Top

Chuck Norris e cel mai tare !!

Nu sunt eu mare fan de bancuri, in special pe blog, dar in weekendul asta am auzit de la cineva niste bancuri cu .. Chuck Norris si mi s-au parut geniale =)) Atentie !

De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu il pacaleste de Chuck Norris!

Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el.

Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.

Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.

In loc de picaturi de ochi, Chuck Norris foloseste sos picant.

Cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.

Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.

Nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Chuck Norris.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.

Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.

Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.

Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.

Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.

Chuck Norris nu doarme. El asteapta.

Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!

Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.

Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.

Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.

Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.

Toata lumea are pijamale cu Superman. Superman are pijamale cu Chuck Norris.

Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viata.

Cele de mai sus plus multe altele in comentarii le gasiti aici =))

Cele pe engleza le gasiti aici :P

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • A.I. 18 August 2008, 09:22

    sunt misto :D. acum 2-3 saptamani aveam mess-ul plin cu statusuri de genul asta :). si nu numai eu :)

  • Patrys 18 August 2008, 10:14

    =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

  • ADeea 18 August 2008, 10:21

    Foarte tare!! Chiar eram foarte trista. Deci iti multumesc ca m-ai facut sa rad. :)

  • DJ_PsyHOtiK 18 August 2008, 10:28

    prea tare sa fie adevarat?;;)

    bancuri geniale..chiar ma simtzeam nashpa / trist :))…akm park snt mai vesel de la bankurile astea:)))…snt k si aDeea:))….

    asta a fosst cel mai tahre kre mi s’a parut:Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

    am scris corect olixik?:))

  • Diana 18 August 2008, 10:32

    fff tare:)) mersi pentru o portie buna de ras:D mie mi-a placut ala cu Bau-Bau:))

    Ultima insemnare a lui Diana este.. aur la sol pentru Romania:)

  • rainy 18 August 2008, 10:46

    Ala cu inima e genial. :))
    A fost acum cateva saptamani un articol in Cotidianul despre bancurile cu Chuck Norris si acolo erau insirate toate. Bineinteles, singurul care nu le-a gustat deloc a fost…Mircea Badea. :))

  • simona 18 August 2008, 10:50

    Super tari bancurile! Mai aveam un pic si adormeam cu capul pe birou, dar acum ma amuz cu colegele mele. ms! Nu-l pot suferi pe Chuck Norris.

  • Alber Einstein 18 August 2008, 10:59

    Esti Olixofren. Nu au savoare in Limba Romana. Posteaza-le in Limba Engleza sau nu le posta deloc. Mircea Badea

  • james crissilv 18 August 2008, 11:12

    Super. Am ras cu pofta.
    o zi minunata iti doresc

  • ADeea 18 August 2008, 11:18

    OLix dar de ce nu pui si variantele in engleza? Cred ca ar fi foarte interesant. :D

  • ADeea 18 August 2008, 11:20

    Dar oricum esti genial OLiX. Multumim mult ca ne=ai facut sa radem. :D

  • KornNT 18 August 2008, 11:22

    :)) is foarte tari stiam si eu unele dintre ele

    Ultima insemnare a lui KornNT este.. A fost…

  • Adi Popescu 18 August 2008, 11:36

    Cine e de acord cu mine ca toate sunt valabile si pentru Steven Seagal ? :))

    Ultima insemnare a lui Adi Popescu este.. ÎNAPOI ACASĂ

  • ade 18 August 2008, 11:39

    mie mi se par stupide :) . nu e prima data cand le citesc si nu m-au amuzat nici atunci , nici acum.

  • Beta 18 August 2008, 11:49

    :)) Chiar sunt tari :))! Am mai citit astfel de “bancuri” despre guta :D.

    Ultima insemnare a lui Beta este.. Scurte de final de saptamana…(2)

  • ADeea 18 August 2008, 11:50

    E clar! tu esti suparat pe mine. Vad ca doar mie nu-mi raspunzi. :( Asta e!
    Anyway, imi cer scuze, sincer nu am intentionat sa te supar.

  • adriana 18 August 2008, 12:12

    =)) =)) unele sunt chiar super tari…

  • ADeea 18 August 2008, 13:33

    A, ok, sorry…ee se intelege..sunt blonda :P :))
    dar OLiX, pana la urma le vei mai pune pe alea in engleza? :D
    Oricum cert e ca ne=-ai facut sa radem copios. :))

  • iliana 18 August 2008, 13:48

    Sunt misto =))=))

  • anku 18 August 2008, 15:11

    da..stiam si eu :)) …chiar sunt prostesti asa..pot spune..dar amuzante rau :))))

  • ade 18 August 2008, 16:23

    ok. in engleza suna mai bine :D

  • Tzontzyca 18 August 2008, 17:18

    TARE :))

  • korinnaS 18 August 2008, 17:29

    :)) tu traiesti pt ca te-a lasat Chuck Norris in viata :)) :)) :))

  • jony 18 August 2008, 21:19

    Chuck Norris cand e impuscat spune ca doneaza sange :)) :D

  • ADeea 18 August 2008, 22:32

    =)) Vaii nu mai pot ! Eu una iti multumesc mult OLiX ca m-ai facut sa rad :)) m-am distrat copios, iar cele in engleza sunt tari rau de tot =)) tu ce parere ai? cele in engleza parca sunt mai tari, nu?parerea mea….bine ca si cele in romana sunt ….lol :)) :))
    Marturisesc ca eu chiar aveam nevoie sa rad, dat fiind ca starea mea de spirit nu era tocmai buna…dar nah..nu mai conteaza…Multumesc! :D
    :)) :)) :))

  • jony 18 August 2008, 22:38

    Dumnezeu a vrut sa faca lumea in 10 zile chuck norris i-a dat numai 7…. – Dumnezeu a creat omul si Chuck norris a aprobat… Dumnezeu a zis “Sa fie lumina!” Chuck norris i-a zis “Zi te rog”. Guta e regele Manelelor pentru ca Chuck Norris nu s-a apucat de cantat :)

  • Ionela 18 August 2008, 23:00

    OLiX te intreb si eu :P vrei sa fii sotul meu? :P =)) =)) pai daca ai atatea admiratoare, si eu ma enumar printre ele :P:P:P:P:P

  • Emy 19 August 2008, 00:50

    OOO, sunt innebunita dupa bancuri cu Chuck Norris, va scriu si eu cateva :

    Chuck Norris rade doar la bancurile cu Chuck Norris.

    Cand s-a descoperit a 9-a planeta de la Soare, pe ea s-a gasit un bilet pe care scria: “Chuck Norris a fost aici”.

    Eva a fost facuta din coasta lui Adam. Adam a fost facut din coasta lui Chuck Norris.

    And my all time favourite :
    Chuck Norris este…IN SPATELE TAU !!!!!!!!!

    :)))))

  • DJ_PsyHOtiK 19 August 2008, 06:19

    pfoaaa…bestiale…akm k am intrat si eu pe siteu lu nenea asta pot spune k e bestial omu…

    *If you Google search “Chuck Norris getting his ass kicked” you will generate zero results. It just doesn’t happen

    *Chuck Norris doesn’t stub his toes. He accidentally destroys chairs, bedframes, and sidewalks.

    *Simply by pulling on both ends, Chuck Norris can stretch diamonds back into coal.

    *Chuck Norris recently had the idea to sell his urine as a canned beverage. We know this beverage as Red Bull.

    *Fear is not the only emotion Chuck Norris can smell. He can also detect hope, as in “I hope I don’t get a roundhouse kick from Chuck Norris

    *Google won’t search for Chuck Norris because it knows you don’t find Chuck Norris, he finds you.

    *Human cloning is outlawed because if Chuck Norris were cloned, then it would be possible for a Chuck Norris roundhouse kick to meet another chuck Norris roundhouse kick. Physicists theorize that this contact would end the universe.

    Deci astea mi s’au parut tampite dar foarte amuzante…intelegi u:)…akm sa ti le traduci k mie mi’e sila sa scriu traducerea…CoppY – Paste d p siteu lu ala:))

    ;)

    http://www.chucknorrisfacts.com/

  • miriam 19 August 2008, 11:34

    deci…desi nu ma omor dupa ancuri, cum zice si Olix, dar ieri la emisiune, divagatiile pe tema asta m-au distrat.

    Azi care va fi tema emisiunii?

  • AndRay 19 August 2008, 14:35

    =)) sunt geniale am ras cu lacrimi, ieri dimineata park, cnd le-am auzit (cateva) la radio… nu mai puteam sa plec d la stop…=))

  • sergiu 19 August 2008, 17:29

    sa l pui si pe ala….chuck norris stie ultima cifra a lui pi,tare ala cu inima:))))

  • Bianca Linta 19 August 2008, 18:55

    Ce taaaarrreee Olix, ai declansat o intreaga euforie/un trend cu CN. hahahahah Genial!!!!!

    Ultima insemnare a lui Bianca Linta este.. Back Home :)

  • Jimmy Hoffa 19 August 2008, 23:29

    Man, dar nu e frumos sa nu pui si linkul:
    http://www.chucknorrisfacts.com/

  • Bianca Linta 20 August 2008, 15:35

    @Olix eu cu Di ne bucuram :)

  • uZZy TM 20 August 2008, 19:22

    A fost o moda cu “bancele” cu Chuck norris.Toata lumea avea la statusuri,primeam massuri ,gaseam peste tot numai bancuri cu norris.bine ca a treut. A trebuit tu sa le readuci in discutie :P .Esti batran Olix….astea au fost deja,tu abia acum ai aprins discutia :P

    Ultima insemnare a lui uZZy TM este.. Rapide DE seară

  • korinnaS 21 August 2008, 12:22

    @uZZy TM bancurile cu Chuck nu imbatranesc niciodata, pentru ca EL nu imbatraneste niciodata :P :P

  • sorin 21 August 2008, 16:12

    Olix a fost o emisiune foarte tare. Chiar a fost una din cele mai bune. Am ras foarte mult si chiar ne-a fost dor de tine….Publicul ce spune?:)

    Ultima insemnare a lui sorin este.. Recensamantul bloggerilor

  • vlad 22 August 2008, 00:09

    uite ca unii nu sunt deacord cu noi… lu mirceo nu i-au placut bancurile cu chuck
    http://www.trilulilu.ro/b0gdan_ro/adcf952654497f

  • vladinho 22 August 2008, 04:44

    lesin de ras =))

    Ultima insemnare a lui vladinho este.. Concurs Killah Records

  • teh cezar 29 August 2008, 16:18

    Stii cat sunt de vechi astea nu? Booring :|