Top

Se intorc carcotasii la KissFM !

Tocmai s-a incheiat ultima editie de “Desteapta-te romane, acum ori niciodata !”, emisiune la care din 4 saptamani am participat si eu .. vreo doua ;) A fost un matinal special, de vacatza, cu niste oameni care n-au mai facut asa ceva pana acum ! A fost o experientza foarte faina, iar colegul Dan Fintescu are pe blogul lui mai multe detalii ;)

Aseara in emisiunea mea, undeva spre final, si-a facut simtita prezeta Serban Huidu care a anuntat oficial ca de luni se intoarce Croinca Carcotasilor la KissFM !

[audio:serbaninterventielaolix.mp3]

Serban, Misu, dar si mai nou Dezbracatu, revin la KissFM luni de la 6:30 dimineatza !

[vimeo 1579102 415 333]

Tot de luni pe mine ma ascultati de la ora 20 pana la 23 si atat !

Voi la ce ora o sa va treziti luni ?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • KornNT 22 August 2008, 10:19

    Luni in vacanta ma trezesc pe la 10 – 10 si ceva iar daca e scoala pe la 5 si ceva si cred ca daca ma scol asa devreme o sa ii ascult pe Carcotasi ;)

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. Asta e Romania

  • simonika 22 August 2008, 11:37

    Ca de obicei, la 6:30 si ii ascult intotdeauna in masina in drum spre birou (se mai intampla sa rad si singura ). Sunt f tari!

  • Radu 22 August 2008, 11:42

    superrr!!!! :) d`abia astept sa va ascult din nou la radio dimineata!!!!!! yupyyy!!! :D

  • Tzontzyca 22 August 2008, 11:47

    chiar ati fost ok! felicitari!

  • iliana 22 August 2008, 13:50

    iupyyyy :D imi era dor de ei , bietul dezbra a avut putin concediu, dar sunt sigura ca o sa fie o emisiune si mai misto cu el ;))
    eu zi de zi ma trezesc la 6.30

  • ADeea 22 August 2008, 15:40

    Ma bucur pentru ei ca se intorc. Oricum fie vorba intre noi, nu sunt asa fana carcotasi…mai ales la radio. Va preferam pe voi. Chiar o sa-mi fie dor de Desteapta-te romane. Desi nu mereu v-am ascultat, mai ales cand am fost plecata la mare, au existat totusi dati in care v-am ascultat, la inceput si acum la sfarsit, dar nu atat de putin, v-am ascultat totusi…
    Dar oricum cu tine era si mai fain, cand erati toti 3. Ehz, asta e. :D
    Oricum cert e ca o sa-mi fie dor de acest matinal, ca ati reusit sa ma treziti de dimineata. :)) acum in vacanta, pana nu incepe facultatea :P
    Iar pe tine nu stiu daca reusesc sa te ascult chiar de la 8 pana la 11, dar fac tot posibilul promit, pentru ca vreau sa te ascult, imi place mult ce aud pe radio. :x :D

  • sorin 22 August 2008, 16:38

    KissFm cel mai tare. Sincer nici n-am simtit cand au trecut cele 4 saptamani de vacanta. ne este dor de partyd, dar asta e….uneori se mai fac si sacrificii:). Cat despre carcotasi sunt cei mai tari dintre cei mai tari.

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Definitii utile

  • iulian 22 August 2008, 18:21

    sincer o sa ma trezesc la 7.20 …. la 7.45 sunt in masina am sa`i ascult sa vedem cam cat misto se va face in prima emisie de “catalin”

  • Andu 22 August 2008, 19:14

    La ce ora se trezesc carco astfel incat la 6.30 sunt ON AIR? :(

    Ultima insemnare a lui Andu este.. Armin van Buuren – A state of Trance – ASOT 366 Tracklist

  • RainyDay 22 August 2008, 22:22

    Imi pare rau pt ei in cazul asta. :))
    Oricum, abia ii astept. Se poate spune ca mi-au lipsit vara asta.

    p.s. imi place despre ei cum danseaza, le au cu coregrafia. NOT! =))

  • uZZy TM 22 August 2008, 23:52

    =)) deci cum arata nebunii in clip =)) beton .carcotasii ROCKS ,rulez ,whateva’ ,dar Dezbracatu e de departe cel mai dus,cu feţele lui (il urmaresc constant si la ciao tv si pe unde il prind) bravo!

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. O piesă chatchy

  • movieaddicted 23 August 2008, 10:15

    la 6 :((:((
    de la 6 juma stiu ce ascult :D

    Ultima insemnare a lui movieaddicted este.. Jennifer Love Hewitt – 9 kilograme in 10 saptamani!

  • Ani 23 August 2008, 22:36

    La 6 jumatate evident… (din cauza serviciului in mare parte)…
    Abia astept sa ascult din nou AC DC la radio!!!
    Si tu in afara de emisiunea de seara… ce alt program o sa ai?
    Who’s yo daddy se mai intoarce?

  • mihdel 25 August 2008, 00:19

    omg..deci genial promo-ul..hai ca poate ii prind si eu maine:p..dar in nici un caz de la ora 6 jumate..:-S..adica totusi sunt in vacanta..si nu mai am decat 3 saptamani:(..dar am sa-i ascult cum incepe scoala..