-ul pe care-l veti asculta incepand de astazi ! The Hit Music Station !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • RainyDay 25 August 2008, 07:52

    De la 6.30, a? =))

  • Ani 25 August 2008, 08:11

    Super tare programul… abia astept sa va aud pe toti!!!
    World Chart Show nu e in reluare in timpul saptamanii?

  • DJ_PsyHOtiK 25 August 2008, 09:46

    6:30-10 eo dorm deci cade:)))
    10-13 dorm(:|
    13-17 stau la calc…deci e posibil sa ascult;)..
    17-20 cred ca sunt in orash deci nu sunt prea multe sanse;)
    20-23 de la 20 pana la 21 snt tot in orash…dk nu ies in gossip ascult;)…dk ies nu te ascult;;)
    23-6:30 posibil sa ixez…dk nu mixez va ascult dak mixez nu ascult…

    Weekend:

    6:30-10 somn
    10-14 somn
    16-20 somn cu o pauza de o jumatate de ora in care mananc;))…
    de la 20 in sus va ascult:)) daca nu mi’e somn iar;))

    Deci cam asta e programu meu:))=))…OLiX …. deci…ai vazut care sunt sansele sa va ascult:)…

    P.S. Comu asta e scris la 9:45 ptr k m’am trezit si mi’era foame…si akm stau la calc si il asc pe (stai sa ma uit mai sus:))) ) Dezbracatu feat Carcotasii:))…
    P.S. 2 Astept sa imi scri cva despre acest comm:))

  • KornNT 25 August 2008, 10:55

    Deci o sa ascult de la 6:30 ca atunci plec la scoala :D si mia incolo vad eu ce fac dar cred ca o sa-i ascult in continuare :P

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. S-a ars

  • sorin 25 August 2008, 10:57

    Olix pai si tu programul tau de Duminica 20-22?:). E bine ca va fi un program continu cu cel putin o persoana prezenta. Gandesc eu asa ca va fi super marfa. Daca si play-listul se va mari cu atat mai bine

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Imi cer scuze public

  • Cristian Teichner 25 August 2008, 10:57

    si partydu? a ramas in concediu?

  • iuli 25 August 2008, 11:07

    saraca giulia.. e in tura de noapte tot sezonu?!?

    Ultima insemnare a lui iuli este.. daca as da timpul inapoi..

  • DJ_PsyHOtiK 25 August 2008, 11:17

    OLiX krede’ma..nu kiar toata viata o dorm:))..o parte din ea:)) km 25% =))…mrg

    hy 30%

    a da

    o sa avem web la tn?

    si partydu?;;)?

  • Bobe (xZibitBMN) 25 August 2008, 11:20

    f tare programul
    e bine structurat
    trebuie sa recunosc m-am distrat azi in timp ce conduceam cu emisiunea carcotasilor (chiar imi era dor de ei)

    PS: asteptam sa-shi faca loc si partydul :D:D

  • lacrima:P 25 August 2008, 19:10

    si gulia va sa toata noaptea la kiss??????de la 23 pana la 6:30??????

    si ziua doarme

    ce tare

    oricum eu numai de la 21 cam pana la 23 ascult

    deci pe tn te voi asculta si de-acum inainte:P

  • S2O2 25 August 2008, 20:02

    PARTYDUL ma atras sa fiu fan Kiss, sunt putin dezamagit dar asta-i viata tot timpul tre sa treci peste.
    Anyway de ce nu GIULIA feat OLIX ??? prea obositor? Parerea mea ca era un feat bun, amandoi energici si + amandoi aveti cam acelas gen de muzica comercial

  • FunInTheSun 26 August 2008, 11:02

    idee buna a lui S202 . si chiar daca ai treaba prin octombrie . macar acum , cate se poate , decat niciodata :) cred ca trebuie sa facem o petitie on`line :)) sa nu se desfinteze partydul . sau macar sa fie o emisiune asemanatoare .

    mi`e dor de noptile nedormite din cauza radioului dat prea tare pe kiss , ascultand cele mai tari si noi melodii house :(

    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Rock vs Electro

  • pushtiu 26 August 2008, 15:43

    OLiX, Partydul a fost cea mai tare emisiune radio…pai cand era partydul ascultam altfel KissFM pt ca mai era shi chatul (o idee geniala) , dar acum cum crezi ca o sa stau in fata la calc sa ascult radio…in masina ascult garantat dar numai atat.

    PS: vezi cum faci sa ne bagi iar Partydul ;)

  • FunInTheSun 26 August 2008, 15:56

    abia astept sa aud din nou : ” Partydul declara deschisa sesiunea ! ” cea mai tare emisiune ever si aveam promisa si petrecerea de la editia 50 :) dar ` hai ca stam toti cuminti si astetptam … cat mai putem :-\”

    Par – ty – dul ! Part – ty – dul ! :D
    Ultima insemnare a lui FunInTheSun este.. Music is back ! :d/

  • iulian 27 August 2008, 19:06

    Andu???? unde este anduuuuuuu ……. si batista ???

  • Zoryn 28 August 2008, 01:12

    Cool. Asta imi aminteste de vremurile bune ale radioului.
    Go, Denis!

    P.S. Site-ul imi aminteste tot de vremurile bune ale radioului, cand nu existau site-uri sau cand existau si erau actualizate joia si toamna. Maine e joi!!!

  • van 28 August 2008, 02:22

    poor Giulia :( la un moment dat o sa auzim cum sforaie la microfon ;;)

    Ultima insemnare a lui van este.. Invitatie speciala :)

Post a comment